Başlıktan da anlaşılacağı gibi – aşı olsanız ve / veya zaten virüsü kapmış olsanız bile, hala maskeler ve hatta birden fazla maske takmamızı söyleyen haberler ve medya tarafından bombalanıyoruz.

Küçük bir araştırma parçası, “kesinlikle evet, onu gözlerle yakalayabilirsiniz”, “makul olduğu” ve “gözler yoluyla viral bulaşma insanlarda kanıtlanmamıştır” arasında değişen sonuçsuz sonuçlar sağlar.

Burada anlaşma nedir? Kilitlemelerin ve maskelerin nerede ortaya çıkmaya başladığını her zaman duyduğumu hatırlıyorum ve aylardır olası göz iletimi ile ilgili bir şey duymamış gibi hissediyorum.

Neden sürekli olarak maske takmamız, çift maske takmamız ve sosyal olarak uzak durmamız söylendi ama artık bundan hiç bahsedilmiyor? Bu sadece başka bir yanılgı gibi görünüyor, bu da beni neden ilk etapta hala maske taktığımızı merak ettiriyor … diğer nedenlerin yanı sıra.

Author

20 Comments

1. Gürbüz Reply

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 25-02-2021 18:28:41

2. Bu konu : ” Kovid’in başlangıcında, gözlerden ve gözyaşı kanallarından giren virüsle ilgili bir sürü konuşma ve endişe vardı – bu konudaki tüm konuşmalar nereye gitti? ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 97

3. Selam paylaşım valla çok iyi, twitter da paylaştım

4. Bu konu : ” Kovid’in başlangıcında, gözlerden ve gözyaşı kanallarından giren virüsle ilgili bir sürü konuşma ve endişe vardı – bu konudaki tüm konuşmalar nereye gitti? ” çok güzel. Selamlar sayfa harbiden iyi, linkedinde paylaştım , memo – 306

5. Bu konu : ” Kovid’in başlangıcında, gözlerden ve gözyaşı kanallarından giren virüsle ilgili bir sürü konuşma ve endişe vardı – bu konudaki tüm konuşmalar nereye gitti? ” çok güzel. Selam herkese siteniz ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 266

6. Tunceli dan kimler var. Kovid’in başlangıcında, gözlerden ve gözyaşı kanallarından giren virüsle ilgili bir sürü konuşma ve endişe vardı – bu konudaki tüm konuşmalar nereye gitti? . Merhabalar web siten inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 34

7. Merhaba herkese paylaşımın inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

8. Adana merkezden ben hatice. Selam herkese sayfan vallaha hayran edici, tebrikler 26-02-2021 19:07:51

9. Kocaeli merkezden ben memo. Selamlar paylaşım inanki hayran bıraktı, teşekkürler 26-02-2021 19:13:25

10. Gürbüz Reply

Antalya dan kimler var. Kovid’in başlangıcında, gözlerden ve gözyaşı kanallarından giren virüsle ilgili bir sürü konuşma ve endişe vardı – bu konudaki tüm konuşmalar nereye gitti? . selamun aleyküm siten süper ötesi çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 229

11. Hatay merkezden ben ali. selamun aleyküm siten cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-02-2021 14:43:14

12. Antalya dan kimler var. Kovid’in başlangıcında, gözlerden ve gözyaşı kanallarından giren virüsle ilgili bir sürü konuşma ve endişe vardı – bu konudaki tüm konuşmalar nereye gitti? . Selam herkese web siten harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 351

13. Yozgat merkezden ben . Selamın aleyküm sayfan valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 10-03-2021 12:45:23

14. Aksaray dan kimler var. Kovid’in başlangıcında, gözlerden ve gözyaşı kanallarından giren virüsle ilgili bir sürü konuşma ve endişe vardı – bu konudaki tüm konuşmalar nereye gitti? . Merhaba web sitesi inan ki mükemmel, saolun , ali – 413

15. Bu konu : ” Kovid’in başlangıcında, gözlerden ve gözyaşı kanallarından giren virüsle ilgili bir sürü konuşma ve endişe vardı – bu konudaki tüm konuşmalar nereye gitti? ” çok güzel. Mrb siten inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 432

16. Bu konu : ” Kovid’in başlangıcında, gözlerden ve gözyaşı kanallarından giren virüsle ilgili bir sürü konuşma ve endişe vardı – bu konudaki tüm konuşmalar nereye gitti? ” çok güzel. Selamlar sayfa valla dikkat çekici, sağolun , banu – 258

17. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. Kovid’in başlangıcında, gözlerden ve gözyaşı kanallarından giren virüsle ilgili bir sürü konuşma ve endişe vardı – bu konudaki tüm konuşmalar nereye gitti? . Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 187

18. Mrb paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link