Her şeyden önce. Buna önsöz olarak Holokost gerçekleşti, ancak çoğumuzun bildiği gibi sebebin ne olduğu gerçeği bizden saklandı. İkinci Dünya Savaşı’nın başında Rusya ve Çinli doktorlar tarafından yaratılan bir virüs nedeniyle Yahudiler toplama kamplarına kapatıldı ve üzerlerinde süreleri doldu. Yahudilerin kamplara konulmasının sebebi, onları yok etme çabası değil, Almanya’da tespit edilen silahlı bir virüs ve insanlara bir yıldızla damgalanmasıydı. Yahudi miraslarından değil, enfekte oldukları için. Alman bilim adamları virüs nedeniyle birçok tıbbi deney yaptılar ve savaşın sonuna doğru bir tedavi geliştirdiler. Ve araştırmaları bizden gizlendi. Bugüne ileri saralım. Bu rastgele görünen virüs patlak verdi ve dünyanın çoğuna bulaştı. Ve mucizevi bir şekilde Almanya merkezli bir aşı şirketi, tedaviyi birdenbire geliştirdi. Radikal solun kontrolündeki medyadan insanları aşılamak için kitlesel bir dürtüyle propaganda yapıldı. Virüse şüpheyle yaklaşan özgür düşünenler, bizi çevrelemek ve özgür düşünceyi ortadan kaldırmak için şimdi kayıt altına alınacak ve işaretlenecek (tıpkı Holokost’ta kilitlenmiş “Yahudiler” gibi). Kör olmayın. Bu virüs ve tedavi çok uzun zamandır varlığını sürdürüyor ve dünyanın durumunu etkilemek için büyük ölçüde yeniden düzenlendi ve silah haline getirildi.

Author

28 Comments

1. Bu konu : ” Koronavirüs ve tedavi, 2. Dünya Savaşından bu yana zaten var. ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha çok iyi, şukuladım , Aylin – 423

2. Merhaba herkese web siteniz cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

3. Gümüşhane dan kimler var. Koronavirüs ve tedavi, 2. Dünya Savaşından bu yana zaten var. . Merhaba siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 192

4. Çorum dan kimler var. Koronavirüs ve tedavi, 2. Dünya Savaşından bu yana zaten var. . Selam web siteniz inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 454

5. Tunceli merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfa vallaha hayran edici, tebrikler 28-12-2020 23:44:38

6. Slm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, saolun

7. Selam paylaşım vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

8. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. Slm web siteniz valla çok iyi, şukuladım 03-01-2021 20:53:14

9. Merhaba web sitesi ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Osmaniye merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-01-2021 04:07:40

11. Malatya dan kimler var. Koronavirüs ve tedavi, 2. Dünya Savaşından bu yana zaten var. . selamun aleyküm siteniz yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 251

12. Bu konu : ” Koronavirüs ve tedavi, 2. Dünya Savaşından bu yana zaten var. ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , memo – 4

13. selamun aleyküm siten ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

14. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

15. Bu konu : ” Koronavirüs ve tedavi, 2. Dünya Savaşından bu yana zaten var. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 342

16. Bu konu : ” Koronavirüs ve tedavi, 2. Dünya Savaşından bu yana zaten var. ” çok güzel. Selam web sitesi gerçekten hayran edici, saolun , banu – 485

17. Ankara merkezden ben hatice. selam arkadaşlar web siten inanılmaz güzel, tebrikler 08-02-2021 19:20:32

18. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz süper ötesi güzel, teşekkürler 16-02-2021 21:45:54

19. Sakarya merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 24-02-2021 07:04:23

20. Şırnak merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfan inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 02-03-2021 02:41:18

21. selamun aleyküm siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Selam bu web sitesi cidden hayran bıraktı, sağolun

23. Bartın dan kimler var. Koronavirüs ve tedavi, 2. Dünya Savaşından bu yana zaten var. . merhaba arkadaşlar paylaşım valla hayran edici, teşekkürler , ali – 273

24. elif yılmaz Reply

Niğde merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-03-2021 19:20:03

25. Gürbüz Reply

Selam sayfa harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

26. Kırıkkale dan kimler var. Koronavirüs ve tedavi, 2. Dünya Savaşından bu yana zaten var. . Selam paylaşımın vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , emin – 149

27. Isparta merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 09-04-2021 10:42:25

28. Yalova dan kimler var. Koronavirüs ve tedavi, 2. Dünya Savaşından bu yana zaten var. . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 131

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link