Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı.

Kovid semptomları: Ateş veya titreme Öksürük Nefes darlığı Yorgunluk Kas veya vücut ağrıları Baş ağrısı Tat veya koku kaybı boğaz ağrısı Gastrointestinal sorunlar Anemi Pnömoni Erkeklerde kısırlık

Kadmiyum semptomları: Ateş veya titreme Öksürük Nefes darlığı Yorgunluk Kas veya vücut ağrıları Baş ağrısı Tat veya koku kaybı boğaz ağrısı Gastrointestinal sorunlar Anemi Pnömoni Erkeklerde kısırlık

Hükümet hiç vatandaşlara kadmiyum sıktı mı?

Evet, 1950’lerde ve 1960’larda, biyolojik silahların ABD’deki 33 (gerçekten mi?) Şehir ve kasabada dağılma şeklini test etmek için uçaklardan, çatılardan ve hareketli araçlardan kadmiyum püskürtüldüğü gizli testler yapıldı.

İnsanları zehirleyin, onları “covid” i kanıtlamak için boktan bir teste sokun ve bam, salgın.

Burada maske kullanımıyla ilgili bazı hain ters çevirme olayları olduğunu söyleyeceğim, çünkü bu boku teneffüs etmekten korunmaya yardımcı olabilir, bu yüzden karmaik olarak “iyi”, potansiyel olarak onları takıyoruz.

“Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı.” üzerine 15 yorum

1. Bu konu : ” Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. ” çok güzel. Slm web siteniz valla çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 60

2. Edirne dan kimler var. Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. . Mrb paylaşımın inanki mükemmel, face de paylaştım , ali – 100

3. Bu konu : ” Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 69

4. Tokat dan kimler var. Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. . Selamlar siten inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 412

5. Batman dan kimler var. Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. . Selam paylaşımın harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 383

6. Mersin dan kimler var. Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. . Selamlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 226

7. Yozgat merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 17-02-2021 03:28:39

8. Bu konu : ” Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden çok güzel, sağolun , ziya – 66

9. Niğde merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-02-2021 15:35:54

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link