Bu yüzden en yaygın teori, koronavirüsün tehlikeli olmadığı ve insanları bir sebepten dolayı nüfusu azaltmak için tehlikeli bir aşı yaptırmaya kandırmak için (ya kapılar ya da çin lol tarafından) yaratılmış olmasıdır. Eğer bu doğruysa, neden virüsü gerçek yapıp gerçek bir aşı yapıp onu reddedenlerin ölmesine izin vermeyelim? Daha sonra “sana söylemiştim” diyebilir ve küçük St. James Adası’na çekilebilirler. Diğer taraftan, haklı oldukları kanıtlanmış bir grup sinirli insanla baş başa kalırlar. Lütfen mantığınızı görmeme ve fikrimi değiştirmeme yardım edin. Şimdiden teşekkürler.

Author

8 Comments

1. Bu konu : ” Kovid ve aşılar gerçektir – fikrimi değiştir. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 286

2. Elazığ dan kimler var. Kovid ve aşılar gerçektir – fikrimi değiştir. . selamun aleyküm sayfanız cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 92

3. Batman dan kimler var. Kovid ve aşılar gerçektir – fikrimi değiştir. . Selamlar paylaşım yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 198

4. Bu konu : ” Kovid ve aşılar gerçektir – fikrimi değiştir. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , ali – 326

5. Tunceli dan kimler var. Kovid ve aşılar gerçektir – fikrimi değiştir. . merhaba arkadaşlar siteniz harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 345

6. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

7. Bu konu : ” Kovid ve aşılar gerçektir – fikrimi değiştir. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz ciddiyim çok iyi, şukuladım , hatice – 324

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link