Kategoriler
Genel

Koronavirüs hakkında okurken aramak için Polis ve Gov't propaganda taktiklerini düşündüm.

Düşünce Polisi ve Gov't dezenfeksiyon ajanlarından aranacak birkaç taktik.

1. Panik gibi bir şok kelimesini Coronavirüs ile ilişkilendirecekler. Sizi rahatsız etmek için tekrar tekrar söyleyecekler çünkü tekrarlama tüm öğrenmenin babasıdır. Bu şekilde, coronavirus kelimesini her duyduğunuzda panik hissedeceksiniz. Kesin bir taktik, ama şimdi farkında değilsiniz. Amaçları sizi coronavirüs hakkında bilgilendirmekten alıkoyan şok kelimesi ile sizi rahatsız etmektir.

2. Kırmızı bir ringa balığı kullanacaklar. Mevcut kırmızı ringalardan biri, Coronavirus'un Flu kadar ölümcül olmasıdır. Grip konusu, kimsenin sorgulamadığı farklı bir konudur ve sadece konuşmayı raydan çıkarmak için yetiştirilir.

3. İstatistikleri kullanacaklar. Yalanlar, lanet olası yalanlar ve istatistikler. Hastalık oranlarına karşı ölüm oranı ve dikkatinizi dağıtmak için sizi karıştırmaya çalışacaklar.

4. Yalan ya da gaz ışığını dümdüz ederler. Buna iyi bir örnek, Viral Yük fikri olabilir. 29 ve 34 yaşındaki genç bir doktorun koronavirüsten öldüğünü ve daha önceden mevcut olmayan rahatsızlıklara sahip olduklarını belirtirseniz, Viral Yük'ü duyacaksınız. Akıllı ses ve dikkat dağıtmak için Viral Yükü getirir. Bilim insanının, içinde tam olarak kaç virüs olduğunu görmek için ölü bir vücudun tüm dokularını birkaç kez test ettiğini düşünüyor musunuz? Viral Load, sizi susturmak veya gördüğünüze inanmak için deli olduğunuzu düşünmek için tam bir aldatmacadır.

“Koronavirüs hakkında okurken aramak için Polis ve Gov't propaganda taktiklerini düşündüm.” için 11 yanıt

Bartın merkezden ben mehmet. Mrb sayfan inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 03-03-2020 12:58:07

Tokat merkezden ben gaye. Selamlar siten inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 03-03-2020 13:20:41

Gümüşhane merkezden ben gaye. Selam sayfan vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 04-03-2020 15:40:09

Gaziantep merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfan valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 09-03-2020 13:58:57

Kocaeli merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 18-03-2020 21:44:20

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Mrb siten süper ötesi hayran edici, teşekkürler 25-03-2020 10:32:28

Karabük merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız inan ki çok güzel, tebrikler 30-03-2020 02:32:31

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir