Maske takmanın arkasındaki bilimin bir virüsün yayılmasını önlemeye yardımcı olacağını bilmek istiyorum, ancak maskelerin ne zaman gerçekleştiğini ve olmaya devam ettiğimi hesaba katarsak, maske takmadığımdan daha fazla kirlilik üretir. Geçen gün HuHot Mongolian Grill’e gittim ve aşçı olan bayan maskesini indirdi ve bana maskemi doğru takmamı söyledi ve ona şimdi ellerini yıkaman gerektiğini söyledim çünkü sadece maskene dokundun ve bu yüzden neden oluyorsun benim maskemi takmamamdan daha fazla kirlilik şimdi birine tabağını uzatacaksın ve tabağa dokunacaklar ve sonra ellerini çatallarına koyacaklar ve bana yanıldığımı söyledi, bugün dükkana gidiyorum fark yaratan insanlar maskeye dokunurlar ve hiçbir şey olmamış gibi devam eder, sıradaki adam gelip ürüne dokunur ve maskelerine dokunur, koydukları cam duvarların altındaki kasiyere paramı veririm sonra maskesine dokunur sonra keser bs tüm maskelerin yaptığı virüsü yaymak, durdurmak değil

Author

8 Comments

1. Aksaray merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 29-03-2021 21:34:34

2. Giresun merkezden ben ali. Merhaba sayfanız inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım 30-03-2021 07:13:08

3. Çanakkale dan kimler var. Koronavirüs ve maskeler . selam arkadaşlar siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 153

4. Bu konu : ” Koronavirüs ve maskeler ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 469

5. Selam herkese web siten inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Kırıkkale dan kimler var. Koronavirüs ve maskeler . Selamlar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 333

7. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 18-04-2021 05:47:13

8. Kütahya merkezden ben gaye. Merhaba siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 21-04-2021 01:42:41

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link