Kategoriler
Genel

Koronavirüs de şimdi gitti, kafam karıştı.

Google’ın istatistiklerine göre Amerika’nın dava sayısı azalıyor. Ancak yine de çok sayıda makale ve haber kupüründe yetkililer sayıların arttığını söylüyor. Belirli durumlarda ikinci bir dalganın başladığı. https://www.usnews.com/news/health-news/articles/2020-06-10/nine-us-states-seeing-spikes-in-covid-19-hospitalizations

Birçok eyalet “yeniden açılmaya” başlıyor. Maske takmanın yayılımı yavaşlatacağı fikri ile. Ama hala aşı yok. 1000 kişi protesto için yakın toplandı ve hala protesto ediyor. Ama bağışık mı? Yoksa George Floyd’u öldürmek ve insanları dışarı çıkarmak ve daha hasta olmak için isyan yakıtı mıydı? Yeniden açılan devletler protesto için bir karşı önlem olabilir mi? İnsanları tekrar işe zorlamak. Covid riski var mı? Yoksa gerçekten sadece Amerika toparlanmaya mı çalışıyor?

Tüm bu sorulara ve olası komplolara rağmen. Bu soruların hiçbirine cevap aramıyorum. Veya herhangi bir komploya doğruluk. Sadece ailemin işe geri dönmesinin güvenli olup olmadığını bilmek istiyorum. Dünyada çok şey oluyor. Gerçeğin ne olduğunu söylemek zor. Haberler sahte. Haber sahte değil. Sol, sağ. Siyah ve beyaz …

Sadece ailem için güvenli olup olmadığını bilmek istiyorum. Belki de sadece bir kumar .. bir deney. Eğer başarısız olursak. Karantinaya dönmeyin “evde kalın”.

“Koronavirüs de şimdi gitti, kafam karıştı.” için 11 yanıt

Kırşehir merkezden ben ziya. Selam web siten inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 16-06-2020 04:44:19

Kilis merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler 02-07-2020 14:38:39

Tunceli merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-07-2020 05:06:08

Muğla merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2020 08:27:59

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir