Sıklıkla dünyayı kontrol eden kötü seçkinlerden bahsediyoruz, ama aslında onları haritalamaya teşebbüs eden var mı? Rothschilds vb. İsimlerini duyuyoruz, ancak gerçek insanların alt katman insanlarıyla olan ilişkileri ile görsel olarak eşleştirildiğini görmek çok ilginç olurdu. Dünyanın kontrolü için farklı “kan çizgileri” yarışıyor olabilir (işbirliği yapmak yerine) (taht oyunları düşünün)?

Author

62 Comments

1. Erzurum merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa inanki güzel, twitter da paylaştım 06-08-2020 11:34:59

2. Merhaba paylaşım inan ki hayran edici, şukuladım

3. Selam sayfan harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

4. Gürbüz Reply

Bingöl merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 08-08-2020 02:19:11

5. Yozgat merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 12-08-2020 01:21:39

6. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

7. Amasya merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, saolun 24-08-2020 14:54:04

8. Gürbüz Reply

Selamlar sayfanız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 01-09-2020 09:02:33

10. Konya merkezden ben ali. Selam paylaşım valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 15-09-2020 13:13:10

11. Mersin merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten valla hayran edici, teraziye tıkladım 02-10-2020 10:25:22

12. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-10-2020 15:07:42

13. Bu konu : ” Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz hayran edici, sağolun , ziya – 49

14. Tokat dan kimler var. Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? . Merhaba herkese paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 82

15. Şırnak merkezden ben Emine. Slm sayfanız inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 07:58:04

16. Gürbüz Reply

Nevşehir dan kimler var. Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? . Merhaba herkese web siteniz harbiden mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 11

17. Gürbüz Reply

Kastamonu dan kimler var. Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? . Merhaba herkese siten inanki güzel, sağolun , Gürbüz – 75

18. Selam herkese siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım

19. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Slm sayfa süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 08-11-2020 05:03:48

20. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? ” çok güzel. Slm siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 304

21. Selam paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, saolun

22. Manisa dan kimler var. Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? . merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok iyi, teşekkürler , ali – 423

23. Merhabalar paylaşımın inanılmaz hayran edici, teşekkürler

24. Gürbüz Reply

Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 18-11-2020 06:42:32

25. Niğde merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 23-11-2020 22:54:07

26. Selam herkese paylaşım yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım

27. Bu konu : ” Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , ziya – 114

28. Bu konu : ” Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 177

29. merhaba arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, teşekkürler

30. Mardin dan kimler var. Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? . Selam herkese sayfanız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 76

31. Bingöl merkezden ben memo. Selam web sitesi inanki hayran edici, face de paylaştım 19-12-2020 22:33:14

32. Sivas dan kimler var. Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? . Slm paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 177

33. Elazığ merkezden ben banu. Mrb paylaşım valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 31-12-2020 05:54:00

34. Bu konu : ” Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 28

35. Bu konu : ” Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , gaye – 272

36. Merhabalar web siten yeminle hayran bıraktı, teşekkürler

37. Bu konu : ” Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 138

38. Balıkesir merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 23:46:24

39. Ardahan merkezden ben memo. Selamlar siteniz harbiden güzel, saolun 14-01-2021 17:26:35

40. Bu konu : ” Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 322

41. Isparta merkezden ben emin. Mrb sayfa vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 20-01-2021 08:15:57

42. Sakarya dan kimler var. Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? . Mrb web siten vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 87

43. Mrb web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun

44. Bu konu : ” Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi cidden çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 129

45. Aksaray dan kimler var. Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? . Merhaba sayfanız cidden dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 435

46. Karaman dan kimler var. Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? . Selam herkese siten inan ki hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 24

47. Bu konu : ” Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? ” çok güzel. Selam sayfa gerçekten dikkat çekici, saolun , emin – 197

48. Gürbüz Reply

İzmir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız valla dikkat çekici, teşekkürler 25-02-2021 07:18:35

49. Muş dan kimler var. Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? . selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 396

50. Bu konu : ” Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? ” çok güzel. Mrb web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 500

51. Çankırı dan kimler var. Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? . Selam bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 251

52. Bu konu : ” Kötü seçkinler; Onlar kim? Onları haritalamayı başaran var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 225

53. Selamın aleyküm sayfa vallaha çok güzel, facebookta paylaştım

54. Selamlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun

55. Kütahya merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran edici, teşekkürler 03-04-2021 15:31:37

56. Hatay merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 15-04-2021 13:41:29

57. Mardin merkezden ben . selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım 19-04-2021 21:23:56

58. selamun aleyküm web siteniz cidden mükemmel, face de paylaştım

59. Slm web siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link