Kategoriler
Genel

Koronavirüs, insanların ömür boyu oyalandığı beyin omurilik sıvısında mı bulunur? Bu virüsün üstesinden gelmiş gibi görünen insanlarda organ yetmezliğine neden oluyor mu?

İşte bu iddiayla ilgili bazı kaynaklar:

http://www.xinhuanet.com/english/2020-03/05/c_138846529.htm

https://www.thailandmedical.news/news/breaking-news-coronavirus-can-also-attack-the-nervous-system,-causing-neurological-conditions-and-even-viral-encephalitis

Görünüşe göre omurganıza bulaştığında ani organ yetmezliğine neden olabilir, çünkü sinirleriniz artık organlarınızı çalıştıramaz.

İkinci makaleye göre, koronavirüs alan insanların yaklaşık% 30'unun omurilik sıvısı da enfekte oluyor. Keşke bunun hakkında daha fazla konuşma olmasını diliyorum, çünkü bu ölüm oranını önemli ölçüde artırabilir. Bu nedenle,% 4-5 olmak yerine, uzun vadede aslında% 10 gibi olabilir.

Bunu reddit ile ilgili temel bir konuya getirdim ve birkaç kişi sadece saçma komplo teorilerini tükettiğimi ima etti. Ama bence bu oldukça ciddi görünüyor ve bunun için bir kanıt var. Ve eğer doğruysa, halkın bilgisi haline gelmelidir, çünkü bunun ne kadar derinden düzenli bir grip olmadığını gösterir.

Aslında çok büyük olasılıkla HIV'den görünen genetik geçiş nedeniyle insan yapımı bir biyo-silah… kaygılı.

“Koronavirüs, insanların ömür boyu oyalandığı beyin omurilik sıvısında mı bulunur? Bu virüsün üstesinden gelmiş gibi görünen insanlarda organ yetmezliğine neden oluyor mu?” için 17 yanıt

Ağrı merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi inanki çok güzel, sağolun 07-03-2020 14:04:42

Şırnak merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi valla hayran edici, şukuladım 07-03-2020 14:19:11

Bilecik merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten valla mükemmel, saolun 09-03-2020 16:21:56

Giresun merkezden ben Emine. Selam paylaşım cidden iyi, facebookta paylaştım 11-03-2020 19:02:15

Eskişehir merkezden ben banu. Merhaba web siten harbiden çok iyi, facebookta paylaştım 15-03-2020 08:16:52

Edirne merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 28-03-2020 13:54:19

Zonguldak merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 06-04-2020 19:36:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir