Kovid semptomları: Ateş veya titreme Öksürük Nefes darlığı Yorgunluk Kas veya vücut ağrıları Baş ağrısı Tat veya koku kaybı boğaz ağrısı Gastrointestinal sorunlar Anemi Pnömoni Erkeklerde kısırlık

Kadmiyum semptomları: Ateş veya titreme Öksürük Nefes darlığı Yorgunluk Kas veya vücut ağrıları Baş ağrısı Tat veya koku kaybı boğaz ağrısı Gastrointestinal sorunlar Anemi Pnömoni Erkeklerde kısırlık

Hükümet hiç vatandaşlara kadmiyum sıktı mı?

Evet, 1950’lerde ve 1960’larda, biyolojik silahların ABD’deki 33 (gerçekten mi?) Şehir ve kasabada dağılma şeklini test etmek için uçaklardan, çatılardan ve hareketli araçlardan kadmiyum püskürtüldüğü gizli testler yapıldı.

İnsanları zehirleyin, onları “covid” i kanıtlamak için boktan bir teste sokun ve bam, salgın.

Burada maske kullanımıyla ilgili bazı hain ters çevirme olayları olduğunu söyleyeceğim, çünkü bu boku teneffüs etmekten korunmaya yardımcı olabilir, bu yüzden karmaik olarak “iyi”, potansiyel olarak onları takıyoruz.

Author

44 Comments

1. Bu konu : ” Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. ” çok güzel. Slm web siteniz valla çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 60

2. Edirne dan kimler var. Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. . Mrb paylaşımın inanki mükemmel, face de paylaştım , ali – 100

3. Amasya merkezden ben Hasan. Slm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 16-02-2021 22:12:52

4. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 69

5. Tokat dan kimler var. Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. . Selamlar siten inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 412

6. Batman dan kimler var. Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. . Selam paylaşımın harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 383

7. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım

8. Merhaba sayfan harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

9. Mersin dan kimler var. Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. . Selamlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 226

10. Yozgat merkezden ben hatice. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım 17-02-2021 03:28:39

11. merhaba arkadaşlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, sağolun

12. Slm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

13. Slm sayfa yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Bu konu : ” Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden çok güzel, sağolun , ziya – 66

15. Niğde merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 26-02-2021 15:35:54

16. Rize merkezden ben doruk. Merhabalar web siten vallaha billaha çok iyi, saolun 26-02-2021 18:18:16

17. Burdur dan kimler var. Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. . Selam paylaşım valla çok iyi, tebrikler , gaye – 391

18. Bu konu : ” Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 128

19. Eskişehir merkezden ben Hasan. Merhaba sayfan valla iyi, teraziye tıkladım 12-03-2021 10:40:29

20. Adana merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok iyi, face de paylaştım 13-03-2021 17:28:40

21. Kırklareli dan kimler var. Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. . Slm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 169

22. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle hoşuma gitti, saolun

23. Selam herkese web siteniz harbiden dikkat çekici, sağolun

24. Slm web siten süper ötesi güzel, face de paylaştım

25. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hayran edici, face de paylaştım

26. Bu konu : ” Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 369

27. Selam herkese paylaşım valla hayran edici, linkedinde paylaştım

28. Kırklareli merkezden ben . Merhabalar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 08-05-2021 01:02:03

29. Bu konu : ” Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 98

30. Merhaba paylaşımın cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

31. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, sağolun

32. Isparta dan kimler var. Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. . Merhaba sayfa ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 401

33. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 366

34. Merhaba web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

35. selam arkadaşlar web siten yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Tunceli merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten inanki güzel, teraziye tıkladım 13-07-2021 02:47:30

37. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler

38. Bu konu : ” Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 480

39. Bu konu : ” Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. ” çok güzel. Merhaba siten inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 22

40. Düzce dan kimler var. Kovid ile ilişkili her bir lanet semptom, Kadmiyum yutulması / solunması ile de ilişkilidir. Ayrıca, ABD hükümeti bunu geçmişte biz vatandaşlara sıktı. . Merhabalar web sitesi inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 217

41. selamun aleyküm paylaşım inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link