Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı.

Başlıktan da anlaşılacağı gibi koronavirüs, kendilerini destekleyen hain insanlarla Çin propagandasıydı. Her ne sebeple olursa olsun, küresel düzene uymayı seçtiler, onun başında Çin vardı. Pek çok insan ve politikacı, sosyal güçler tarafından salgın olaya basitçe baskı uyguladığından, herkes bu işin içinde değildi. Öyleyse, sırf pek çok insan bunu gerçekleştirdiği için hepsinin toplu olarak işin içinde olduğunu düşünmeyin. Gerçekte olan şuydu, tepedeki seçkin bir azınlık emirler verdi ve bu emirler doğru insanlar korkup takipçilerine korkmalarını söyleyene kadar yavaş yavaş aşağı aktı ve bu devam etti.

Tüm bunların gerçeği şu ki, artık birisinin dünyaya ne yapması gerektiğini sadece eğlence, ünlüler, medya ve hükümet gücünün tüm etkisiyle söyleme gücüne sahip olduğundan korkmalısınız. onlar sahiptir. Her kim onlar onlardan çok korkmalıyız.

“Koronavirüs, WHO, CDC ve kurumsal medyanın işbirlikleri tarafından toplanan bir Çin propaganda parçasıydı.” üzerine 15 yorum

1. Erzincan merkezden ben ali. Merhaba paylaşım inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-08-2020 17:37:59

2. Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 20-08-2020 06:49:29

3. Sinop merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 04-09-2020 19:11:45

4. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Merhaba herkese siteniz inanki iyi, face de paylaştım 10-09-2020 00:16:03

5. Şanlıurfa merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, face de paylaştım 01-10-2020 07:25:45

Yorum yapın