Ya Amerika’nın dört bir yanına giden tüm fema kampları silah severler içinse?

Ben gerçekten 2A ile ilgileniyorum ve Biden, adınızı, adresinizi ve silahlarınızın nerede saklandığını içeren silahlara sahip olan herkes için ulusal bir kayıt düzenliyor.

Ayrıca fema kamplarının yakında Amerika’ya geleceğini de duydum (bu sadece bir söylenti mi?)

Ayrıca YouTube’da pek çok silah tutkununun ‘eğer istiyorsan gel al onları …’ dediğini duydum.

Ayrıca bu HR127 tasarısının kabul edilmesi halinde bir gecede binlerce insanı suçlu yapacağını da duydum.

Bu, cumhuriyetçilere yönelik karalama kampanyasıyla mantıklı olacaktır.

Behold A Pale Horse’daki Milton William Cooper, hükümetin FEMA’ya yetki vereceğini ve Patriots için geleceklerini söyledi.

Yorum bırakmak için vaktiniz varsa bunu daha fazla tartışmak istiyorum!

Author

26 Comments

1. Bu konu : ” Kovid ve silahlar ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , memo – 350

2. Gürbüz Reply

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 19-02-2021 03:08:03

3. Slm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

4. selamun aleyküm web siten harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım

5. Merhabalar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım

6. Kastamonu dan kimler var. Kovid ve silahlar . Selamlar siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 484

7. Şırnak dan kimler var. Kovid ve silahlar . Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, şukuladım , Emine – 332

8. Bu konu : ” Kovid ve silahlar ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 44

9. Kütahya merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 04-03-2021 04:57:15

10. Selam herkese sayfa ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

11. Kırklareli dan kimler var. Kovid ve silahlar . selam arkadaşlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 351

12. Çankırı dan kimler var. Kovid ve silahlar . Merhaba herkese siten valla hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 289

13. Uşak dan kimler var. Kovid ve silahlar . Merhaba herkese sayfa ciddiyim hayran edici, saolun , ali – 385

14. Slm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

15. Samsun dan kimler var. Kovid ve silahlar . Selam herkese siten ciddiyim iyi, tebrikler , gaye – 123

16. Denizli merkezden ben Emine. Merhaba web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-05-2021 22:20:44

17. Aydın merkezden ben gaye. Merhaba siteniz yeminle çok güzel, tebrikler 21-05-2021 23:17:03

18. Bu konu : ” Kovid ve silahlar ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 428

19. Merhaba herkese paylaşım valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

20. merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

21. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

22. elif yılmaz Reply

Selam herkese bu web sitesi gerçekten hayran edici, face de paylaştım

23. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın vallaha çok iyi, sağolun 15-07-2021 13:15:03

24. Mersin dan kimler var. Kovid ve silahlar . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 386

25. Merhabalar web siten vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link