Portland dışında CPS’de çalışan ve bana Trump ailelerinden çok sayıda çocuk akını olduğunu söyleyen bir arkadaşım var. Normal iş yüklerinin 10 katı gibi. Sanırım birçoğu, Trump kaybolduktan ve aile içi şiddete karıştıktan sonra çok daha fazla içiyor, birçoğu, Biden çıkartmalarını sergilemek veya BLM bayraklarına sahip olmak için insanlara saldırmaktan polis çağırdı, çoğu da saldırgan oldukları için. mağaza personeli ve diğer alışverişçiler, koronavirüsün sahte olduğunu ve özel işletmelerde maske takmak zorunda kalmanın anayasal haklarına aykırı olduğunu söylüyor.

Sanırım aşı yaptıran ilk insanlardan biri, bu çocukların koruyucu bakıma girmesi. Sadece COVID-19 aşısı değil, pek çoğu hiç aşılanmadı. Buna inanabiliyor musun? Neyse ki, koruyucu ebeveyn olmam için kayıt olmama yardım ettiler ve Demokrat ofisim aracılığıyla, dağılmış Trump ailelerinden gelen bu küçük masum çocuklara bakmaya yardımcı olmak için başkalarının kaydolmasını sağlamak için bir grup oluşturdum. Birçoğuna nefret öğretildi ve amacımız onlara sevgiyi ve kabul etmeyi öğretmek. Sanırım birçoğu, ebeveynlerinin beyinlerinin yıkanması nedeniyle kendi cinsiyet kimlikleri konusunda çok kafa karışıklığı yaşıyor, bu yüzden onlara cinsiyet çalışmaları da dahil olmak üzere kaliteli bir eğitim vermek ve olmaları gereken kişi olmalarına yardımcı olmak bizim amacımız.

Arkadaşım, Biden’ın göreve gelmesine yaklaştıkça, Trump destekçileri şiddete başvurmaya devam ettikçe ve akıl sağlığı hizmetlerine ve uyuşturucu bağımlılığı programlarına girmelerini gerektirecek zihinsel sorunlara sahip olmaya devam ettikçe daha fazla çocuğun koruyucu bakıma girmesini beklediklerini söyledi. çocuklarını geri al. Umarım daha iyi ebeveynler olmaya odaklanabilirler ve çocuklarına öğrettiğimiz her şeyi daha iyi hale gelirlerse ebeveynleriyle paylaşabilirler. Ayrıca birçoğunun bu zorlu dönemde ailelerine odaklanmasını ve QAnon’a ve seçimin hileli olduğuna inanmak gibi diğer şeylere kapılmamasını umuyorum, çünkü birçoğu bu tür sorunlara kapılıyor ve esasen ilgilenmeyi bırakıyor gibi görünüyor. çocuklarının.

Author

23 Comments

1. Mrb web siteniz valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

2. Tokat dan kimler var. Koruyucu bakım ve aşılar . Merhaba sayfan yeminle mükemmel, face de paylaştım , hatice – 370

3. Antalya merkezden ben memo. Selamlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, saolun 10-01-2021 17:15:35

4. Eskişehir dan kimler var. Koruyucu bakım ve aşılar . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 338

5. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 11-01-2021 18:33:03

6. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

7. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi valla dikkat çekici, saolun 19-01-2021 04:53:18

8. Bitlis merkezden ben emin. Selam herkese bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 31-01-2021 14:13:32

9. Bu konu : ” Koruyucu bakım ve aşılar ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 26

10. Denizli dan kimler var. Koruyucu bakım ve aşılar . merhaba arkadaşlar paylaşım valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 135

11. Erzurum dan kimler var. Koruyucu bakım ve aşılar . Merhabalar bu web sitesi inanki güzel, teraziye tıkladım , banu – 289

12. Kırşehir dan kimler var. Koruyucu bakım ve aşılar . Selam web sitesi gerçekten mükemmel, şukuladım , ziya – 206

13. Bu konu : ” Koruyucu bakım ve aşılar ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım inanki dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 203

14. Merhabalar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

15. Bu konu : ” Koruyucu bakım ve aşılar ” çok güzel. selam arkadaşlar siten vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , – 251

16. Iğdır dan kimler var. Koruyucu bakım ve aşılar . Merhaba herkese paylaşım inan ki dikkat çekici, sağolun , doruk – 216

17. Malatya merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 03:12:06

18. Kırıkkale dan kimler var. Koruyucu bakım ve aşılar . Merhabalar web sitesi yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 319

19. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi güzel, tebrikler 23-03-2021 10:16:05

20. Diyarbakır dan kimler var. Koruyucu bakım ve aşılar . Merhaba sayfa cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 239

21. Şanlıurfa dan kimler var. Koruyucu bakım ve aşılar . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, şukuladım , ali – 197

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link