Kötülüğün dünyayı ele geçirdiği çok açık. 4. Reich bin yıl hüküm sürmek istiyor, tıpkı vahiylerin hedefe düşenlerin bin yıl sonra hala kurtarılabileceğini söylediği gibi.

Sözde kılıçla öldürüldükten ve AC hayata döndükten sonra, elektrik güçleri olan bir varlığın ele geçirmiş olarak geri dönüyor ve enjekte/işaretli moronlar tarafından ibadet ediliyor. Yani bu aptal Biden’ın AC’ye dönüşebileceği anlamına geliyor. Ama yaralı baş rolüne uyuyor gibi görünüyor.

Yani tahmin etmek isteseydin Biden olur muydu? Rothschild veya Rockafeller’ın vampir tabutlarından rolü oynayacak kadar uzun süre çıkacağından şüpheliyim.

ya da belki de AC’nin mavi ışın demeti tarafından takıldığı bir uzaylı.

Claus Swab’ın ya da WEF’in adının her neyse, pembe yüzücü toto’sunda görev yapacağından gerçekten şüpheliyim.

Sizin gözünüzde en olası AC’yi kim yapar?

40 Comments

1. Tekirdağ merkezden ben emin. Selamın aleyküm siten valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 14-07-2021 18:23:11

2. İzmir merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 14-07-2021 20:34:04

3. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. Kötülük gezegeni ele geçirmeye devam ederken, Mesih karşıtı olarak kim ortaya çıkacak? yapacağı söyleniyor . Slm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 337

4. Kastamonu dan kimler var. Kötülük gezegeni ele geçirmeye devam ederken, Mesih karşıtı olarak kim ortaya çıkacak? yapacağı söyleniyor . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz mükemmel, teşekkürler , hatice – 115

5. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Kırşehir merkezden ben gaye. Selam paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 15-07-2021 13:26:28

7. Iğdır merkezden ben ali. Selam sayfanız inan ki güzel, teraziye tıkladım 17-07-2021 16:35:12

8. Merhaba siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

9. Samsun dan kimler var. Kötülük gezegeni ele geçirmeye devam ederken, Mesih karşıtı olarak kim ortaya çıkacak? yapacağı söyleniyor . selamun aleyküm siten harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 390

10. Bu konu : ” Kötülük gezegeni ele geçirmeye devam ederken, Mesih karşıtı olarak kim ortaya çıkacak? yapacağı söyleniyor ” çok güzel. Slm siten yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 457

11. Isparta dan kimler var. Kötülük gezegeni ele geçirmeye devam ederken, Mesih karşıtı olarak kim ortaya çıkacak? yapacağı söyleniyor . Merhaba siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sağolun , ahmet – 349

12. selam arkadaşlar paylaşım cidden mükemmel, sağolun

13. Slm bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım

14. Mersin dan kimler var. Kötülük gezegeni ele geçirmeye devam ederken, Mesih karşıtı olarak kim ortaya çıkacak? yapacağı söyleniyor . Slm siteniz yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 108

15. Erzurum merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-08-2021 05:21:30

16. Batman merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2021 07:20:24

17. Bitlis merkezden ben emin. Selam siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 08-08-2021 11:53:48

18. Çanakkale dan kimler var. Kötülük gezegeni ele geçirmeye devam ederken, Mesih karşıtı olarak kim ortaya çıkacak? yapacağı söyleniyor . Merhaba herkese sayfan valla çok iyi, face de paylaştım , ali – 374

19. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler

20. Bayburt merkezden ben banu. Selam herkese sayfa valla iyi, saolun 15-08-2021 02:37:37

21. Bu konu : ” Kötülük gezegeni ele geçirmeye devam ederken, Mesih karşıtı olarak kim ortaya çıkacak? yapacağı söyleniyor ” çok güzel. Selam herkese siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 349

22. elif yılmaz Reply

Mrb siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Batman merkezden ben ali. Merhaba sayfa ciddiyim dikkat çekici, saolun 26-08-2021 20:39:37

24. Giresun merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, şukuladım 27-08-2021 23:22:21

25. Kırşehir dan kimler var. Kötülük gezegeni ele geçirmeye devam ederken, Mesih karşıtı olarak kim ortaya çıkacak? yapacağı söyleniyor . Mrb web sitesi valla çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 6

26. Bu konu : ” Kötülük gezegeni ele geçirmeye devam ederken, Mesih karşıtı olarak kim ortaya çıkacak? yapacağı söyleniyor ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 461

27. Çankırı merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 01-09-2021 17:30:17

28. Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım harbiden dikkat çekici, teşekkürler 03-09-2021 16:02:31

29. Trabzon dan kimler var. Kötülük gezegeni ele geçirmeye devam ederken, Mesih karşıtı olarak kim ortaya çıkacak? yapacağı söyleniyor . Selamlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 475

30. Manisa dan kimler var. Kötülük gezegeni ele geçirmeye devam ederken, Mesih karşıtı olarak kim ortaya çıkacak? yapacağı söyleniyor . Merhabalar siteniz cidden iyi, facebookta paylaştım , gaye – 452

31. Merhabalar web siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

32. Bitlis dan kimler var. Kötülük gezegeni ele geçirmeye devam ederken, Mesih karşıtı olarak kim ortaya çıkacak? yapacağı söyleniyor . Selamlar siteniz inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , memo – 457

33. Bayburt merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-09-2021 21:23:34

34. elif yılmaz Reply

Tunceli dan kimler var. Kötülük gezegeni ele geçirmeye devam ederken, Mesih karşıtı olarak kim ortaya çıkacak? yapacağı söyleniyor . Selamın aleyküm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 2

35. Eskişehir merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-09-2021 06:17:52

36. Aksaray dan kimler var. Kötülük gezegeni ele geçirmeye devam ederken, Mesih karşıtı olarak kim ortaya çıkacak? yapacağı söyleniyor . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 102

37. Bu konu : ” Kötülük gezegeni ele geçirmeye devam ederken, Mesih karşıtı olarak kim ortaya çıkacak? yapacağı söyleniyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran edici, tebrikler , emin – 451

Write A Comment