Kategoriler
Genel

Koronvirüsün amacı

Corona Virüsü #Wuhan'dan tüm dünyayı dolaştı, ancak Pekin ve Şanghay'a ulaşmadı.

Herkes ışık tutabilir mi?

Çok mantıklı görünüyor. Sonuçta Çin Borsa çökmedi. Amerikan ve Avrupa Pazarları yaptı.

Dünyaya nasıl hükmedilir?

BÜYÜK ÇİN KADEME

1. Bir virüs ve panzehir oluşturun.

2. Virüsü yay.

3. Verimlilik gösterisi, birkaç gün içinde hastaneler inşa etmek.

Sonuçta, projelerle hazırlandınız, ekipman sipariş ettiniz, işgücü, su ve kanalizasyon şebekesi, prefabrik yapı malzemeleri ve etkileyici bir hacimde stoklanmıştınız.

1. Çünkü Avrupa ile başlayan dünyada kaos.

2. Düzinelerce ülkenin ekonomisini hızla sıvalayın.

3. Diğer ülkelerdeki fabrikalarda üretim hatlarını durdurun.

4. Borsaların düşmesine ve şirketleri uygun fiyata satın almasına neden olun.

5. Ülkenizdeki salgını hızla kontrol edin. Sonuçta, zaten hazırlıklıydın.

6. Satın aldığınız petrolün fiyatını büyük ölçüde düşürün.

7. Dünya dururken hızla üretime geri dönün. Krizde ucuz bir şekilde müzakere ettiklerinizi satın alın ve Endüstrilerini felç eden ülkelerde eksik olanları daha pahalıya satın.

Lütfen Amazon'daki Çin kolonileri Qiao Liang ve Wang Xiangsui'nin 1999'dan “Sınırsız Savaş: Çin’in Amerika'yı yok etmek için ana planı” kitabını okuyun. Hepsi orada.

Düşünmeye değer .. Sadece bir düşün.

# COVID19 neden Rusya ve Kuzey Kore'ye çarpmadı? Çünkü Çin'in sadık müttefiki. Öte yandan Güney Kore / İngiltere / İtalya / İspanya ve Asya ciddi şekilde vuruldu. Wuhan nasıl aniden ölümcül virüsten kurtulur?

Çin, aldıkları sert önlemlerin çok sert olduğunu ve Wuhan'ın diğer alanlara yayılması için kilitlendiğini söyleyecek. Virüsün Anti dode'lerini kullandıklarından eminim.

Pekin neden vurulmadı? Neden sadece Wuhan? # Wuhan şimdi iş için açık. Amerika ve yukarıda belirtilen ülkelerin tümü mali açıdan harap durumda. Yakında Amerikan ekonomisi Çin'in planladığı gibi çökecek. Çin, ABD'nin şu anda olduğu gibi Amerika'yı askeri olarak yenemeyeceğini biliyor.

Böylece Çin virüsü ekonomiyi sakatlamak, ulus ve Savunma yeteneklerini felç etmek için kullanıyor. Eminim Nancy Pelosi Trump'ı devirmek için buna katılmıştır.

Son zamanlarda Başkan Donald Trump her zaman Büyük Amerikan ekonomisinin her açıdan nasıl geliştiğini anlatıyordu.

'AMERİKA BÜYÜK TEKRAR' yapma vizyonunu yok etmenin tek yolu ekonomik bir tahribat yaratmaktır. Nancy Pelosi Trump'ı suçlamadan alamadı. Bu yüzden bir virüs bırakarak @realDonaldTrump'ı yok etmek için Çin ile birlikte çalışın. Wuhans salgını bir vitrindi.

Virüs salgınının zirvesinde.

Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping, etkilenen bölgeleri ziyaret etmek için basit bir RM1 yüz maskesi taktı. Başkan olarak tepeden tırnağa örtülmeli ama durum böyle değildi. Virüse karşı herhangi bir zarara karşı koymak için zaten enjekte edildi.

Şimdi Çin de virüsün önceden iyi tahmin edildiğini söylüyor. böylece gündemi bu öngörü ile eşleşecek şekilde iyi oynar. Çin'in vizyonu, şu anda ciddi EKONOMİK KOLAJ eşiğinde olan ülkelerden hisse satın alarak Dünya ekonomisini kontrol etmektir.

Çin, Med Araştırmacılarının virüsü yok etmek için bir tedavi bulduğunu açıklayacak. Artık Çin'in cephaneliğinde stokları var ve bu ülkeler yakında efendilerine köle olacak. Bu virüsü bildiren Doktor Çin Yetkilileri tarafından da susturuldu.

İspanya, Çin'den 432 milyon Euro değerinde tıbbi malzeme satın aldı.

Birkaç gün önce Donald Trump, Corona Virüsünden Çin Virüsü olarak bahsetti, ancak Chinease Başkanı Xi ile tanıştıktan sonra melodisini değiştirdi.

Nasıl olur? Düşün Düşün Düşün …

Corona Virus Çin hariç tüm dünyayı dizlerinin üstüne koydu.

Çin'in ölümcül Virüs'ü yendiğinin açıkça yazıldığı makaledeki İlk paragrafı okuyun.

Shanghai, iki ay sonra 205 Sinema'yı yeniden açtı.

Çin, #CoronaVirus'un korku sarkmasını yarattı, böylece dışarıdan hiç kimse Çin'i ziyaret etmeye ve gerçek durumu görmeye cesaret edemez.

Yakın tarihli bir açıklamada Çin, # COVID2019 nedeniyle dışarıdan kimsenin Çin'i ziyaret etmesine izin vermeyeceğimizi söyledi.

ÇİN kralı Tong Jinquan, geniş bir Reit sektörü satışının ardından, Singapur merkezli endüstriyel ev sahibi ESR-Reit ve Avrupa ticari Reit IReit Global'de yaklaşık 14 milyon S $ değerinde ünite sattı.

Çin'in Arkadaşı Imran Khan Said, kilitlenmeyi göze alamayız

Bazı insanlar, virüsün laboratuarda insanlar tarafından bir biyo-silah olarak tasarlandığına inanıyor. Başka bir versiyonda, virüs laboratuarda (hayvanlardan izole edildikten sonra) incelenmiş ve daha sonra zayıf güvenlik protokolü nedeniyle “kaçmıştır” veya “sızdırılmıştır”.

2018 yılında yapılan Koren TV dizileri, Çin'in biyolojik kimyasal terör saldırısı yapacağını açıkladı.

Virüsü zaten adlandırmışlardı. Milyonlarca dolar satmak için aşı yapacak ilaç şirketi de seçildi.

Akıllı olalım.

Gönderen … Saviour254
(Bağlantı) (Yorum)

“Koronvirüsün amacı” için 32 yanıt

Hatay merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım yeminle çok iyi, twitter da paylaştım 30-03-2020 01:22:44

Malatya merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 31-03-2020 00:17:38

Şırnak merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız yeminle çok iyi, sağolun 05-04-2020 17:09:03

selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

Antalya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-04-2020 17:21:31

Burdur merkezden ben ali. Selamlar siteniz harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 18-04-2020 21:42:24

Iğdır merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 20-04-2020 04:58:23

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın süper ötesi çok iyi, tebrikler 23-04-2020 04:59:25

Batman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 27-04-2020 10:53:35

Şırnak merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-04-2020 03:59:46

Manisa merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 30-04-2020 11:21:47

Çanakkale merkezden ben mehmet. Selam siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 05-05-2020 10:58:02

Bitlis merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2020 02:40:44

Iğdır merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 07-05-2020 10:44:15

Zonguldak merkezden ben ziya. Selamlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 07-05-2020 13:17:47

Balıkesir merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 12-05-2020 01:29:40

Erzincan merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-05-2020 03:17:20

İzmir merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 13-05-2020 19:34:02

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir