Katolik kilisesi, Hıristiyanlık ve Vatikan, toplumu yozlaştırmak için kötü bir dini fetih mi yapıyor?

Bir toplumu kontrol etmenin en iyi yolunun din yoluyla olduğunu söylüyorlar. Temel inançlar
aldatmaya bağlıysanız, gerçeği asla göremezsiniz.

Gerçek burada!

r / komplo - Kötü Hıristiyanlığı bozdu mu?

Yozlaşmış dini fetih üzerine dinler. Katolik kilisesi, Hıristiyanlık ve Vatikan kötüdür. Nefari aldatma topluluğu.

ne diyorsun?

Author

20 Comments

1. Gürbüz Reply

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, sağolun 28-01-2021 18:18:49

2. Gürbüz Reply

Merhabalar siteniz valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

3. Selamlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

4. Bu konu : ” Kötülük, Hıristiyanlığı bozdu mu? ” çok güzel. Selam bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 78

5. Bu konu : ” Kötülük, Hıristiyanlığı bozdu mu? ” çok güzel. Mrb siten inanki hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 271

6. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Slm siten inan ki dikkat çekici, saolun 28-01-2021 23:06:42

7. Bu konu : ” Kötülük, Hıristiyanlığı bozdu mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 318

8. Slm web siten inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

9. Ordu merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 08-02-2021 05:36:00

10. selam arkadaşlar paylaşımın cidden güzel, facebookta paylaştım

11. Çanakkale merkezden ben . Selam herkese siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım 14-02-2021 19:03:00

12. Selam sayfan inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Bu konu : ” Kötülük, Hıristiyanlığı bozdu mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , ahmet – 474

14. Gümüşhane merkezden ben ali. Selamlar web sitesi inanki çok güzel, tebrikler 12-03-2021 13:48:58

15. Bu konu : ” Kötülük, Hıristiyanlığı bozdu mu? ” çok güzel. Slm web sitesi gerçekten güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 498

16. Gürbüz Reply

Aksaray dan kimler var. Kötülük, Hıristiyanlığı bozdu mu? . Selamın aleyküm web sitesi inanki iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 224

17. Adıyaman merkezden ben . Selam herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 03-04-2021 05:54:18

18. Zonguldak merkezden ben ali. Merhaba web sitesi gerçekten iyi, teşekkürler 10-04-2021 18:42:48

19. Van dan kimler var. Kötülük, Hıristiyanlığı bozdu mu? . Selam paylaşımınız ciddiyim güzel, sağolun , emin – 303

20. Çankırı dan kimler var. Kötülük, Hıristiyanlığı bozdu mu? . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok iyi, saolun , emin – 393

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link