Ah dostlarım, Coronavirüs kamplar koruma bölgeleri NS epeyce gerçek ….

Ve çok net olmak gerekirse: bu bir .gov web sitesi, olabildiğince gerçek ….

Uzun bir makale gibi görünüyor, ama değil: on dakikalık bir okuma gibi.

Devlet belgelerini bilirsiniz: Aynı şeyi üç bin kez söyleyin,

ama daha uzun cümlelerde, geri zekalıların özünü anlamalarını kolaylaştırmak için.

Burada bir makalenin özetlediği ve daha sonra aşırı açıklandığı bir şey.

İlk paragraftan:

“Yüksek riskli bireyler [non-vaxxers] geçici olacak [hahahahhaha]

bağlama ve ortama bağlı olarak kamplara taşındı,

ve aile üyeleriyle asgari düzeyde temas kurun.”

Bunu sizin için tercüme etmeme izin verin: “Eğer aşı olmazsan, kampa gidersin.”

Bu senin için yeterince açık artık…?

NS resmi hükümet makalesi kampların nasıl olduğunu açıklamaya devam ediyor

sadece erkekler/sadece kadınlar/sadece çocuklar/etnik kökene göre ayrılacaktır.

Makale, kendini helikopter olarak tanımlayan biriyle ne yapacaklarını söylemiyor.

Aileler “geçici olarak ayrılacak”, baba bir kampa gidecek,

Anne bir başkasında ve Junior bir başkasında —

“onaylı çocuk vasi görevlileri” tarafından izlenecek.

Yine inanma ben: gerçeği kendiniz okuyun.

Author

34 Comments

1. Mrb web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

2. Bitlis dan kimler var. “Koronavirüs Kampları” %1000 GERÇEKTİR…. . Slm sayfanız inanki çok iyi, saolun , mehmet – 393

3. Hakkari dan kimler var. “Koronavirüs Kampları” %1000 GERÇEKTİR…. . Slm web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 128

4. Bu konu : ” “Koronavirüs Kampları” %1000 GERÇEKTİR…. ” çok güzel. Selamlar sayfanız inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 205

5. Hatay dan kimler var. “Koronavirüs Kampları” %1000 GERÇEKTİR…. . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 148

6. Van dan kimler var. “Koronavirüs Kampları” %1000 GERÇEKTİR…. . merhaba arkadaşlar siten vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 13

7. Bu konu : ” “Koronavirüs Kampları” %1000 GERÇEKTİR…. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanılmaz dikkat çekici, saolun , doruk – 392

8. Uşak dan kimler var. “Koronavirüs Kampları” %1000 GERÇEKTİR…. . Merhaba herkese web sitesi cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 306

9. Bu konu : ” “Koronavirüs Kampları” %1000 GERÇEKTİR…. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 383

10. Çankırı dan kimler var. “Koronavirüs Kampları” %1000 GERÇEKTİR…. . Selam paylaşımın ciddiyim mükemmel, şukuladım , Emine – 378

11. Adana merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz valla çok güzel, tebrikler 12-08-2021 18:16:55

12. Gürbüz Reply

Merhaba web siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım

13. Batman dan kimler var. “Koronavirüs Kampları” %1000 GERÇEKTİR…. . Merhabalar siteniz vallaha hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 487

14. Ağrı dan kimler var. “Koronavirüs Kampları” %1000 GERÇEKTİR…. . selamun aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, saolun , gaye – 177

15. Antalya merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-08-2021 18:27:58

16. Bu konu : ” “Koronavirüs Kampları” %1000 GERÇEKTİR…. ” çok güzel. Mrb sayfanız inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 292

17. Erzincan dan kimler var. “Koronavirüs Kampları” %1000 GERÇEKTİR…. . Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 290

18. Giresun merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız cidden çok hoşuma gitti, tebrikler 12-08-2021 20:47:19

19. Batman dan kimler var. “Koronavirüs Kampları” %1000 GERÇEKTİR…. . Selam herkese web sitesi cidden dikkat çekici, tebrikler , memo – 72

20. Konya merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun 15-08-2021 12:15:40

21. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım

22. Mersin merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım inanki güzel, linkedinde paylaştım 22-08-2021 23:57:25

23. Bu konu : ” “Koronavirüs Kampları” %1000 GERÇEKTİR…. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 212

24. Selam herkese web sitesi vallaha hayran bıraktı, tebrikler

25. İstanbul merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 26-08-2021 20:39:25

26. Karaman dan kimler var. “Koronavirüs Kampları” %1000 GERÇEKTİR…. . merhaba arkadaşlar siten gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 274

27. selamun aleyküm sayfa gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım

28. Bu konu : ” “Koronavirüs Kampları” %1000 GERÇEKTİR…. ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , hatice – 204

29. Bu konu : ” “Koronavirüs Kampları” %1000 GERÇEKTİR…. ” çok güzel. Selam paylaşım valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 500

30. Giresun merkezden ben hatice. Mrb paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 07-09-2021 06:59:32

31. Batman dan kimler var. “Koronavirüs Kampları” %1000 GERÇEKTİR…. . Mrb bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 3

32. Bu konu : ” “Koronavirüs Kampları” %1000 GERÇEKTİR…. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 224

Write A Comment