Kategoriler
Genel

Koronavırusu

Çılgın olabilirim ama … Sanırım Çin, Hong Kong'daki uluslararası yaptırımlarla sonuçlanacak askeri eylemlerden kaçınmak için Hong Kong protestosunu durdurmak için Coronavirus'u kendi popülasyonunda serbest bıraktı.

Çin hükümeti ve ordusunun biyolojik savaş araştırmalarını üst düzeyde yaptığı bilinmektedir.

İnsan haklarına ya da nüfuslarının güvenliğine önem vermiyorlar. Böyle bir eylem gerçekleşmiş olsaydı, Çin için galibiyet kazanırdı. 1, Hong Kong'daki protestolar duracaktı çünkü kitlesel toplanma protestocular için büyük bir risk olacaktı ve bunu yapanlar potansiyel olarak sivil huzursuzluğun en sert unsurlarını alarak hastalanabilirler. 2, eğer bu doğruysa, uzun vadede tehlike olmazdı çünkü devletin bir aşısı olur. 3, Çin, ekonomik açıdan ve aşırı nüfus içinde bazı yükleri hafifletmek için savunmasız (nüfuslarının verimsiz üyeleri de) nüfus kaybına maruz kalacaktır. (Devlet için ciddi sorunlar) 4. Diktatör bir hükümet kırılgan bir ekonomik statüye ve aşırı sivil huzursuzluğa sahip bir köşeye zorla getirildiyse, haklı olarak gizli bir çözüm arayacaklarını varsayabiliriz. 5. Söz konusu salgının zamanlaması, protestolarda Hong Kongs kamuoyundaki veiws'daki değişiklikle çakışıyor (eski kuşaklar bunu desteklemeye başlıyor) düşünmek için wack-job ve aynı zamanda hükümet tarafından kolayca tartışılır. 7. Devlet cinayetin ve Hitler / Nazi insan hakları ihlallerinin ötesinde değildir. Bunun bir örneği, Nazi Almanyası, Stalin Rusyası ve Kuzey Kore'nin toplama kamplarına benzeyen "yeniden eğitim kamplarına" konulan uygurlardır.

“Koronavırusu” için 44 yanıt

Aksaray merkezden ben banu. selamun aleyküm siten süper ötesi güzel, sağolun 01-02-2020 19:43:29

Erzurum merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten cidden mükemmel, teşekkürler 01-02-2020 21:47:13

Karaman merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa süper ötesi çok güzel, tebrikler 10-02-2020 11:09:20

Tekirdağ merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-02-2020 19:38:29

Erzurum merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 23-02-2020 03:48:36

Kırklareli merkezden ben doruk. Selam paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 23-02-2020 07:32:31

Afyon merkezden ben ali. Merhabalar siteniz harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-03-2020 03:39:46

Elazığ merkezden ben ziya. Mrb sayfanız yeminle iyi, teraziye tıkladım 06-03-2020 02:43:27

Karabük merkezden ben ahmet. Merhabalar siten ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 06-03-2020 11:28:28

Bursa merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun 11-03-2020 15:14:26

Çanakkale merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 22-03-2020 04:10:43

Aksaray merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın inanılmaz mükemmel, şukuladım 28-03-2020 11:37:11

selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir