Bunu göndermek için doğru yerin burası olup olmadığından emin değil ama aşı olan başka biri var mı? Bugün bir tane vardı – AstraZeneca bir tane ama hiç bir şey yapmış gibi hissetmedim – tek hissettiğim kolumdaki bir silme idi Gerçekten keşke şimdi baksaydım!

Düşünüyordum da belki bu toplu aşılama sahte – herhangi bir fikri olan var mı?

Daha da iyisi aşı olan başka biri var mı? Hiç besledin mi?

Author

14 Comments

1. Bitlis merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha iyi, face de paylaştım 05-03-2021 00:18:49

2. Merhaba sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Osmaniye merkezden ben emin. Mrb bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 05-03-2021 21:02:16

4. Bartın merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-03-2021 18:41:08

5. Bu konu : ” Kovid19 aşısı ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , hatice – 100

6. Selamın aleyküm web siten harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

7. Bu konu : ” Kovid19 aşısı ” çok güzel. Merhaba web siteniz cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 106

8. Bu konu : ” Kovid19 aşısı ” çok güzel. Selam sayfan cidden mükemmel, sağolun , ali – 95

9. Kütahya dan kimler var. Kovid19 aşısı . Slm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 277

10. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

11. Bu konu : ” Kovid19 aşısı ” çok güzel. Selam bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 281

12. Samsun merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfa harbiden hayran edici, saolun 07-04-2021 00:15:45

13. Erzincan dan kimler var. Kovid19 aşısı . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , – 343

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link