Egzersiz yapmak için spor salonuna gittiğim için şikayet edilmekten yoruldum ve sadece bir saatliğine eğleniyorum çünkü artık korku içinde yaşamamayı seçiyorum. Ayrıca sosyal mesafeden bana şikayet eden insanlardan bıktım çok üzgünüm ama eğer

• İnsanlar büyük kalabalıklarda birbirlerine çok yakın Protesto yapabilir ve bazen maske olmadan (BLM veya yeniden açma / Anti mask için nedeni ne olursa olsun) daha sonra kimin gerçekten negatif test ettiğini tanıdığım birçok kişi, bu yüzden covid gerçekten öyle kötü?

• restoranların ve barların açık olmasına izin verilir

• cdc, covid yönergelerine uyduğunuz sürece bir yabancıyla tamamen bağlantı kurabileceğinizi söyler🤣 (bir dakika bekleyin, her zaman uzaklaşmamız gerektiğini düşündüm? Seks sırasında mesafeli olamazsınız)

• Dr.fauci flip flop yapabilir ve şimdi şahsen oy vermenin güvenli olduğunu, ancak spor salonuna gitmek veya küçük bir arkadaş grubuyla takılmak olmadığını söyleyebilir (wtf?)

O zaman lütfen bana neden bir saatliğine spor salonuna gitmem konusunda birisinin ineği olsun? Karşılaştıracak olursak, yukarıda bahsedilen şeyler çok daha risklidir! Dürüst olmak gerekirse, insanların sadece kendi işlerine bakmaları gerekiyor, bu aya kadar bir süre kapalı kaldım, bu aya kadar bir şekilde becermeye ve kendi işimi yapmaya karar verdim!

Author

62 Comments

1. Kütahya merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 17-09-2020 09:35:18

2. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi yeminle mükemmel, şukuladım 18-09-2020 23:12:56

3. Sivas merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web sitesi inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 19-09-2020 06:36:33

4. Kırşehir merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfanız inanılmaz güzel, face de paylaştım 28-09-2020 19:47:24

5. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

6. Merhaba herkese sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler

7. Trabzon merkezden ben Aylin. Slm sayfanız vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım 07-10-2020 13:28:53

8. Bilecik merkezden ben ziya. Merhaba web siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 18-10-2020 11:01:32

9. Sinop dan kimler var. koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? . Selam web siteniz süper ötesi çok iyi, tebrikler , Emine – 255

10. Bu konu : ” koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 179

11. Isparta dan kimler var. koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? . selam arkadaşlar sayfan harbiden dikkatimi çekti, saolun , ziya – 473

12. Bu konu : ” koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden mükemmel, teşekkürler , banu – 109

13. Kütahya dan kimler var. koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? . Mrb web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 193

14. Gürbüz Reply

Kırıkkale dan kimler var. koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? . Mrb paylaşımın gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 426

15. Çanakkale merkezden ben . Slm sayfa inanki güzel, teşekkürler 15-12-2020 22:44:27

16. Giresun dan kimler var. koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? . Merhabalar web siten vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 78

17. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfan inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 02-01-2021 22:29:31

18. Gürbüz Reply

Uşak dan kimler var. koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? . Merhaba herkese paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 194

19. Bu konu : ” koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? ” çok güzel. Slm web sitesi ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , gaye – 23

20. Bayburt dan kimler var. koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? . Selam herkese paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 63

21. Uşak dan kimler var. koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? . Slm paylaşımınız cidden çok güzel, teraziye tıkladım , Emine – 217

22. Bu konu : ” koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız inanki iyi, tebrikler , ziya – 198

23. Kars dan kimler var. koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? . Selam sayfanız gerçekten iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 294

24. Niğde dan kimler var. koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? . Selam herkese sayfa gerçekten çok iyi, şukuladım , gaye – 216

25. Aksaray dan kimler var. koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? . Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 298

26. Bu konu : ” koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , ali – 162

27. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

28. Slm paylaşımın süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım

29. Tunceli dan kimler var. koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? . selam arkadaşlar web siten inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 50

30. Bu konu : ” koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa valla iyi, şukuladım , Aylin – 330

31. Bu konu : ” koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 449

32. selamun aleyküm siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım

33. Bu konu : ” koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 227

34. Merhaba herkese siteniz yeminle çok güzel, tebrikler

35. Slm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

36. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, sağolun

37. Selamın aleyküm paylaşımın valla çok güzel, şukuladım

38. Ankara dan kimler var. koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? . merhaba arkadaşlar sayfan cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 275

39. Sinop dan kimler var. koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? . Selam web siten vallaha billaha çok iyi, sağolun , ahmet – 248

40. Gürbüz Reply

İstanbul dan kimler var. koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? . Merhaba sayfa inanılmaz çok güzel, tebrikler , Gürbüz – 494

41. Iğdır merkezden ben Hasan. selamun aleyküm siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 31-05-2021 16:28:09

42. elif yılmaz Reply

Giresun merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımın gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 17-06-2021 04:48:04

43. Selam herkese web siten valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

44. Gürbüz Reply

Bu konu : ” koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inanki hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 162

45. Edirne dan kimler var. koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? . Merhaba herkese paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 335

46. Bu konu : ” koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 422

47. Bu konu : ” koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? ” çok güzel. Slm siten harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 310

48. Bu konu : ” koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? ” çok güzel. Merhabalar siten valla iyi, tebrikler , ziya – 323

49. Bilecik merkezden ben mehmet. Mrb sayfa inan ki çok iyi, face de paylaştım 16-07-2021 13:01:49

50. Bu konu : ” koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 249

51. Sivas merkezden ben memo. Selam herkese siten gerçekten iyi, facebookta paylaştım 18-07-2021 18:21:52

52. Denizli dan kimler var. koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? . Selam sayfanız gerçekten çok güzel, şukuladım , Emine – 240

53. Yozgat merkezden ben . Merhaba paylaşım harbiden çok iyi, teşekkürler 24-07-2021 05:22:09

54. Balıkesir merkezden ben Hasan. Slm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 26-07-2021 23:35:22

55. Bu konu : ” koronavirüs o kadar yaygın ve süper bulaşıcı ki neredeyse boş bir spor salonuna gitmek anında ölüm olsa da geri kalan her şey güvende !? Başka biri bu seçimden bıkıp bok seçsin !? ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 240

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link