Son on yılı hem üniversitelerde, kolejlerde hem de özel kolejlerde anatomi / fizyoloji, doğal şifa, doğal beslenme ve fonksiyonel anatomi üzerine çalışarak geçirdim.

Hayatımı insanlara yardım etmeye adadım ve bu yıl neler olup bittiğini izleyen tam bir saçmalık oldu.

Bir Kanada üniversitesinde biyoetik okudum ve çalışmalardaki önyargılar konusunda eğitim aldım. Hakemli makalelerde. Bu bilgi katıldığım diğer tüm eğitim kurumlarında doğrulandı.

Araştırmaya bakarken, bunun FONLU olduğunu hatırlamanız gerekir. Her zaman nereden geldiğinin kağıt izine bakmanız gerekir. Sağduyu. Araştırmaya yatırım yapıyorsanız, sonucun iyi olmasını istersiniz.

Ayrıca cepleri derin olanların, olmayanlara göre çok daha fazla kaynağa sahip olacağını da hatırlamalısınız.

Üniversitede iken kalp rahatsızlıklarının azaltılması / önlenmesinde en yaygın örnek statin ilaçları ile balık yağıydı.

Eldeki sorun, hakemli makalelerde, balık yağının statinlere karşı çok daha fazla yatırım ve araştırma yapan statinlere karşı kalple ilgili rahatsızlıkların azalmasına yardımcı olduğunu söyleyen bir avuç makaleniz varsa ve eşit olsalar bile, statinler ortaya çıkıyor. top çünkü meslektaş incelemesine tabi tutulmuştur.

Bunun daha iyi olanla hiçbir ilgisi yoktur, statinler daha gözden geçirilir çünkü bunu yapmak için daha fazla paraları vardır.

EPA’lar ve balık yağı üzerine yapılan araştırmalar o kadar karlı değil (tabii ki yatırım yapan bir şirketiniz yoksa ve şimdi öyle yapmadıkça)

Gerçek şu ki, sağlık hizmetleri büyük ve bu bir komplo değil, kârla yönetiliyor.

Araştırma, araştırmayı karşılayabilecek şirketler tarafından yapıldığından, karla yürütülür.

Yapılan diğer araştırma, kar araştırmasına asla ters düşmeyecektir, çünkü insanlara bunu gözden geçirmeleri için ödeyecek para yoktur.

Bu bir komplo değil, tıp camiasının tam anlamıyla nasıl çalıştığı ve insanların anlamadığı şey bu. Her zaman ilaç şirketlerine gidecek, her zaman derin cepleri olanlara yönelecek çünkü araştırmayı finanse edecek parası olanlar onlar.

Manuel terapi veya doğal terapiler üzerine araştırma yapmak için asla para olmayacak, çünkü bunlar çıkarılamayacak şeylerdir.

Tıp sistemi, bütüne bakmadan her şeyi semptomlara dayandırdıkları bir yer yarattı (semptomlara karşı fonksiyonel sistemler), asla kök nedene bakmayacaklar ve saçma kısmı,

HATALARI DEĞİLDİR.

Bu şekilde düşünmek ve çalışmak üzere eğitilmişlerdir.

Buna bir cevabım var mı? Hiç şansı yok. Bildiğim şey, kurumsal finansman sağlık hizmetlerini bırakmamız gerektiğidir çünkü bu çözüm değildir.

Her BODY benzersizdir ve bireyseldir ve her BODY’nin benzersiz ve bireysel bakıma ihtiyacı vardır. Batı tıbbı (ve bunu basitçe söylüyorum … insan yapımı ilaç) bunu yapmaz.

Dışarıda pek çok şefkatli, besleyici doğal tıp pratisyeni var ve modern tıbbın ilerlemelerini doğal tıpla birleştirmenin bir bütün olarak insanlık için bir oyun değiştirici olacağına inanıyorum, ancak ondan parayı alıncaya kadar emin değilim hiç değişmeyecek

Author

15 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kovid salgınını anlamaya çalışıyorsanız, tıp camiasının gerçekte ne kadar piç olduğunu anlamanız gerekir. ” çok güzel. Selamlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 46

2. Sinop merkezden ben doruk. Slm paylaşım gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım 03-01-2021 21:35:19

3. Bu konu : ” Kovid salgınını anlamaya çalışıyorsanız, tıp camiasının gerçekte ne kadar piç olduğunu anlamanız gerekir. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 395

4. Slm bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

5. İstanbul merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-01-2021 22:57:06

6. Bu konu : ” Kovid salgınını anlamaya çalışıyorsanız, tıp camiasının gerçekte ne kadar piç olduğunu anlamanız gerekir. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 100

7. Karaman merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımın ciddiyim çok güzel, tebrikler 01-02-2021 04:52:15

8. Karabük merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-02-2021 18:55:07

9. Adıyaman merkezden ben . Selamın aleyküm sayfanız cidden dikkat çekici, face de paylaştım 11-02-2021 08:44:48

10. Hatay dan kimler var. Kovid salgınını anlamaya çalışıyorsanız, tıp camiasının gerçekte ne kadar piç olduğunu anlamanız gerekir. . Selamın aleyküm web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 124

11. Bu konu : ” Kovid salgınını anlamaya çalışıyorsanız, tıp camiasının gerçekte ne kadar piç olduğunu anlamanız gerekir. ” çok güzel. Slm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 264

12. Bu konu : ” Kovid salgınını anlamaya çalışıyorsanız, tıp camiasının gerçekte ne kadar piç olduğunu anlamanız gerekir. ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 20

13. Çanakkale merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 03-03-2021 00:04:21

14. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Slm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 05-03-2021 21:12:37

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link