İşte bu iddiayla ilgili bazı kaynaklar:

http://www.xinhuanet.com/english/2020-03/05/c_138846529.htm

https://www.thailandmedical.news/news/breaking-news-coronavirus-can-also-attack-the-nervous-system,-causing-neurological-conditions-and-even-viral-encephalitis

Görünüşe göre omurganıza bulaştığında ani organ yetmezliğine neden olabilir, çünkü sinirleriniz artık organlarınızı çalıştıramaz.

İkinci makaleye göre, koronavirüs alan insanların yaklaşık% 30'unun omurilik sıvısı da enfekte oluyor. Keşke bunun hakkında daha fazla konuşma olmasını diliyorum, çünkü bu ölüm oranını önemli ölçüde artırabilir. Bu nedenle,% 4-5 olmak yerine, uzun vadede aslında% 10 gibi olabilir.

Bunu reddit ile ilgili temel bir konuya getirdim ve birkaç kişi sadece saçma komplo teorilerini tükettiğimi ima etti. Ama bence bu oldukça ciddi görünüyor ve bunun için bir kanıt var. Ve eğer doğruysa, halkın bilgisi haline gelmelidir, çünkü bunun ne kadar derinden düzenli bir grip olmadığını gösterir.

Aslında çok büyük olasılıkla HIV'den görünen genetik geçiş nedeniyle insan yapımı bir biyo-silah… kaygılı.

Author

113 Comments

1. Merhaba herkese siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım

2. Ağrı merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi inanki çok güzel, sağolun 07-03-2020 14:04:42

3. Şırnak merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi valla hayran edici, şukuladım 07-03-2020 14:19:11

4. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi güzel, face de paylaştım

5. Bilecik merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten valla mükemmel, saolun 09-03-2020 16:21:56

6. Giresun merkezden ben Emine. Selam paylaşım cidden iyi, facebookta paylaştım 11-03-2020 19:02:15

7. Mrb paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Eskişehir merkezden ben banu. Merhaba web siten harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 15-03-2020 08:16:52

9. selamun aleyküm web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım

10. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfa vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Merhabalar sayfa inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

12. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfa yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

13. Edirne merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 28-03-2020 13:54:19

14. merhaba arkadaşlar siten cidden dikkat çekici, teşekkürler

15. Zonguldak merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-04-2020 19:36:20

16. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler

17. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

18. Samsun merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 13-04-2020 19:34:10

19. Selam herkese siteniz inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

20. Çankırı merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 15-04-2020 13:48:55

21. Kilis merkezden ben Emine. Slm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-04-2020 01:32:56

22. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

23. Selamlar sayfanız vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

24. Bayburt merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 22-04-2020 04:56:17

25. Iğdır merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım 23-04-2020 05:04:18

26. Muğla merkezden ben ali. Mrb web sitesi valla hayran edici, teşekkürler 23-04-2020 16:40:41

27. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım

28. Ardahan merkezden ben Emine. Slm sayfa harbiden iyi, teşekkürler 30-04-2020 08:03:33

29. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım

30. Aksaray merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 06-05-2020 18:50:24

31. Edirne merkezden ben banu. Selam paylaşım inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 08-05-2020 06:52:18

32. Slm siten harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Trabzon merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız inanki hayran edici, sağolun 14-05-2020 09:14:03

34. Çorum merkezden ben ahmet. Mrb siteniz harbiden hayran bıraktı, şukuladım 14-05-2020 23:47:04

35. Mrb paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Niğde merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 28-05-2020 23:05:12

37. Merhabalar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

38. Samsun merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-06-2020 20:12:13

39. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

40. Ordu merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-06-2020 15:57:40

41. Kütahya merkezden ben doruk. Slm web siten vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 02-07-2020 03:29:08

42. Slm sayfan valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

43. Edirne merkezden ben banu. Selamlar siteniz harbiden güzel, linkedinde paylaştım 06-08-2020 23:39:25

44. Iğdır merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız valla hayran bıraktı, saolun 08-08-2020 08:10:18

45. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha güzel, şukuladım

46. Antalya merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım yeminle çok güzel, şukuladım 23-08-2020 00:47:56

47. Slm paylaşım inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

48. Mersin merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-08-2020 12:55:33

49. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden güzel, şukuladım

50. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

51. Selam herkese paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

52. Trabzon merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim iyi, face de paylaştım 19-09-2020 07:14:49

53. Selamın aleyküm sayfa harbiden iyi, linkedinde paylaştım

54. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşımınız gerçekten güzel, tebrikler

55. Muş merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-10-2020 15:13:42

56. Çanakkale merkezden ben banu. Selamlar siteniz vallaha güzel, teşekkürler 18-10-2020 21:54:02

57. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

58. Kastamonu merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok iyi, tebrikler 08-11-2020 22:00:41

59. elif yılmaz Reply

Slm web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

60. Balıkesir merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 13-11-2020 07:35:50

61. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Koronavirüs, insanların ömür boyu oyalandığı beyin omurilik sıvısında mı bulunur? Bu virüsün üstesinden gelmiş gibi görünen insanlarda organ yetmezliğine neden oluyor mu? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 295

62. Merhabalar sayfan yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

63. Bu konu : ” Koronavirüs, insanların ömür boyu oyalandığı beyin omurilik sıvısında mı bulunur? Bu virüsün üstesinden gelmiş gibi görünen insanlarda organ yetmezliğine neden oluyor mu? ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 155

64. Selamlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

65. Selamlar web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım

66. Tokat dan kimler var. Koronavirüs, insanların ömür boyu oyalandığı beyin omurilik sıvısında mı bulunur? Bu virüsün üstesinden gelmiş gibi görünen insanlarda organ yetmezliğine neden oluyor mu? . Selam web sitesi yeminle güzel, sağolun , mehmet – 416

67. Çankırı dan kimler var. Koronavirüs, insanların ömür boyu oyalandığı beyin omurilik sıvısında mı bulunur? Bu virüsün üstesinden gelmiş gibi görünen insanlarda organ yetmezliğine neden oluyor mu? . Selamlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 53

68. Bu konu : ” Koronavirüs, insanların ömür boyu oyalandığı beyin omurilik sıvısında mı bulunur? Bu virüsün üstesinden gelmiş gibi görünen insanlarda organ yetmezliğine neden oluyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha güzel, saolun , emin – 280

69. Ardahan dan kimler var. Koronavirüs, insanların ömür boyu oyalandığı beyin omurilik sıvısında mı bulunur? Bu virüsün üstesinden gelmiş gibi görünen insanlarda organ yetmezliğine neden oluyor mu? . Selamlar web siteniz cidden güzel, saolun , mehmet – 160

70. merhaba arkadaşlar web siten vallaha dikkat çekici, tebrikler

71. Bu konu : ” Koronavirüs, insanların ömür boyu oyalandığı beyin omurilik sıvısında mı bulunur? Bu virüsün üstesinden gelmiş gibi görünen insanlarda organ yetmezliğine neden oluyor mu? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 204

72. Ağrı dan kimler var. Koronavirüs, insanların ömür boyu oyalandığı beyin omurilik sıvısında mı bulunur? Bu virüsün üstesinden gelmiş gibi görünen insanlarda organ yetmezliğine neden oluyor mu? . Merhaba herkese web sitesi vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 341

73. Merhaba siteniz inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

74. Kilis merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle dikkat çekici, tebrikler 22-01-2021 10:25:29

75. Edirne merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler 31-01-2021 09:44:21

76. Batman dan kimler var. Koronavirüs, insanların ömür boyu oyalandığı beyin omurilik sıvısında mı bulunur? Bu virüsün üstesinden gelmiş gibi görünen insanlarda organ yetmezliğine neden oluyor mu? . Merhaba herkese paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 32

77. Iğdır dan kimler var. Koronavirüs, insanların ömür boyu oyalandığı beyin omurilik sıvısında mı bulunur? Bu virüsün üstesinden gelmiş gibi görünen insanlarda organ yetmezliğine neden oluyor mu? . Selamlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 169

78. Sinop dan kimler var. Koronavirüs, insanların ömür boyu oyalandığı beyin omurilik sıvısında mı bulunur? Bu virüsün üstesinden gelmiş gibi görünen insanlarda organ yetmezliğine neden oluyor mu? . Mrb siten inan ki iyi, twitter da paylaştım , emin – 463

79. Bu konu : ” Koronavirüs, insanların ömür boyu oyalandığı beyin omurilik sıvısında mı bulunur? Bu virüsün üstesinden gelmiş gibi görünen insanlarda organ yetmezliğine neden oluyor mu? ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 76

80. Çankırı merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm siteniz cidden dikkatimi çekti, saolun 18-02-2021 18:14:59

81. Bayburt dan kimler var. Koronavirüs, insanların ömür boyu oyalandığı beyin omurilik sıvısında mı bulunur? Bu virüsün üstesinden gelmiş gibi görünen insanlarda organ yetmezliğine neden oluyor mu? . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 122

82. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım

83. Gürbüz Reply

Bursa merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 01-03-2021 13:25:17

84. Trabzon dan kimler var. Koronavirüs, insanların ömür boyu oyalandığı beyin omurilik sıvısında mı bulunur? Bu virüsün üstesinden gelmiş gibi görünen insanlarda organ yetmezliğine neden oluyor mu? . Selamın aleyküm web siteniz inanki dikkat çekici, şukuladım , ziya – 364

85. Merhaba herkese paylaşımın vallaha güzel, teraziye tıkladım

86. elif yılmaz Reply

Gaziantep dan kimler var. Koronavirüs, insanların ömür boyu oyalandığı beyin omurilik sıvısında mı bulunur? Bu virüsün üstesinden gelmiş gibi görünen insanlarda organ yetmezliğine neden oluyor mu? . Selam paylaşım yeminle çok iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 183

87. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Koronavirüs, insanların ömür boyu oyalandığı beyin omurilik sıvısında mı bulunur? Bu virüsün üstesinden gelmiş gibi görünen insanlarda organ yetmezliğine neden oluyor mu? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi iyi, saolun , elif yılmaz – 356

88. Adana merkezden ben Aylin. Slm siten gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-03-2021 02:35:41

89. Yozgat merkezden ben emin. Mrb web siten vallaha dikkat çekici, tebrikler 01-04-2021 02:42:27

90. selam arkadaşlar web siteniz yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

91. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Koronavirüs, insanların ömür boyu oyalandığı beyin omurilik sıvısında mı bulunur? Bu virüsün üstesinden gelmiş gibi görünen insanlarda organ yetmezliğine neden oluyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten yeminle iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 354

92. Osmaniye dan kimler var. Koronavirüs, insanların ömür boyu oyalandığı beyin omurilik sıvısında mı bulunur? Bu virüsün üstesinden gelmiş gibi görünen insanlarda organ yetmezliğine neden oluyor mu? . Mrb sayfanız vallaha billaha hayran edici, saolun , ziya – 246

93. Nevşehir merkezden ben Hasan. Selam paylaşımınız süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 27-04-2021 02:15:16

94. Mardin merkezden ben emin. Selam sayfan inan ki mükemmel, şukuladım 03-05-2021 22:03:44

95. Antalya dan kimler var. Koronavirüs, insanların ömür boyu oyalandığı beyin omurilik sıvısında mı bulunur? Bu virüsün üstesinden gelmiş gibi görünen insanlarda organ yetmezliğine neden oluyor mu? . Merhabalar sayfanız süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 83

96. Samsun merkezden ben Aylin. Merhaba siten inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 13-05-2021 05:42:05

97. Tekirdağ dan kimler var. Koronavirüs, insanların ömür boyu oyalandığı beyin omurilik sıvısında mı bulunur? Bu virüsün üstesinden gelmiş gibi görünen insanlarda organ yetmezliğine neden oluyor mu? . Selamlar paylaşımınız gerçekten çok güzel, teşekkürler , ali – 136

98. Merhaba herkese paylaşımın harbiden hoşuma gitti, saolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link