Ondan nefret edebilirsiniz, ancak Trump söylediği şeylerin çoğu konusunda haklıydı.

1. Rusya aldatmacası

2. Charlottesville aldatmaca

3. Afganistan’daki Amerikan askerlerini öldürmek için Rus ödülleri (Dems’in bundan önce suçlanmasını istediği zamanı hatırlayın)

4. Uyuşturucu kartelleri insan kaçakçılığı tüm sınır geçişlerinin% 90’ından fazla

5. Yüksek mahkemeyi dolduran Dems

6. GA Eyalet İdaresi Başkanlığı bulunmayan oy pusulaları için emir komuta zinciri makbuzlarının olmadığını iddia ediyor (suç teşkil etmelidir)

7. Hunter Biden dizüstü bilgisayar

8. Ukrayna

Trump’ı pompalamak için burada değilim, çünkü o gemi yelken açtı ve daha az umursayabilirim. Ancak her gün, MSM / Dems’in lanet olası zihinlerini kaybettiği – Trump’ı suçlamaya çalıştığı – ve her şeyin yalan olduğu ortaya çıkan başka bir olayı hatırlatıyorum.

Öyleyse, hikayenin ahlaki ………… HİÇBİR ŞEYE GÜVENMEYİN, özellikle MSM veya Dem partisi liderlerine değil.

Author

11 Comments

1. Afyon dan kimler var. koz haklı mıydı? . selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 66

2. İstanbul dan kimler var. koz haklı mıydı? . Mrb bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , memo – 300

3. Adıyaman merkezden ben Aylin. Merhabalar web sitesi yeminle dikkat çekici, tebrikler 21-04-2021 05:35:57

4. Bu konu : ” koz haklı mıydı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 360

5. Bu konu : ” koz haklı mıydı? ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 355

6. Kocaeli dan kimler var. koz haklı mıydı? . Selamlar sayfa inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 330

7. Elazığ dan kimler var. koz haklı mıydı? . Selam herkese paylaşımın inan ki hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 84

8. Bu konu : ” koz haklı mıydı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 197

9. Kırklareli merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 06-05-2021 22:24:22

10. Bu konu : ” koz haklı mıydı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok güzel, teşekkürler , ahmet – 384

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link