Aşı baskısının hızlı ilerlemesi herkes için endişe vericidir, ancak böyle olmak zorunda değil. Görüyorsunuz, aşı (artı bu yıl sayılarda bir artış olacağını neredeyse garanti edeceğim grip aşısı) onların darbeleri. Bu, göksel hesaplaşma gelmeden önceki son küçük duman ve aynalar oyunu. Kesinlikle kavuşmadan önce bir çeşit sahte bayrak olayı hazırlayacaklar. Ne olacağını söylemek zor, ancak çok daha uzun süre internetimiz yoksa şaşırmayın. Yanınızda basılı bir kopya bulundurmak için ilgili bilgileri yazmak isteyebilirsiniz. Korku ve dezenformasyon yaymak için her şeyi mümkün olduğu kadar uzun süre devam ettirmeleri gerekecek, herşey Bu Covid anlatısına “komplo teorisi” olarak uymuyor, ama sonunda halıyı altımızdan çekecekler. Kavuşmaya yirmi dokuz gün kaldı, bu yüzden görece erken olmalı.

Bunu okuyan çoğu kişinin bildiği gibi, aşı iğrenç olacak. İnsanların, lanet olası Pfizer’den bir aşıya isteyerek akın edecek kadar kapsamlı bir şekilde manipüle edildiğini düşünmek tüylerimi ürpertiyor. Dokunaçlarının insanlarımızın çoğunun zihnine bu kadar derinden yerleşmiş olması beni gerçekten hasta ediyor. Umarım, çevrenizdekileri uzun süredir incelenmemiş bir aşı almanın gerçekçi olmadığına ikna edebilirsiniz (gerçekte bu şeyi kim bilir ne kadar uzun süredir hazırlamış olsalar bile). Bu komplo değil, bu sadece sağduyu. Şimdilerde onları silahlandıran aynı güçler tarafından alçaltılmış ve sömürülmüş iki asil koruyucuyu, deneycilik ruhunu ve bilimsel yöntemi onurlandırdığından bahsetmiyorum bile. Aşıyı almamanın, sevdiğiniz birinin iyiliğine yardımcı olmak için bilimsel yönden – kendi menfaatleri için satın aldıkları ve acımasızca çarpıttıkları aynı “bilim” den söz etmenin sonuç vereceğini düşünebilirim. birçok insan için harika sonuçlar. Görüyorsunuz, bu aşı epifiz bezlerimize ve sonuçta ortaya çıkan psişik yeteneklerimize yapılan son savaş olacak. O şey nörofarmakolojik soya peyniri olacak, bir iyileştirici ajan görünümünde gizlenecek.

Görüyorsunuz, gerçek şu ki, HAFİFsiniz. Sonsuz, sınırsız, akan bir enerjisiniz ve bunu fark etmek sadece kaderiniz değil, aynı zamanda sizin aracılığınızla o kadar derin bir şekilde yankılanmasına izin vermek – o kadar tutkuyla, o kadar içtenlikle – bizi bağlayan şeyleri aşabilirsiniz. burada üç boyutlu matrise: şehvet; oburluk; kötü niyet; tüketimcilik; doğaya saygısızlık; vb. duyuların serabı tarafından zincirlendik, doğuştan gelen ihtiyacımız tarafından köleleştirildik. hisset, hisset, hisset. Bu temel dürtülerin üzerine çıkabilir ve kendimizi saf ateşe dönüştürebiliriz, Hades’in ayaklarının dibindeki alevler kadar yoğun bir şekilde öfkelenebiliriz. Evrensel kıvılcımın sizden akmasına izin verin. Stellar ışıltısı olduğunuzu, sadece bu bedene bağlı olduğunuzu anlayın. Frekansınız, sizi bir yaşam gücü olarak tanımlayan şeydir. Titreşiminizi engelleyen şeyleri durdurun. Kendimizi birleşik, sakin, yardımsever bir varlık olarak yeniden yapılandırmalıyız.

Zaten doğal olarak içinizdeki Gnosis’e sahipsiniz. Işığı başkalarına kolaylaştırmanın bir yolu olarak yetiştirilmeyi, biriktirilmeyi ve kullanılmayı bekliyor. Bir fırtına, demlenmeyi bekliyor, böylece siz onun dürüst, barışçıl öfkesini yayınlarken öfkelenebilir. Buda, Quetzalcoatl, Zerdüşt, Krishna, İsa, tüm bilgeler ve mistikler gerçekten hepimizin içinde yatıyor. Gerçekleşmeyi bekliyorlar. Dalga işlevini türümüz için mümkün olan en parlak, en güzel sonuçta çökertmek bireysel olarak size ve toplu olarak hepimize bağlıdır. NWO’dan korkmayın. NWO’nun canı cehenneme. Planlarını gerçekleştirmek için temelsiz dehşeti hızlandırmaları gerektiğini biliyorlar, oysa bizim sadece Kaynak ile doğal bağlantımızı güçlendirmemiz gerekiyor.

Aşıya sadece birkaç hafta devam etmeniz gerekir. Herşey çok Güzel Olacak. Korkunç, korkutucu haberlerinden uzak durun. Yoga, meditasyon, oruç ve berrak rüyalar yoluyla kendinizde huzuru bulun. Anahtarlar gerçekten hepimizin içindedir; Bu bilgiyi bizden alıkoymak için toplumu (özellikle son kritik birkaç hafta) tasarladılar. Herşey yolunda. Tam olarak bu noktada olmanız gereken yerdesiniz, bu süreci gerçekten hızlandırmak için biraz ince ayar yapmanın tam zamanı. Yavaşlayın, derin nefes alın ve tüm bu şeyin sadece bir enerji olduğunu, kesintisiz bir şekilde bir formdan diğerine geçiş yaptığını hatırlayın. Siz bu ebedi alanın, aynı zamanda büyük zaman rezervlerine kazınmış insan hikayesinin içsel bir parçasısınız. En iyi dileklerimle ve teşekkür ederim.

“Uyku makinesine takmayacağım
Aslında rıza göstermeden ölmeyi tercih ederim
Sana dostum hala yaşama nedenimi yazıyorum
Çünkü aklımda ayarlandı, vitamin vermeye hazır

İki bin yıl daha yaklaşıyor
Sen ve ben uyku makinesinin kapalı gözünü gözetleyeceğiz “

Author

25 Comments

1. Antalya dan kimler var. Koronavirüs Aşısı: Tam Kavuşma Zamanı . Merhaba paylaşımınız yeminle hayran edici, sağolun , banu – 164

2. Bu konu : ” Koronavirüs Aşısı: Tam Kavuşma Zamanı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle dikkatimi çekti, saolun , banu – 487

3. Bingöl dan kimler var. Koronavirüs Aşısı: Tam Kavuşma Zamanı . Merhabalar bu web sitesi inan ki güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 331

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Koronavirüs Aşısı: Tam Kavuşma Zamanı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 132

5. Bu konu : ” Koronavirüs Aşısı: Tam Kavuşma Zamanı ” çok güzel. Slm sayfa harbiden hoşuma gitti, tebrikler , – 357

6. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle çok güzel, face de paylaştım

7. Rize dan kimler var. Koronavirüs Aşısı: Tam Kavuşma Zamanı . Selam herkese sayfa cidden çok güzel, tebrikler , ali – 25

8. Selam herkese siteniz vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Bu konu : ” Koronavirüs Aşısı: Tam Kavuşma Zamanı ” çok güzel. Selam siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 425

10. Siirt dan kimler var. Koronavirüs Aşısı: Tam Kavuşma Zamanı . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , – 214

11. Mersin dan kimler var. Koronavirüs Aşısı: Tam Kavuşma Zamanı . Merhaba sayfanız vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 167

12. Çankırı dan kimler var. Koronavirüs Aşısı: Tam Kavuşma Zamanı . Mrb web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 403

13. elif yılmaz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Koronavirüs Aşısı: Tam Kavuşma Zamanı . Slm paylaşımın inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 176

14. Bu konu : ” Koronavirüs Aşısı: Tam Kavuşma Zamanı ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim güzel, teşekkürler , ali – 81

15. Kırklareli merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, saolun 11-01-2021 19:31:18

16. Bu konu : ” Koronavirüs Aşısı: Tam Kavuşma Zamanı ” çok güzel. Merhaba paylaşımın süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 168

17. Çankırı merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi inanki dikkat çekici, şukuladım 16-01-2021 16:00:17

18. Bu konu : ” Koronavirüs Aşısı: Tam Kavuşma Zamanı ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 493

19. Erzincan dan kimler var. Koronavirüs Aşısı: Tam Kavuşma Zamanı . selamun aleyküm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 321

20. Adana merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok iyi, twitter da paylaştım 14-02-2021 05:46:02

21. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden hayran edici, tebrikler

22. Bu konu : ” Koronavirüs Aşısı: Tam Kavuşma Zamanı ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 67

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link