Kategoriler
Genel

koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !?

Egzersiz yapmak için spor salonuna gittiğim için şikayet edilmekten yoruldum ve sadece bir saatliğine eğleniyorum çünkü artık korku içinde yaşamamayı seçiyorum. Ayrıca sosyal mesafeden bana şikayet eden insanlardan bıktım çok üzgünüm ama eğer

• İnsanlar büyük kalabalıklarda birbirlerine çok yakın Protesto yapabilir ve bazen maske olmadan (BLM veya yeniden açma / Anti mask için nedeni ne olursa olsun) daha sonra kimin gerçekten negatif test ettiğini tanıdığım birçok kişi, bu yüzden covid gerçekten öyle kötü?

• restoranların ve barların açık olmasına izin verilir

• cdc, covid yönergelerine uyduğunuz sürece bir yabancıyla tamamen bağlantı kurabileceğinizi söyler🤣 (bir dakika bekleyin, her zaman uzaklaşmamız gerektiğini düşündüm? Seks sırasında mesafeli olamazsınız)

• Dr.fauci flip flop yapabilir ve şimdi şahsen oy vermenin güvenli olduğunu, ancak spor salonuna gitmek veya küçük bir arkadaş grubuyla takılmak olmadığını söyleyebilir (wtf?)

O zaman lütfen bana neden bir saatliğine spor salonuna gitmem konusunda birisinin ineği olsun? Karşılaştıracak olursak, yukarıda bahsedilen şeyler çok daha risklidir! Dürüst olmak gerekirse, insanların sadece kendi işlerine bakmaları gerekiyor, bu aya kadar bir süre kapalı kaldım, bu aya kadar bir şekilde becermeye ve kendi işimi yapmaya karar verdim!

“koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !?” için 2 yanıt

Kütahya merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 17-09-2020 09:35:18

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi yeminle mükemmel, şukuladım 18-09-2020 23:12:56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir