Anladığım kadarıyla, virüsün kaynağı veya niyetinin ne olduğu neredeyse hiç umurumda değil. Ya insan yapımı, doğal ya da kasıtlı olarak sızdırılmış. Muhtemelen milyonlarca insanı yıllarca uzun süreli sağlık etkilerine sahip olacak şekilde bırakacak son derece tehlikeli bir virüstür l, Kronik Yorgunluk Sendromlu 2003 SARS mağdurlarına bakın (COVID ile görüyoruz) Demek istediğim, hastalığı olan insanları tanıyorum. ondan öldü, sahte olduğu argümanı hiçbir anlam ifade etmiyor.

Duyduğum bir başka argüman da, bizi daha da fazla izlemek için maske gözetimini kullanacakları. Yine, aynı kişiler tüm gün ig ve Snapchat filtreleriyle oynadığında bu hiç mantıklı değil.

TBTB’nin toplumu büyük ölçüde manipüle ettiğini biliyorum ama her şey bir komplo değil, İsa İspanyol gribi de bir komplo muydu? (Beni düzeltebilirsin ya da bu durumda bile benim için önemli değil, sanırım yapmadığım çoğu insan gibi Anne babamın ölmesini veya benim çok hastalanmamı istemiyorum.

Author

67 Comments

1. Bingöl merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 17-09-2020 02:49:42

2. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran edici, şukuladım

3. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi harbiden güzel, twitter da paylaştım 20-09-2020 22:30:45

4. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran edici, teraziye tıkladım

5. Burdur merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 30-09-2020 09:53:18

6. Antalya merkezden ben banu. Mrb web sitesi inan ki mükemmel, tebrikler 02-10-2020 09:21:40

7. Merhabalar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

8. Kayseri merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 13:09:01

9. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Slm paylaşım vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 13:09:15

10. Ankara merkezden ben gaye. Selam herkese siten yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 13:09:25

11. Merhaba herkese sayfanız yeminle dikkatimi çekti, sağolun

12. Merhaba paylaşım süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

13. Hatay dan kimler var. Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? . Selamlar siteniz harbiden iyi, saolun , – 302

14. Siirt merkezden ben ziya. Selam siten cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:24:09

15. İzmir dan kimler var. Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? . Selam herkese sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 498

16. Kırşehir dan kimler var. Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? . Selamlar siten yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 498

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Mrb web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 157

18. Bu konu : ” Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 408

19. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, facebookta paylaştım 12-11-2020 18:20:48

20. Mrb web siteniz vallaha billaha çok iyi, teşekkürler

21. Zonguldak dan kimler var. Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 217

22. Selamlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım

23. Ankara merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 26-11-2020 09:02:26

24. Ankara dan kimler var. Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? . Selam paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 422

25. Merhabalar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

26. elif yılmaz Reply

Adıyaman dan kimler var. Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? . Selamlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 426

27. merhaba arkadaşlar siten cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

28. Bu konu : ” Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Merhaba sayfan ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 147

29. Bu konu : ” Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Selamlar siteniz yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 164

30. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım

31. Amasya dan kimler var. Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? . Mrb paylaşımınız harbiden iyi, şukuladım , banu – 373

32. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz cidden mükemmel, şukuladım 01-01-2021 17:52:53

33. Sivas merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 11-01-2021 20:47:16

34. Sinop dan kimler var. Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? . Merhaba sayfanız inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 169

35. Merhaba herkese siteniz cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

36. Selam herkese paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

37. Erzurum merkezden ben Aylin. Slm paylaşım cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-02-2021 21:40:35

38. Bu konu : ” Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanki mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 492

39. selam arkadaşlar paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler

40. Bu konu : ” Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Selam web siten yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , mehmet – 141

41. Selamlar siteniz inanki hayran bıraktı, teşekkürler

42. Bu konu : ” Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz iyi, teşekkürler , hatice – 92

43. Merhaba herkese sayfan inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Bu konu : ” Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 385

45. Merhaba bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

46. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler

47. Bu konu : ” Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 448

48. Kayseri dan kimler var. Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? . Merhabalar paylaşımın gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 414

49. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun

50. Bilecik merkezden ben banu. Merhabalar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-04-2021 21:05:42

51. Selamlar siteniz vallaha billaha hayran edici, şukuladım

52. Bitlis dan kimler var. Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? . selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 390

53. Bursa merkezden ben Aylin. Mrb sayfanız cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-05-2021 23:32:48

54. İstanbul merkezden ben Hasan. Merhaba herkese bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-05-2021 23:58:26

55. Çankırı dan kimler var. Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? . Selam sayfanız harbiden iyi, facebookta paylaştım , doruk – 67

56. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 65

57. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sağolun

58. Bu konu : ” Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Slm siten ciddiyim iyi, sağolun , Hasan – 141

59. Bu konu : ” Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Slm paylaşım inan ki iyi, facebookta paylaştım , doruk – 77

60. Bu konu : ” Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 105

61. Bu konu : ” Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? ” çok güzel. Merhabalar web siten süper ötesi güzel, şukuladım , ahmet – 393

62. Aydın merkezden ben memo. Selam paylaşımınız inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-07-2021 05:47:52

63. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

64. Kahramanmaraş dan kimler var. Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? . Selamın aleyküm sayfan harbiden hayran edici, teşekkürler , Aylin – 411

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link