Soru temelde sadece başlık. Ben anti-vax değilim ve hiç olmadım, ama bu aşı beni, özellikle Bill Gates’in dahil olduğu tüm şeyler ve tüm bunlarla ilgili endişelendi. Sizce aşıyı almanın gerçek riskleri nelerdir ve bunu almanız hakkında iki kez düşünmenizi sağlayacak kanıtlanmış faktörler var mı?

Author

72 Comments

1. Merhaba siteniz gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım

2. Ordu merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-06-2020 13:15:56

3. Şanlıurfa merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 27-06-2020 08:13:03

4. Selam herkese web siten ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Amasya merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 02-07-2020 11:06:21

6. Adıyaman merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siten cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-07-2020 05:14:47

7. Karabük merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşım harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-07-2020 22:18:08

8. Selamlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, tebrikler

10. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

11. Tunceli merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz inan ki çok güzel, tebrikler 01-08-2020 15:11:23

12. İzmir merkezden ben banu. Mrb paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-08-2020 05:33:14

13. Kilis merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım 06-08-2020 21:08:33

14. Aydın merkezden ben ahmet. Selam web siten valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 07-08-2020 15:59:18

15. Gürbüz Reply

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 11-08-2020 09:14:16

16. Hakkari merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 17-08-2020 14:21:37

17. Selam herkese siten vallaha hayran edici, teşekkürler

18. Manisa merkezden ben Emine. Merhaba sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 23-08-2020 16:08:24

19. Selam herkese web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler

20. Selam web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

21. Adıyaman merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 19-09-2020 09:31:24

22. Yozgat merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın ciddiyim çok güzel, şukuladım 20-09-2020 13:29:27

23. Kayseri merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 02-10-2020 11:26:23

24. Selam herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

25. Bu konu : ” Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? ” çok güzel. Mrb siten süper ötesi mükemmel, saolun , ali – 429

26. Van merkezden ben emin. Selam herkese siten valla iyi, teraziye tıkladım 18-10-2020 06:02:51

27. Bitlis dan kimler var. Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? . Merhaba herkese paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 151

28. Bu konu : ” Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , hatice – 5

29. elif yılmaz Reply

Selam web sitesi harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım

30. Merhaba sayfa inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

31. Ankara merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 28-11-2020 05:53:39

32. Bu konu : ” Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, sağolun , ali – 463

33. Burdur dan kimler var. Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? . Slm sayfan harbiden güzel, sağolun , hatice – 201

34. Selamlar siteniz inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

35. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 129

36. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfan cidden mükemmel, linkedinde paylaştım

37. Bu konu : ” Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle hayran edici, şukuladım , Hasan – 251

38. Antalya dan kimler var. Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? . Slm bu web sitesi yeminle çok iyi, saolun , doruk – 145

39. selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

40. Bu konu : ” Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten valla hayran bıraktı, şukuladım , ahmet – 4

41. Gürbüz Reply

Selamlar web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler

42. Çanakkale dan kimler var. Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? . Slm bu web sitesi inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , Aylin – 157

43. Amasya dan kimler var. Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? . Merhaba herkese sayfan gerçekten hayran edici, teşekkürler , mehmet – 337

44. Bu konu : ” Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 417

45. Aydın merkezden ben ahmet. Selamlar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 13-01-2021 12:29:51

46. Bu konu : ” Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden iyi, şukuladım , mehmet – 211

47. Sinop dan kimler var. Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? . Mrb paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 230

48. Konya merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 05-02-2021 07:26:14

49. Karaman merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 10-02-2021 08:21:32

50. Manisa dan kimler var. Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? . Selamın aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , ali – 478

51. Bu konu : ” Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? ” çok güzel. Slm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 365

52. Sivas dan kimler var. Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden güzel, face de paylaştım , hatice – 372

53. Bu konu : ” Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 278

54. Bu konu : ” Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden çok güzel, şukuladım , gaye – 185

55. Elazığ dan kimler var. Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? . Selamın aleyküm sayfa inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 399

56. Batman merkezden ben banu. Selamlar paylaşım cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 16-03-2021 01:11:12

57. Bu konu : ” Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten valla dikkat çekici, saolun , doruk – 311

58. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfan inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

59. Bu konu : ” Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 496

60. Bu konu : ” Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 152

61. Bu konu : ” Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? ” çok güzel. Merhaba herkese siten yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Emine – 446

62. Ankara merkezden ben . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 15-04-2021 01:25:06

63. Bu konu : ” Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? ” çok güzel. Slm web siten inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 392

64. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

65. Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 03:00:06

66. Bu konu : ” Koronavirüs aşısını hazır hale getirmenin gerçek riskleri nelerdir? ” çok güzel. Slm paylaşım yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 420

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link