“Kötülük” de bir komplo mu?

Son üç yıldır komplo tavşan deliğinin derinliklerine dalmak için 1000 saat harcadım. Her “komplo” nun ortak bir yanı vardır, bunları yapan insanlar Kötüdür. Büyük soru: “Bu insanlara kim ya da kim sahipti?” . Sanırım cevabım var!

Savaş = Kötü

Devlet Baskısı = Kötülük

Pedophillia = Kötü

Cinayet = Kötü

Büyük Teknoloji = Kötü

Aya ayak basmanın “kötü” olmadığını iddia etmek istemeniz durumunda, evet bunun paranın insanlığı iyileştirmek için harcanmış olmasından kaynaklandığını iddia edeceğim.

““Kötülük” de bir komplo mu?” üzerine 19 yorum

1. İzmir dan kimler var. “Kötülük” de bir komplo mu? . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 486

2. Bolu merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten valla mükemmel, tebrikler 06-01-2021 09:42:37

3. Siirt merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 07-01-2021 00:38:18

4. Çorum dan kimler var. “Kötülük” de bir komplo mu? . Selamın aleyküm siteniz inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 199

5. Siirt merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim iyi, facebookta paylaştım 15-01-2021 20:34:39

6. Tunceli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 21-01-2021 15:43:21

7. Bolu merkezden ben Emine. Selam herkese web siteniz cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 23-01-2021 13:34:10

8. Amasya dan kimler var. “Kötülük” de bir komplo mu? . Merhaba herkese siten valla ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 141

9. Nevşehir dan kimler var. “Kötülük” de bir komplo mu? . Selamlar paylaşım inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 192

10. Çankırı dan kimler var. “Kötülük” de bir komplo mu? . Merhaba paylaşım valla güzel, tebrikler , – 16

11. Bu konu : ” “Kötülük” de bir komplo mu? ” çok güzel. Slm sayfa cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 81

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link