COVID-19 Aşılarının, Acil Durum bahanesiyle neredeyse yumuşak şartlarda FDA onayı aldığı görülüyor. İşin içinde büyük para var: Bill Gates, hem FDA’yı hem de Trump’ı Moderna’nın onayı için ikna edebilir. Halk sağlığı endişeleri basitçe örtbas ediliyor.

Bu aşı olması gerektiği gibi değil. Yaratılan izlenim, aşının insanları, ekonomiyi ve pandeminin daha da yayılmasını kurtaracağıdır. Bütün bunlar varsayımsaldır. Aşının itici güçleri onu gümüş bir kurşun olarak sunuyor. Sonuçta, halkın ve dünya çapındaki hükümetlerin tehlikesine karşı kazanmayı bekliyorlar.

Aşı hakkında genellikle tedavi edilmeyen veya gizlenen gerçekler aşağıdadır.

1. Aşı, Wuhan virüsü için oluşturuldu.

2. Aşılama geliştirildiğinde ve klinik olarak test edildiğinde diğer virüs türleri mevcut değildi. Bu iplikler arasında Birleşik Krallık ipliği, Güney Afrika ipliği ve Nijerya ipliği bulunur.

3. Aşı tasarlanmadı ve virüsün diğer türleri için asla test edilmedi.

4. Hiçbir saha testi yapılmadı. Tüm testler kontrollü ortamda klinikti.

Dünya çapında temin edilebilen 5 çeşit aşı vardır.

1. Pfizer

2. BioNTech

3. Moderna

Bunlar mRNA aşılarıdır (https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/vaccines/different-vaccines/viralvector.html). m mesajlaşma anlamına gelir ve aşının vücut hücrelerinin RNA’sının mesajlaşma sistemine müdahale ederek çalıştığını belirtir. Bu, normal aşılardan çok daha temel vücut mekanizmaları seviyesinde çalışır. Bu nedenle, halk sağlığı açısından potansiyel olarak ciddi sonuçlar vardır. Bunun nedeni, teknolojinin yeni olması, daha önce aşılama için hiç kullanılmamış olması ve iyi test edilmemiş olmasıdır. Bu nedenle, mRNA aşılarına karşı çok dikkatli olunması gerekmektedir. Bu gerçek, dolaylı olarak kabul edilmekle birlikte, asla açıkta tartışılmaz ve ortaya çıktığında her zaman halının altına süpürülür. Endişe gösterenler komplocu, bilgisiz ve panikçi olarak damgalanıyor.

Daha geleneksel aşılar da mevcuttur. Ancak politik nedenlerle veya Bill Gates gibi ABD ajanlarının güçlü mali kasları nedeniyle teklif edilmiyorlar.

MRNA’nın alternatifi, İnaktif aşılar oluşan virüs içinde büyüyen parçacıklar kültür ve daha sonra ısı veya ısı gibi bir yöntem kullanılarak öldürülür. formaldehit hastalık üretme kapasitesini kaybederken, bir yandan da bir bağışıklık tepkisini uyarmak. Ocak 2021 itibariyle, bu tip yetkili aşılar Çinlilerdir CoronaVac ve BBIBP-CorV hem de Hintli Covaxin. Klinik çalışmalardaki aşılar şunları içerir: Valneva COVID-19 aşısı.

Ancak bu aşılar ABD tarafından halkın tercihi olarak sunulmuyor.

Yaklaşan aşı da yeni teknolojiye sahip. Johnson & Johnson aşısı, virüsün genetik talimatlar başak proteinini oluşturmak için. Ama aksine Pfizer-BioNTech ve Moderna Talimatları tek sarmallı RNA’da saklayan aşılar olan Johnson & Johnson aşısı, çift sarmallı DNA kullanır.

Yani ABD halkının başka seçeneği yokken, diğer ülkelerdeki halkın yeni ve riskli teknolojiyi tercih etme ya da muhafazakar olma ve tarihsel olarak denenmiş ve test edilmiş teknolojiyi kullanma seçeneği var.

Bu yüzden biz insanlar, pahasına zenginlere fayda sağlamak için kutuya alınıyoruz.

Author

37 Comments

1. Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. Slm paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 57

2. selam arkadaşlar siteniz valla dikkat çekici, teşekkürler

3. Selamlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

4. Denizli merkezden ben ali. Selam herkese sayfan valla iyi, sosyal medyada paylaştım 23-02-2021 07:38:55

5. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok iyi, sağolun

6. Ankara dan kimler var. Kovid aşısı . Selamlar paylaşım inanki hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 433

7. Iğdır dan kimler var. Kovid aşısı . Mrb bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 56

8. Eskişehir merkezden ben hatice. Merhaba herkese sayfan valla hayran bıraktı, şukuladım 02-03-2021 17:22:10

9. Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 208

10. Van dan kimler var. Kovid aşısı . Merhaba herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 98

11. Ağrı dan kimler var. Kovid aşısı . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , ali – 87

12. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım

13. selamun aleyküm paylaşım yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım

14. Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. Selam siten yeminle çok iyi, teşekkürler , mehmet – 210

15. Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. Slm sayfan inanki güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 272

16. Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 342

17. Rize merkezden ben memo. Selam bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 22:22:44

18. Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım valla çok güzel, teraziye tıkladım , memo – 90

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 235

20. Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 77

21. Adıyaman merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 24-05-2021 06:16:59

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 306

23. Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 18

24. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

25. Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 8

26. Karabük dan kimler var. Kovid aşısı . Merhabalar sayfa vallaha iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 37

27. Ankara merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız vallaha güzel, sağolun 01-07-2021 10:46:31

28. Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , gaye – 216

29. Sakarya merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 04-07-2021 23:09:13

30. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. Selamlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 434

31. Kütahya dan kimler var. Kovid aşısı . Mrb paylaşım valla dikkat çekici, şukuladım , ali – 150

32. Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. Merhaba web siten cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 95

33. Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanılmaz hayran edici, şukuladım , ali – 237

34. Bolu dan kimler var. Kovid aşısı . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 382

35. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 23-07-2021 03:58:04

36. Batman merkezden ben . selam arkadaşlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun 23-07-2021 04:15:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link