Başlıktan da anlaşılacağı gibi koronavirüs, kendilerini destekleyen hain insanlarla Çin propagandasıydı. Her ne sebeple olursa olsun, küresel düzene uymayı seçtiler, onun başında Çin vardı. Pek çok insan ve politikacı, sosyal güçler tarafından salgın olaya basitçe baskı uyguladığından, herkes bu işin içinde değildi. Öyleyse, sırf pek çok insan bunu gerçekleştirdiği için hepsinin toplu olarak işin içinde olduğunu düşünmeyin. Gerçekte olan şuydu, tepedeki seçkin bir azınlık emirler verdi ve bu emirler doğru insanlar korkup takipçilerine korkmalarını söyleyene kadar yavaş yavaş aşağı aktı ve bu devam etti.

Tüm bunların gerçeği şu ki, artık birisinin dünyaya ne yapması gerektiğini sadece eğlence, ünlüler, medya ve hükümet gücünün tüm etkisiyle söyleme gücüne sahip olduğundan korkmalısınız. onlar sahiptir. Her kim onlar onlardan çok korkmalıyız.

Author

88 Comments

1. Gümüşhane merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha güzel, saolun 18-08-2020 15:25:02

2. Erzincan merkezden ben ali. Merhaba paylaşım inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-08-2020 17:37:59

3. Ankara merkezden ben banu. Selam sayfa inanki çok iyi, face de paylaştım 18-08-2020 18:54:24

4. selam arkadaşlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler

5. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 20-08-2020 06:49:29

6. Şırnak merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler 26-08-2020 18:51:18

7. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

8. Sinop merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 04-09-2020 19:11:45

9. Mrb web siteniz valla dikkatimi çekti, face de paylaştım

10. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz inanki iyi, face de paylaştım 10-09-2020 00:16:03

11. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi valla iyi, saolun 11-09-2020 02:25:55

12. Şanlıurfa merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, face de paylaştım 01-10-2020 07:25:45

13. Niğde merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz cidden çok iyi, saolun 02-10-2020 10:06:46

14. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

15. Kütahya dan kimler var. Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. . Selamlar siten inan ki hayran edici, şukuladım , gaye – 329

16. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 79

17. Bayburt dan kimler var. Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. . Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 17

18. Bu konu : ” Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan cidden iyi, facebookta paylaştım , ali – 222

19. Eskişehir merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 01-11-2020 11:48:02

20. selam arkadaşlar web siten inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Eskişehir merkezden ben Emine. Selam web siteniz gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-11-2020 22:28:15

22. Mersin merkezden ben ahmet. Merhabalar sayfan gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 23-11-2020 22:36:04

23. Burdur dan kimler var. Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. . Selam herkese paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 308

24. Giresun merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten güzel, saolun 03-12-2020 21:57:29

25. Edirne merkezden ben . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 05-12-2020 20:11:00

26. Bu konu : ” Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 434

27. Edirne merkezden ben hatice. Selam herkese sayfan inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 16:32:51

28. Şanlıurfa dan kimler var. Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , – 168

29. Kilis merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşım valla güzel, tebrikler 10-12-2020 23:08:36

30. Selamlar paylaşım harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

31. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımın ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Mrb paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım

33. Hakkari merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 27-12-2020 11:30:36

34. Van dan kimler var. Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. . merhaba arkadaşlar siten valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 290

35. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 40

36. Bu konu : ” Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 33

37. Niğde merkezden ben hatice. Selam herkese siten inanki hayran bıraktı, teşekkürler 04-01-2021 23:40:42

38. Osmaniye merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 16:46:02

39. Bu konu : ” Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , – 337

40. Merhaba herkese sayfan yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım

41. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 15-01-2021 17:27:48

42. Şanlıurfa dan kimler var. Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. . Selamın aleyküm web siten harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 85

43. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

44. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , elif yılmaz – 169

45. selam arkadaşlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, tebrikler

46. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım

47. Niğde merkezden ben Aylin. Selam web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 11:41:32

48. Merhabalar paylaşımınız harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

49. selamun aleyküm sayfanız gerçekten mükemmel, saolun

50. Aydın dan kimler var. Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. . Merhaba siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 377

51. Selam herkese paylaşımın gerçekten güzel, saolun

52. Bu konu : ” Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle güzel, tebrikler , Aylin – 173

53. elif yılmaz Reply

Merhabalar siteniz cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

54. Bursa dan kimler var. Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. . Selam herkese web siten inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , gaye – 17

55. Antalya merkezden ben ahmet. Selam siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 08-03-2021 11:15:15

56. Şanlıurfa dan kimler var. Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. . Selamın aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 391

57. Tekirdağ dan kimler var. Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. . selam arkadaşlar web sitesi inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 265

58. Bu konu : ” Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 4

59. Konya merkezden ben Emine. Merhabalar siteniz yeminle dikkat çekici, tebrikler 30-03-2021 15:41:01

60. Bu konu : ” Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi güzel, face de paylaştım , – 161

61. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. . Merhabalar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 50

62. Bu konu : ” Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 376

63. Bu konu : ” Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 224

64. Bu konu : ” Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha iyi, teşekkürler , Hasan – 167

65. Aydın merkezden ben Emine. Selam herkese sayfan harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 29-04-2021 21:27:50

66. Amasya dan kimler var. Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. . Merhaba sayfa inanılmaz mükemmel, sağolun , Aylin – 109

67. Bu konu : ” Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 352

68. Afyon dan kimler var. Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. . selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 453

69. Balıkesir merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 11-05-2021 10:46:01

70. Bu konu : ” Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , doruk – 377

71. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten çok güzel, şukuladım

72. Kırklareli dan kimler var. Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. . Merhabalar sayfanız süper ötesi çok güzel, saolun , memo – 314

73. Bu konu : ” Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 105

74. Erzurum dan kimler var. Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. . Merhabalar sayfanız harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 436

75. Bu konu : ” Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 426

76. Afyon dan kimler var. Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. . Merhaba paylaşımınız gerçekten hayran edici, sağolun , banu – 431

77. Malatya merkezden ben gaye. Mrb web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 11-07-2021 22:10:30

78. Bu konu : ” Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 29

79. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

80. Bu konu : ” Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. ” çok güzel. Mrb siten cidden hayran edici, saolun , gaye – 27

81. Merhaba herkese sayfanız cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

82. Bu konu : ” Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 498

83. Kastamonu dan kimler var. Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok güzel, teşekkürler , banu – 343

84. Batman merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım cidden mükemmel, saolun 29-07-2021 19:47:47

85. Bu konu : ” Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 406

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link