Kova Çağı NOT Q Anon

Eminim buradaki çoğu insan onun dünyanın sonu fikrine aşinadır. Bu sadece güneş sistemimizin galaksideki yerleşimi ile ilgilidir. Balık burcundan Kova burcuna hareket ediyoruz. Dünyamızın gerçekten sona ermesi mümkün değil.

Aralık ayındaki bu kavuşma, geçişin yarım noktasında olduğumuz zaman olacak. Yanlışsam düzelt.

Buradaki nokta, Kova burcunun sembolünün, içindekilerin dökülmesiyle yana çevrilmiş bir adak olmasıdır. Bu, Başak’tan Balık’a kadar içerilen her şeyin henüz açığa çıkmadığı fikrini ifade eder. Eğer saymaya devam ediyorsanız, 50 bin yıllık açığa çıkarılmamış gerçeklerin doruğa çıkması gibi.

Bu yüzden QAnon hiçbir şeyin geleni durduramayacağını ve Donald Trump’ın neden kazanacağını söylemiyor. Kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey çağın değişmesini durduramaz. Bu aynı zamanda, insanlar “hiçbir şey gelmekte olanı durduramaz” alayını yaptığında, ortaya çıkan şeyin şoku ve travmasından muhtemelen ölmesinin nedeni de budur. AKA coşku.

“Kova Çağı NOT Q Anon” üzerine 24 yorum

1. Kastamonu merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, saolun 22-11-2020 20:35:49

2. Ordu merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki mükemmel, face de paylaştım 23-11-2020 20:51:53

3. Bu konu : ” Kova Çağı NOT Q Anon ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 440

4. Ankara dan kimler var. Kova Çağı NOT Q Anon . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 331

5. Ankara dan kimler var. Kova Çağı NOT Q Anon . Merhaba sayfanız gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 190

6. Aydın dan kimler var. Kova Çağı NOT Q Anon . Selamlar web sitesi süper ötesi iyi, saolun , doruk – 403

7. Konya dan kimler var. Kova Çağı NOT Q Anon . selam arkadaşlar web siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 431

8. Bu konu : ” Kova Çağı NOT Q Anon ” çok güzel. Mrb sayfanız inanki hayran edici, tebrikler , memo – 126

9. Balıkesir dan kimler var. Kova Çağı NOT Q Anon . Merhaba herkese sayfan vallaha mükemmel, sağolun , banu – 381

10. Adana merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 19:31:32

11. Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz harbiden hayran bıraktı, şukuladım 13-01-2021 01:09:57

12. Bu konu : ” Kova Çağı NOT Q Anon ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 433

13. Bingöl merkezden ben hatice. Mrb sayfan ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 23-01-2021 10:59:39

14. Iğdır dan kimler var. Kova Çağı NOT Q Anon . Selamlar sayfan vallaha billaha güzel, face de paylaştım , memo – 151

15. Bu konu : ” Kova Çağı NOT Q Anon ” çok güzel. Merhabalar sayfa valla hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 219

16. Bolu merkezden ben hatice. Slm siten süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 29-01-2021 18:01:15

17. Kars merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 05:57:57

18. Çankırı dan kimler var. Kova Çağı NOT Q Anon . merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 370

19. Giresun dan kimler var. Kova Çağı NOT Q Anon . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 335

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link