Yani herkes hangi kukla ustasının “kazandığını” ve kimin hile yaparken yakalandığını söyleyerek endişeleniyor ve falan filan … neden kimse hile yaptıysa, koz olduğunu … ama o kazanmak için hile yapmadı … kaybetmek için hile yaptı. Oylama kabinlerini sahte oylarla doldurdu. Çünkü rakip takım için kim hile yapar? Sadece söylüyorum, çünkü eğer politikada olsaydı … olması gerekiyordu.

ŞİMDİ, denokkkrats’ın biden imzalama eşyalarını göstererek ve beyaz saray gibi görünen bir ofiste oturarak kontrolü yeniden kazanmaya çalıştığı yer burası. Resmi görünmesi için. Bu arada, son darbesini yapmak için sessiz toplanmanın önüne geçer. Bir gecede olmayacak ama ABD’yi görme şeklimizi değiştirecek bir şey olacak. Özgürlük illüzyonu yavaş yavaş yok olmaya başlıyor.

Bizi bölerler, lüks salonlarda toplanırken, birbirimizi överken birbirimizden nefret etmemizi sağlarlar.

Tavşan deliğinin dibi bizi iki yola götürüyor.

Pro hükümet veya. Hükümet karşıtı

Sadece bu olduğunda, bölünme. Kavga başladığında.

Author

25 Comments

1. Adıyaman merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz gerçekten güzel, tebrikler 25-01-2021 10:07:45

2. Muş merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım cidden mükemmel, teraziye tıkladım 25-01-2021 10:08:25

3. Bu konu : ” Koyunlar oy pusulalarında sıraya giriyor. (Politik olmayan) sadece daha önce başka hiçbir “eleştirel düşünürün” bunun hakkında düşünmediğini gören bir gönderi yaptığını düşündüm. Her iki taraf da kötüdür, tüm politikacılar düşmandır. ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , – 205

4. İstanbul dan kimler var. Koyunlar oy pusulalarında sıraya giriyor. (Politik olmayan) sadece daha önce başka hiçbir “eleştirel düşünürün” bunun hakkında düşünmediğini gören bir gönderi yaptığını düşündüm. Her iki taraf da kötüdür, tüm politikacılar düşmandır. . selam arkadaşlar siteniz vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 252

5. Bu konu : ” Koyunlar oy pusulalarında sıraya giriyor. (Politik olmayan) sadece daha önce başka hiçbir “eleştirel düşünürün” bunun hakkında düşünmediğini gören bir gönderi yaptığını düşündüm. Her iki taraf da kötüdür, tüm politikacılar düşmandır. ” çok güzel. selamun aleyküm siten harbiden iyi, tebrikler , gaye – 318

6. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım

7. Erzincan merkezden ben hatice. Merhabalar web siten inanılmaz hayran edici, saolun 26-01-2021 21:43:27

8. selam arkadaşlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler

9. Bu konu : ” Koyunlar oy pusulalarında sıraya giriyor. (Politik olmayan) sadece daha önce başka hiçbir “eleştirel düşünürün” bunun hakkında düşünmediğini gören bir gönderi yaptığını düşündüm. Her iki taraf da kötüdür, tüm politikacılar düşmandır. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ali – 400

10. Bu konu : ” Koyunlar oy pusulalarında sıraya giriyor. (Politik olmayan) sadece daha önce başka hiçbir “eleştirel düşünürün” bunun hakkında düşünmediğini gören bir gönderi yaptığını düşündüm. Her iki taraf da kötüdür, tüm politikacılar düşmandır. ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 93

11. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 31-01-2021 19:49:22

12. Tokat merkezden ben . Selam siteniz harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-02-2021 09:11:36

13. Bu konu : ” Koyunlar oy pusulalarında sıraya giriyor. (Politik olmayan) sadece daha önce başka hiçbir “eleştirel düşünürün” bunun hakkında düşünmediğini gören bir gönderi yaptığını düşündüm. Her iki taraf da kötüdür, tüm politikacılar düşmandır. ” çok güzel. Selamlar siteniz inan ki hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 103

14. selam arkadaşlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, face de paylaştım

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Koyunlar oy pusulalarında sıraya giriyor. (Politik olmayan) sadece daha önce başka hiçbir “eleştirel düşünürün” bunun hakkında düşünmediğini gören bir gönderi yaptığını düşündüm. Her iki taraf da kötüdür, tüm politikacılar düşmandır. ” çok güzel. Merhaba siten gerçekten hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 111

16. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

17. Merhaba siteniz gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

18. Karaman dan kimler var. Koyunlar oy pusulalarında sıraya giriyor. (Politik olmayan) sadece daha önce başka hiçbir “eleştirel düşünürün” bunun hakkında düşünmediğini gören bir gönderi yaptığını düşündüm. Her iki taraf da kötüdür, tüm politikacılar düşmandır. . Merhaba web siten valla çok iyi, tebrikler , mehmet – 389

19. Erzurum dan kimler var. Koyunlar oy pusulalarında sıraya giriyor. (Politik olmayan) sadece daha önce başka hiçbir “eleştirel düşünürün” bunun hakkında düşünmediğini gören bir gönderi yaptığını düşündüm. Her iki taraf da kötüdür, tüm politikacılar düşmandır. . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, tebrikler , – 185

20. Ankara dan kimler var. Koyunlar oy pusulalarında sıraya giriyor. (Politik olmayan) sadece daha önce başka hiçbir “eleştirel düşünürün” bunun hakkında düşünmediğini gören bir gönderi yaptığını düşündüm. Her iki taraf da kötüdür, tüm politikacılar düşmandır. . Selamlar web sitesi gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 147

21. Yozgat merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha güzel, face de paylaştım 01-04-2021 08:38:38

22. Bayburt dan kimler var. Koyunlar oy pusulalarında sıraya giriyor. (Politik olmayan) sadece daha önce başka hiçbir “eleştirel düşünürün” bunun hakkında düşünmediğini gören bir gönderi yaptığını düşündüm. Her iki taraf da kötüdür, tüm politikacılar düşmandır. . Selamlar web siten cidden çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 87

23. elif yılmaz Reply

Yozgat dan kimler var. Koyunlar oy pusulalarında sıraya giriyor. (Politik olmayan) sadece daha önce başka hiçbir “eleştirel düşünürün” bunun hakkında düşünmediğini gören bir gönderi yaptığını düşündüm. Her iki taraf da kötüdür, tüm politikacılar düşmandır. . Merhaba herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 328

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link