Balık Çağından Kova Çağına.

Astroloji hakkında ön söz. Eski tanrılar asla ortadan kaybolmadı, göz önünde saklandılar. Örneğin haftanın günleri yedi geleneksel gezegendir. Ayrıca insan bilinçaltı zihninin insan ruhuna da uygulanırlar. Öfkelendiğinizde Mars’ın bir yönünü çağırırsınız, sevdiğinizi hissettiğinizde Venüs’ün bir yönünü çağırırsınız. Her efsanevi hikayede veya etkileşimde veya ruh halinizde her zaman aynı karakterler oynanır. Aradaki fark, gezegenlerin birinin özelliklerini oluşturan birinin doğum haritasına yerleştirildiği yerdir.

Peki Kova Çağına mı geçtik?

Su taşıyıcı Kova, sabit modda bir hava işaretidir. Kova, yüksek ideallerin, fütürist vizyonun, ani dehanın ve içgörünün bir işaretidir. George Floyd “Nefes alamıyorum!” dedi.

Kova burcunun taşıdığı su, statüsü ne olursa olsun herkesle özgürce paylaşılması gereken ilahi bilgelik ve nurdur. Kova, derinden insancıl bir burçtur, her insanın kalbinde Tanrı’yı ​​görür ve gerçek bir evrensel insanlık topluluğu için özlem duyar.

Kova, yaratılmış olan her şeyin Mutlak’ta çözüldüğü son burç olan Balık’tan hemen önce 11. burçtur. “Büyük Sıfırlama” Bu nedenle, Kova burcunda zodyak boyunca temsil edilen yaşamın neredeyse tüm süreçleri yerine getirilmiştir ve bu işaret, eşitlik ve özgürlüğün hüküm sürdüğü daha iyi bir dünya “Daha İyiyi İnşa Etmek” için DEVRİM’in aciliyetini hissediyor. (Belki de bildiğimiz finansal sistemin Çöküşü?) (Dünya Ekonomik Forumu Kurucusu ve Yöneticisi – Klaus Schwab – “Hiçbir şeye sahip olmayacaksınız ve mutlu olacaksınız!” 2030’a kadar LOL).

Kova, Satürn ve Uranüs gezegenleri tarafından yönetilir. Satürn, herkesin yüzleşmesi ve uğraşması gereken büyük güçler olan ölüm ve zamanla ilişkilidir. (Satürn aynı zamanda Kara Küptür, Aklınız, Kutunun dışında düşünün), Uranüs, tanrılardan ateşi insanlığa vermek için çalan Yunan Titan Prometheus ile yakından ilişkilidir. Lucifer, aynı zamanda bir ışık taşıyıcısı/getirici olduğu için Prometheus ile biraz gevşek bir şekilde bağlantılıdır, ancak getirdiği bilgiyle yıkım da getirir.

Uranüs gezegeninin devrim niteliğindeki doğası, güneş sistemindeki diğer gezegenlerden tamamen farklı olan yatay yörüngesinde görülür. Uranüs’ün enerjisi, tamamen yeni bir şeye yer açmak için eski ve yerleşik düşünce biçimlerini ve yapıları yıkabilen ani bir değişimdir. Uranüs, vücudumuzda akıllıca kullanıldığında sistemimizi yenileyebilen güçlü dürtülerin kaynağı olan cinsel bezleri ve hormonları yönetir. Uranüs’ün ortağı Dünya “Gaia” ve onun için geri geliyor.

Bu iki gezegen tarafından yönlendirilen Aquarius, eşitsizliğe ve baskıya neden olan modası geçmiş sistemleri ortadan kaldırmak için devrimci fikirlere ve hareketlere doğru çalışıyor ve kendine güven ve otoritenin reddini vurguluyor.

İleri Kova Çağı ve Devrimci Öğretiler.

Kova, acı çeken insanlığa bilgelik veren su taşıyıcısıdır. Hiyerarşi yoktur, her insanın kendi iç Tanrısı ve onlara rehberlik edecek iç gurusu vardır. Bu bir bireysellik öğretisidir, herkes kendi özel Varlığını idrak eder.

Marcia Moore ve Mark Douglas, Kova Çağı’nın ne zaman başladığını kimse bilmese de, Amerikan Devrimi, Sanayi Devrimi ve elektriğin keşfinin hepsinin Kova Çağına atfedilebilir olduğu görüşünü desteklediler.

Moore ve Douglas, Kova Çağı’nda gelişeceğine inandıkları eğilimler hakkında bir takım tahminlerde bulunuyorlar. Birçok astrolog tarafından ifade edilen ortak bir konum, Kova Çağı’nı insanlığın Dünya’nın kontrolünü ve kendi kaderini haklı mirası olarak aldığı, insanlığın kaderinin hakikatin açığa çıkması ve bilincin genişlemesi olduğu bir zaman olarak görür. insanlar zihinsel aydınlanmayı diğerlerinden önce deneyimleyecekler ve bu nedenle dünyanın yeni liderleri olarak kabul edilecekler.

Ortaçağ astrolojisinin savunucuları, dinin kitlelerin afyonu olduğu Balık dünyasının, Kova Çağı’nda, diğerleri üzerinde mutlak güç arayan gizli, güce susamış seçkinler tarafından yönetilen bir dünyanın yerini alacağını; Kova Çağı’ndaki bilginin sadece savaşları kazanma yeteneği için değerlendirileceği; sanayi ve ticaretin değil, bilgi ve bilimin istismar edileceğini; ve Kova Çağı, dinin saldırgan kabul edildiği bir Karanlık Çağ olacaktır.

Bir başka görüş, dini etkinin düşüşüyle ​​birleşen bilimsel rasyonalizmin yükselişinin, 1780’lerden bu yana insan haklarına artan odaklanmanın, teknolojinin katlanarak büyümesinin, artı uçuş ve uzay yolculuğunun ortaya çıkışının, şafağın doğuşunun kanıtı olduğunu ileri sürüyor. Kova Çağı.

Değişen Büyük Çağların bir “dalga” teorisi, Kova Çağı’nın belirli bir tarihte gelmeyeceğini, bunun yerine, gelgitin birdenbire değil adım adım ileriye doğru dalgalanmasına benzer şekilde, uzun yıllar boyunca etkisini göstermeye başladığını öne sürüyor.

August Vandekerkhove, 26 Şubat 1890 tarihli Fransız La Fronde gazetesinde feminizmle ilgili bir makalede, “Bu yıl yaklaşık 21 Mart’ta Kova döngüsü başlayacak. Kova kadının evidir” dedi. Bu yaşta kadının erkeğe eşit olacağını da ekliyor.

38 Comments

1. Amasya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 31-05-2021 17:58:30

2. Balıkesir merkezden ben . Mrb web siteniz cidden güzel, şukuladım 31-05-2021 17:59:11

3. Zonguldak dan kimler var. Kova Çağı, Astroloji ve şimdi neler oluyor. . Selamlar sayfanız yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , hatice – 226

4. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

5. Merhaba sayfanız inanki hayran edici, face de paylaştım

6. Rize dan kimler var. Kova Çağı, Astroloji ve şimdi neler oluyor. . Selamın aleyküm bu web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , mehmet – 188

7. Bayburt merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siteniz ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım 04-06-2021 23:24:58

8. Bu konu : ” Kova Çağı, Astroloji ve şimdi neler oluyor. ” çok güzel. Mrb siten gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 267

9. Trabzon merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz inanki hayran edici, şukuladım 09-06-2021 20:13:53

10. elif yılmaz Reply

Van dan kimler var. Kova Çağı, Astroloji ve şimdi neler oluyor. . selam arkadaşlar siten harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 146

11. Merhaba herkese siten vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

12. Bu konu : ” Kova Çağı, Astroloji ve şimdi neler oluyor. ” çok güzel. Merhabalar siten yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 125

13. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim güzel, şukuladım

14. Zonguldak merkezden ben ziya. Slm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 24-06-2021 12:41:10

15. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. Kova Çağı, Astroloji ve şimdi neler oluyor. . merhaba arkadaşlar siten cidden hayran edici, saolun , Gürbüz – 260

16. Bu konu : ” Kova Çağı, Astroloji ve şimdi neler oluyor. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 409

17. Gürbüz Reply

Niğde dan kimler var. Kova Çağı, Astroloji ve şimdi neler oluyor. . selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 95

18. Bu konu : ” Kova Çağı, Astroloji ve şimdi neler oluyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 97

19. Bu konu : ” Kova Çağı, Astroloji ve şimdi neler oluyor. ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 18

20. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler

21. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. Kova Çağı, Astroloji ve şimdi neler oluyor. . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 303

22. Malatya dan kimler var. Kova Çağı, Astroloji ve şimdi neler oluyor. . Mrb paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 46

23. Kahramanmaraş dan kimler var. Kova Çağı, Astroloji ve şimdi neler oluyor. . Merhabalar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 25

24. Merhabalar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Çorum merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 31-07-2021 00:29:04

26. Sakarya merkezden ben emin. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 01-08-2021 18:47:46

27. Bayburt dan kimler var. Kova Çağı, Astroloji ve şimdi neler oluyor. . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 465

28. Diyarbakır merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 02-08-2021 22:46:07

29. Şanlıurfa dan kimler var. Kova Çağı, Astroloji ve şimdi neler oluyor. . Selamlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 138

30. Malatya merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 09-08-2021 05:35:30

31. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle iyi, twitter da paylaştım

32. Kırşehir merkezden ben hatice. Merhaba web siteniz harbiden hayran edici, sağolun 31-08-2021 20:26:05

33. Bu konu : ” Kova Çağı, Astroloji ve şimdi neler oluyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 130

34. Bu konu : ” Kova Çağı, Astroloji ve şimdi neler oluyor. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 197

35. Bu konu : ” Kova Çağı, Astroloji ve şimdi neler oluyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha mükemmel, teşekkürler , Aylin – 362

36. Selam herkese web siten harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım

37. Muş merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 27-09-2021 20:25:36

Write A Comment