Ondan nefret edebilirsiniz, ancak Trump söylediği şeylerin çoğu konusunda haklıydı.

1. Rusya aldatmacası

2. Charlottesville aldatmaca

3. Afganistan’daki Amerikan askerlerini öldürmek için Rus ödülleri (Dems’in bundan önce suçlanmasını istediği zamanı hatırlayın)

4. Uyuşturucu kartelleri insan kaçakçılığı tüm sınır geçişlerinin% 90’ından fazla

5. Yüksek mahkemeyi dolduran Dems

6. GA Eyalet İdaresi Başkanlığı bulunmayan oy pusulaları için emir komuta zinciri makbuzlarının olmadığını iddia ediyor (suç teşkil etmelidir)

7. Hunter Biden dizüstü bilgisayar

8. Ukrayna

Trump’ı pompalamak için burada değilim, çünkü o gemi yelken açtı ve daha az umursayabilirim. Ancak her gün, MSM / Dems’in lanet olası zihinlerini kaybettiği – Trump’ı suçlamaya çalıştığı – ve her şeyin yalan olduğu ortaya çıkan başka bir olayı hatırlatıyorum.

Öyleyse, hikayenin ahlaki ………… HİÇBİR ŞEYE GÜVENMEYİN, özellikle MSM veya Dem partisi liderlerine değil.

Author

33 Comments

1. Afyon dan kimler var. koz haklı mıydı? . selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 66

2. İstanbul dan kimler var. koz haklı mıydı? . Mrb bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 300

3. Adıyaman merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi yeminle dikkat çekici, tebrikler 21-04-2021 05:35:57

4. Bu konu : ” koz haklı mıydı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 360

5. Bu konu : ” koz haklı mıydı? ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 355

6. Kocaeli dan kimler var. koz haklı mıydı? . Selamlar sayfa inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 330

7. Merhaba herkese paylaşım inanki güzel, linkedinde paylaştım

8. Elazığ dan kimler var. koz haklı mıydı? . Selam herkese paylaşımın inan ki hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 84

9. Bu konu : ” koz haklı mıydı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 197

10. Kırklareli merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-05-2021 22:24:22

11. Bu konu : ” koz haklı mıydı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok güzel, teşekkürler , ahmet – 384

12. Selamlar sayfanız vallaha güzel, linkedinde paylaştım

13. Bartın merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siteniz vallaha iyi, twitter da paylaştım 24-05-2021 20:00:52

14. Bu konu : ” koz haklı mıydı? ” çok güzel. Selamlar paylaşım yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 467

15. Bu konu : ” koz haklı mıydı? ” çok güzel. Merhaba sayfa valla hoşuma gitti, saolun , doruk – 131

16. Edirne merkezden ben memo. selamun aleyküm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 05-06-2021 18:32:56

17. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. koz haklı mıydı? . selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 23

18. Ağrı merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfan harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım 22-06-2021 15:02:41

19. Ordu merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 22-06-2021 23:34:48

20. Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım

21. Bu konu : ” koz haklı mıydı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 485

22. Bu konu : ” koz haklı mıydı? ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha mükemmel, sağolun , memo – 284

23. Selamlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

24. Kırıkkale dan kimler var. koz haklı mıydı? . merhaba arkadaşlar web siten cidden çok güzel, face de paylaştım , ali – 269

25. Kars dan kimler var. koz haklı mıydı? . Merhaba sayfanız inanılmaz çok iyi, sağolun , ali – 218

26. Çankırı merkezden ben mehmet. Mrb sayfan vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım 28-06-2021 21:10:41

27. Sakarya dan kimler var. koz haklı mıydı? . Merhaba web sitesi ciddiyim iyi, sağolun , Hasan – 318

28. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler

29. selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım

30. Bolu dan kimler var. koz haklı mıydı? . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, sağolun , mehmet – 163

31. Bu konu : ” koz haklı mıydı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , banu – 68

32. Gaziantep dan kimler var. koz haklı mıydı? . Merhaba bu web sitesi gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 214

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link