Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim?

Anladığım kadarıyla, virüsün kaynağı veya niyetinin ne olduğu neredeyse hiç umurumda değil. Ya insan yapımı, doğal ya da kasıtlı olarak sızdırılmış. Muhtemelen milyonlarca insanı yıllarca uzun süreli sağlık etkilerine sahip olacak şekilde bırakacak son derece tehlikeli bir virüstür l, Kronik Yorgunluk Sendromlu 2003 SARS mağdurlarına bakın (COVID ile görüyoruz) Demek istediğim, hastalığı olan insanları tanıyorum. ondan öldü, sahte olduğu argümanı hiçbir anlam ifade etmiyor.

Duyduğum bir başka argüman da, bizi daha da fazla izlemek için maske gözetimini kullanacakları. Yine, aynı kişiler tüm gün ig ve Snapchat filtreleriyle oynadığında bu hiç mantıklı değil.

TBTB’nin toplumu büyük ölçüde manipüle ettiğini biliyorum ama her şey bir komplo değil, İsa İspanyol gribi de bir komplo muydu? (Beni düzeltebilirsin ya da bu durumda bile benim için önemli değil, sanırım yapmadığım çoğu insan gibi Anne babamın ölmesini veya benim çok hastalanmamı istemiyorum.

“Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim?” üzerine 14 yorum

1. Bingöl merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 17-09-2020 02:49:42

2. Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web sitesi harbiden güzel, twitter da paylaştım 20-09-2020 22:30:45

3. Burdur merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 30-09-2020 09:53:18

4. Kayseri merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 13:09:01

5. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Slm paylaşım vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 13:09:15

6. Ankara merkezden ben gaye. Selam herkese siten yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 13:09:25

7. Hatay dan kimler var. Koronavirüsün tasvir edildiği kadar ciddi olduğunu veya muhtemelen küçümsendiğini düşünen tek kişi ben miyim? . Selamlar siteniz harbiden iyi, saolun , – 302

8. Siirt merkezden ben ziya. Selam siten cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:24:09

Yorum yapın