Geçtiğimiz yıl Kpop gizlice suçlu zevkim oldu. Ben sadece müziği gerçekten dinlerken, karantina nedeniyle bu tür ve endüstrinin nasıl çalıştığını daha derinden araştırmaya başladım.

Endüstri, esasen üyelerini bu mükemmel bireyler gibi göstermeye çalışıyor, bu yüzden neden “İdoller” olarak anılıyorlar. Şirketler, idol ile taraftarlar arasındaki bu Parasosyal ilişkileri üretmeye çalışıyorlar, böylece fan idol için daha fazla para ve zaman harcayabilir.

Bu, yüzeyi zar zor çiziyor.

Fuhuş: Görünüşe göre Kpop putlarının varlıklı yatırımcılar ve seçkinler için seks kölesi olması nadir değil. Ayrıca intihar eden ünlü bir kadın aktörün bir süre önce daha yüksek inişlerle uyumak zorunda kaldığı için bir hikaye vardı.

https://www.bloomberg.com/news/features/2019-11-06/k-pop-s-dark-side-assault-prostitution-suicide-and-spycams

https://www.google.com/amp/s/amp.scmp.com/lifestyle/entertainment/article/3002468/amid-k-pop-scandals-two-stars-urged-reveal-truth-actress

Satanizm: Bunun doğru olup olmadığını bilmiyorum ama müzik videolarında ve albüm kapaklarında gizlenmiş bir TON of Illuminati ve şeytani semboller var gibi görünüyor. Altıgen albüm kapaklarında yaygın olarak kullanılır ve müzik videolarında genellikle aynı semboller bulunur.

https://i.pinimg.com/originals/30/5c/bc/305cbce34f8883326d0951567d0cdc58.jpg

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/41fNxSPF%2B6L.SY355.jpg

(Bu video iyi bir şekilde kapsar) https://m.youtube.com/watch?v=gDAwWtfFCtY

Bu kız eski bir Kpop Idol stajyeridir ve aynı zamanda perde arkasında meydana gelen bir çok yolsuzluğu da kapsamaktadır.

https://m.youtube.com/watch?v=02ul1nZpmpY

Stajyer Kötüye Kullanımı: Bir Kpop idolünüzden önce neden Kpop kursiyerleri olarak bilinirsiniz. Kursiyerler, ince bir Kore güzellik standardına uymak için yoğun bir şekilde diyet yapmaya zorlanmak, CEO’ların ve yatırımcıların önünde para harcamaya ve yeni gruba yatırım yapmaya ikna etmek ve ebeveynlerini görememek için cinsel olarak dans etmek zorunda kaldıklarından son derece kötü muamele görüyorlar. Bahsetmiyorum eğer senin olmayan bir Kore stajyer (Çince, Tayca, vb) karşı ağır ayrımcılık.

Tamam bu her yerde olduğunu biliyorum ama yorumlarda Kpop sanayi hakkında ne düşündüğünüzü ve kendi teoriniz varsa duymak isterim.

Author

110 Comments

1. Selamlar siten inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım

2. Iğdır merkezden ben gaye. Merhaba paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 27-06-2020 04:11:29

3. Düzce merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz inan ki çok iyi, teşekkürler 27-06-2020 04:36:52

4. Tokat merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 27-06-2020 09:35:04

5. Selamın aleyküm sayfan valla hoşuma gitti, teşekkürler

6. Giresun merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan valla hoşuma gitti, teşekkürler 09-07-2020 21:17:04

7. Tunceli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 18-07-2020 01:28:42

8. Merhaba paylaşım inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Mrb siten vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

10. Mersin merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten harbiden mükemmel, teşekkürler 03-08-2020 14:48:38

11. Erzincan merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 06-08-2020 21:04:27

12. Kütahya merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 08-08-2020 09:41:09

13. Samsun merkezden ben mehmet. Merhabalar siten inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2020 21:12:37

14. Kilis merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 19-08-2020 23:15:31

15. Selam herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Gürbüz Reply

Ordu merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz harbiden mükemmel, sağolun 23-08-2020 23:23:18

17. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz çok iyi, şukuladım

18. Mrb paylaşım harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

20. Mardin merkezden ben gaye. Selamlar web sitesi gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 09-09-2020 11:48:48

21. Slm paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

22. Elazığ merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan harbiden çok iyi, sağolun 20-09-2020 21:09:00

23. İzmir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, saolun 22-09-2020 23:51:36

24. Selam paylaşımın vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

25. Denizli merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, şukuladım 02-10-2020 11:26:15

26. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz güzel, teşekkürler

27. Bu konu : ” Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 353

28. Bu konu : ” Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanki iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 60

29. Bu konu : ” Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 17

30. Mrb web siten cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Burdur merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım cidden çok iyi, facebookta paylaştım 09-11-2020 01:53:20

32. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok güzel, teraziye tıkladım

33. Kırşehir dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . merhaba arkadaşlar siteniz inanki hoşuma gitti, saolun , ziya – 422

34. Amasya dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . Merhabalar paylaşımınız vallaha güzel, face de paylaştım , emin – 327

35. Elazığ dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . Selam paylaşımınız cidden mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 26

36. Selam herkese web sitesi inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

37. Bu konu : ” Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 225

38. selam arkadaşlar web siten yeminle güzel, tebrikler

39. Bu konu : ” Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü ” çok güzel. Selam herkese web siten inanki iyi, teraziye tıkladım , doruk – 111

40. Van dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . Mrb siteniz inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 128

41. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü ” çok güzel. Selam sayfanız süper ötesi çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 52

42. Bu konu : ” Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 175

43. Sivas merkezden ben emin. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha iyi, saolun 09-01-2021 22:32:58

44. Manisa merkezden ben ali. Slm bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 12-01-2021 00:47:08

45. Osmaniye dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , emin – 94

46. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

47. Tunceli dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . Selam sayfanız valla çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 66

48. Sivas merkezden ben . selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 03-02-2021 18:57:51

49. Kocaeli dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . selam arkadaşlar web siten ciddiyim dikkat çekici, saolun , hatice – 407

50. Bu konu : ” Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 200

51. Uşak dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . selamun aleyküm sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 412

52. Erzincan merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 08-02-2021 05:28:41

53. Gürbüz Reply

Bayburt dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . Selam herkese sayfan yeminle hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 366

54. Gürbüz Reply

Bursa merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 12-02-2021 11:54:03

55. Selamın aleyküm paylaşım harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

56. Karaman dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . selam arkadaşlar web siten inan ki mükemmel, face de paylaştım , memo – 21

57. Edirne dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . Selam siten süper ötesi iyi, saolun , Emine – 490

58. Bu konu : ” Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız harbiden güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 295

59. Selamlar sayfan inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım

60. Bartın dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . Merhaba herkese siteniz inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 217

61. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

62. Merhaba paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

63. Karaman merkezden ben emin. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, saolun 01-03-2021 10:49:31

64. Kütahya dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . Selamlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 51

65. Slm bu web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

66. Kocaeli merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden mükemmel, sağolun 04-03-2021 02:22:03

67. Bu konu : ” Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 357

68. Mardin dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . Selamın aleyküm paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 14

69. selam arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım

70. Gürbüz Reply

Aydın dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . Selam siten inan ki hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 164

71. Tokat dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . selam arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 114

72. Gümüşhane dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 298

73. Mardin dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok iyi, tebrikler , emin – 238

74. Adana dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 299

75. Antalya merkezden ben memo. Selam sayfanız gerçekten iyi, teraziye tıkladım 12-03-2021 00:53:46

76. Bu konu : ” Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü ” çok güzel. Mrb sayfan vallaha billaha güzel, teşekkürler , ziya – 292

77. Siirt dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . Slm paylaşım süper ötesi mükemmel, saolun , ali – 171

78. Sivas dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . Selamlar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 241

79. Bu konu : ” Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 451

80. Kütahya dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . Slm siten inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 269

81. Bu konu : ” Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden güzel, şukuladım , ali – 54

82. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşım yeminle hayran bıraktı, tebrikler

83. Selamın aleyküm web sitesi harbiden güzel, facebookta paylaştım

84. Bu konu : ” Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 66

85. elif yılmaz Reply

Bilecik dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . selamun aleyküm paylaşımınız cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 217

86. Gürbüz Reply

Karabük merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 21-03-2021 01:16:56

87. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, twitter da paylaştım

88. Muğla merkezden ben ali. Slm web siten harbiden çok güzel, şukuladım 31-03-2021 21:39:26

89. Gürbüz Reply

Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

90. Bilecik merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 11-04-2021 16:09:08

91. Balıkesir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-04-2021 05:23:20

92. Bu konu : ” Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten iyi, teşekkürler , – 104

93. Manisa merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, teraziye tıkladım 14-04-2021 07:20:41

94. Manisa merkezden ben emin. Selam paylaşımın yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-04-2021 06:51:34

95. Bu konu : ” Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla güzel, face de paylaştım , ahmet – 144

96. Sakarya dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . selam arkadaşlar web siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 444

97. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 214

98. Adıyaman dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . Merhaba herkese web siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 391

99. Selam bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

100. Bu konu : ” Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü ” çok güzel. Selam web siteniz valla mükemmel, tebrikler , ali – 159

101. Bitlis dan kimler var. Kpop Endüstrisinin karanlık yüzü . merhaba arkadaşlar siten harbiden mükemmel, face de paylaştım , doruk – 374

102. Erzincan merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 07-05-2021 05:13:14

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link