Kovid ve sivil özgürlükler

Çin’e bakarsanız, ülkelerindeki özgürlük eksikliği nedeniyle nasıl başarılı bir şekilde kontrol altına alındıklarına bakarsanız, Batı sivil özgürlüklerinin ve bireysel özgürlüğün virüse karşı mücadele söz konusu olduğunda bir dezavantaj olduğunu düşündürüyor. Yine de artan sansürü görüyorum ve soru sormaya yer yok .. Aşıya katılıyorsunuz, bilimsel kanıtları dinliyorsunuz ve virüsün kaynağı hakkında hiçbir şekilde soru sormuyorsunuz. Virüsle Çin’den bahsetmek de ırkçı kabul ediliyor ve bir şekilde WHO Çin propagandası yapıyor ve bazen yanlış tavsiyelerde bulunuyor olmasının yanı sıra ciddiye alınıyor.

Bu kadar çok insanın ölümlü olduklarını öğrenmesine ve kabul ettiğimiz şeylerin ortadan kalkmasına şaşıran var mı? Ayrıca, gezegenimizin durumuna bakarsanız, covid bizi durduran bir hediye değil mi?

“Kovid ve sivil özgürlükler” üzerine 12 yorum

1. Bu konu : ” Kovid ve sivil özgürlükler ” çok güzel. Slm web siten cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 35

2. Sakarya merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-01-2021 18:33:31

3. Bu konu : ” Kovid ve sivil özgürlükler ” çok güzel. Slm web siteniz ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 372

4. Hakkari dan kimler var. Kovid ve sivil özgürlükler . Slm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım , gaye – 233

5. Aksaray dan kimler var. Kovid ve sivil özgürlükler . Selamın aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 490

6. Çanakkale dan kimler var. Kovid ve sivil özgürlükler . Slm web siteniz inanki iyi, twitter da paylaştım , Emine – 162

7. Bu konu : ” Kovid ve sivil özgürlükler ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle mükemmel, tebrikler , Emine – 352

8. Kilis merkezden ben Gürbüz. Slm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım 16-02-2021 06:58:00

9. Bu konu : ” Kovid ve sivil özgürlükler ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , emin – 182

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link