Tavsiyeye ihtiyacım var. Aşıyı yaptırmam için ciddi anlamda baskı görüyorum ve gerçekten istemiyorum. 21 yaşında bir bayanım. Annem yüksek risk altında ve aşı oldu ama bencil olduğumu söyleyerek beni aşı olmaya zorluyor vs. Bu Cuma aşı olmam için bana yer ayırttı ve ne yapacağımı bilmiyorum. Sadece annem değil, çoğu ailem ve arkadaşlarım. Bu çok sinir bozucu. Bana baskı yapmaya devam ediyorlar. Almalı mıyım yoksa mideme yapışıp reddetmeli miyim? Herhangi biriniz aldınız mı? Herhangi bir yan etkiniz oldu mu?

40 Comments

1. Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanılmaz hayran edici, teşekkürler , ali – 195

2. Trabzon dan kimler var. Kovid aşısı . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 134

3. Çorum merkezden ben hatice. Slm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 21-07-2021 11:48:20

4. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım

5. Selamlar web sitesi yeminle çok iyi, twitter da paylaştım

6. Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi güzel, sağolun , doruk – 64

7. Merhaba sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

8. Bursa dan kimler var. Kovid aşısı . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , – 291

9. elif yılmaz Reply

Karaman dan kimler var. Kovid aşısı . Selam herkese paylaşımın inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 397

10. Bayburt merkezden ben ali. Selam sayfanız gerçekten mükemmel, teşekkürler 24-07-2021 23:33:51

11. merhaba arkadaşlar sayfan valla çok güzel, tebrikler

12. Gürbüz Reply

Elazığ merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi harbiden çok güzel, face de paylaştım 25-07-2021 15:13:41

13. Tokat dan kimler var. Kovid aşısı . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 147

14. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi güzel, şukuladım

15. Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle mükemmel, sağolun , hatice – 490

16. elif yılmaz Reply

Bingöl dan kimler var. Kovid aşısı . Selam web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 22

17. selam arkadaşlar siten harbiden çok hoşuma gitti, sağolun

18. Batman dan kimler var. Kovid aşısı . Slm sayfanız cidden hayran edici, saolun , ali – 80

19. Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 318

20. Zonguldak dan kimler var. Kovid aşısı . Selam siteniz yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 57

21. Gürbüz Reply

Malatya merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-08-2021 15:41:52

22. Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki iyi, saolun , ziya – 48

23. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

24. Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. Selam siten vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , memo – 205

25. elif yılmaz Reply

Bitlis dan kimler var. Kovid aşısı . selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 124

26. Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden güzel, face de paylaştım , gaye – 116

27. Sivas dan kimler var. Kovid aşısı . Merhabalar sayfan inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 452

28. Konya merkezden ben banu. Selam bu web sitesi valla iyi, facebookta paylaştım 18-08-2021 12:45:57

29. Selam paylaşımın ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım

30. Ağrı dan kimler var. Kovid aşısı . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten güzel, tebrikler , doruk – 347

31. Bu konu : ” Kovid aşısı ” çok güzel. Slm web siten inan ki güzel, linkedinde paylaştım , banu – 56

32. Muş dan kimler var. Kovid aşısı . Merhaba web siteniz valla hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 33

33. Burdur merkezden ben doruk. Selam sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 31-08-2021 19:00:27

34. Kahramanmaraş dan kimler var. Kovid aşısı . selam arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, twitter da paylaştım , memo – 371

35. Zonguldak merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim güzel, face de paylaştım 08-09-2021 12:07:04

36. Slm paylaşımınız valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

37. Yalova dan kimler var. Kovid aşısı . Merhabalar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 230

38. Karaman dan kimler var. Kovid aşısı . Selamın aleyküm web sitesi valla mükemmel, teraziye tıkladım , mehmet – 267

39. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Selam bu web sitesi valla çok güzel, teşekkürler 26-09-2021 14:21:04

Write A Comment