NYC’de aşı olduktan sonra, hazır bekleyen ambulanslarla herhangi bir tepkiniz olup olmadığını görmek için 15 dakika beklemek üzere bir “iyileşme alanına” götürüldüğünüzü okudum. Şimdi bu benim için son derece tuhaf. Aşı karşıtı değilim ama bir aşı yaptırıp bir şeylerin ters gidip gitmediğini görmek için beklemek zorunda kaldığımı hiç duymadım. Daha önce bir çocuğum ve daha genç bir ergenim olmadan aşı oldum. Doktorlar bana her zaman kolunuzun ağrılı bir yan etkisini hissedebileceğinizi söylediler ve bunu hiç yaşamadılar. Bunu çok garip ve endişe verici buluyorum.

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” Kovid aşısı endişeleri ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 454

2. Düzce dan kimler var. Kovid aşısı endişeleri . Selamın aleyküm siten yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 193

3. Karaman dan kimler var. Kovid aşısı endişeleri . selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 331

4. Slm siten inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

5. Bingöl merkezden ben doruk. Slm siten vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 31-01-2021 19:34:13

6. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın vallaha iyi, şukuladım 11-02-2021 19:23:46

7. Bu konu : ” Kovid aşısı endişeleri ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 63

8. Mrb paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” Kovid aşısı endişeleri ” çok güzel. Selam herkese sayfanız gerçekten güzel, saolun , gaye – 228

10. Rize dan kimler var. Kovid aşısı endişeleri . Mrb web siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 212

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link