Kovid aşısı

Öyleyse … CDC, aşıyı yaptırırsanız hala maske takmanız ve sosyal mesafe koymanız gerektiğini söylüyor … neden?

Aşı olduktan sonra bağışıklık kazanmanız gerekmiyor mu? Durum bu değilse, COVID kapmanızı engellemiyorsa neden ilk etapta aşı yaptırasınız?

This Post Has 14 Comments

1. elif yılmaz

Kastamonu dan kimler var. Kovid aşısı . Merhabalar web sitesi inan ki iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 78

2. Hasan

Isparta dan kimler var. Kovid aşısı . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Hasan – 43

3. ziya

Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki mükemmel, sağolun , ziya – 157

4. Anonim

Merhabalar paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

5. hatice

Batman dan kimler var. Kovid aşısı . Merhabalar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 372

6. memo

Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , memo – 361

7. Gürbüz

Kırıkkale dan kimler var. Kovid aşısı . selamun aleyküm web siteniz harbiden hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 77

8. Emine

Gaziantep dan kimler var. Kovid aşısı . Merhaba paylaşımın inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 250

9. elif yılmaz

Tokat merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa inanılmaz hayran edici, şukuladım 18-03-2021 13:31:36

10. emin

Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim iyi, sağolun , emin – 136

11. ahmet

Diyarbakır dan kimler var. Kovid aşısı . Merhaba web sitesi cidden çok iyi, şukuladım , ahmet – 61

12. hatice

Çankırı dan kimler var. Kovid aşısı . Selamın aleyküm siten gerçekten hayran edici, face de paylaştım , hatice – 470

13. emin

Hakkari merkezden ben emin. Mrb web siten inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 28-03-2021 01:24:07

14. doruk

Muğla dan kimler var. Kovid aşısı . Selam sayfan inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 198

Bir cevap yazın