Kategoriler
Genel

Kötü niyetli posterleri göster

Bildiğimiz gibi, devam eden bir bilgi savaşı var. Bu savaş burada da yürütülüyor.

Buradaki birçok poster, “kötü niyetli posterler” olarak adlandırmak istediğim şeyler. Bu, kendileri de dahil olmak üzere kimseye yardım etmek için gerçekten burada olmadıkları anlamına gelir. Bu, onların gerçekle hiçbir gerçek ilgileri olmadığı anlamına gelir. Kötü niyet posterleri tipik olarak ya trolledikleri için, bir tür zihinsel / ego problemleri olduğu ya da üşüttükleri için buradalar.

Yavaşlarsanız ve hemen insanlarla etkileşime girmezseniz ve konuşmada çok duygusal tutkulu olmazsanız, tanımak çok kolaydır. Kötü niyet posterleri neredeyse hiçbir zaman yanlış olduklarını itiraf etmeyecek, doğrudan kendilerine sorulan soruları sürekli olarak atlayacaklar, mantıksal yanlışları sürekli olarak itecekler, tartışmayla ilgisiz görüşleri itmek için konudan çıkacaklar ve tartışacaklarını seçecekler ve seçecekler. Dürüst olmayanlar.

Bu posterleri görürseniz, onlarla etkileşime girmeyi bırakmanız gerektiğini düşünüyorum. Sadece kötü niyetli bir poster olarak davrandıklarını gösterin ve bırakın. Yalan söylüyorlar ya da kaba davranıyorlarsa, onları küçümseyin. Birisi kötü niyetli bir posteri gösteriyorsa, onları oylayın. Neden kötü niyetli bir poster olduklarını netleştirmeye yardımcı olun.

Hiçbir şeyin bu insanları nasıl bok dolu olduklarını göstermekten ve onları itmeye çalıştıkları herhangi bir konuyla meşgul etmekten daha fazla rahatsız etmesini beklemiyorum.

“Kötü niyetli posterleri göster” için 32 yanıt

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 24-05-2020 17:38:32

Kars merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 24-05-2020 23:06:54

Artvin merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 07-06-2020 10:34:08

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 20-06-2020 02:58:35

Bilecik merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz inan ki iyi, twitter da paylaştım 07-07-2020 04:08:07

Hatay merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-07-2020 04:09:10

Manisa merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım 15-07-2020 22:13:04

Amasya merkezden ben doruk. Selam siteniz inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-07-2020 17:15:17

Gaziantep merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşım valla güzel, facebookta paylaştım 17-07-2020 23:52:52

Düzce merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa gerçekten dikkat çekici, tebrikler 25-07-2020 13:42:00

Kırşehir merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 25-07-2020 22:46:52

Denizli merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 01-09-2020 10:05:56

Muş merkezden ben Aylin. Slm sayfan cidden hayran edici, linkedinde paylaştım 08-09-2020 20:50:08

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir