O seçildiğinde Trump’tan nefret ediyordum ama o ilk ayda, ona bir şans vermeden herkesin ondan nefret ettiğini görmek, ona olan bakış açımı gerçekten değiştirdi.

Şeffaflığını ve tutkusunu beğendim. Siyaseti daha ilginç hale getirdi. Sanırım farklı hissettirdi.

Şimdi kozu özlüyorum çünkü artık umursuyormuş gibi davranan bir hükümete sahip olmaya geri döndük.

Daha da kötüsü, Biden aynı kozu yapsa bile Biden aynı düzeyde eleştiri alamıyor.

Bu berbat

Author

14 Comments

1. Bu konu : ” Kozu özledim ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 83

2. selamun aleyküm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

3. Bu konu : ” Kozu özledim ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 450

4. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, teşekkürler

5. Selam bu web sitesi valla hoşuma gitti, şukuladım

6. Mardin dan kimler var. Kozu özledim . Slm sayfanız yeminle çok güzel, sağolun , ahmet – 273

7. Bu konu : ” Kozu özledim ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 393

8. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımın vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 31-03-2021 07:35:30

9. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” Kozu özledim ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla çok iyi, teşekkürler , gaye – 499

11. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link