“Kraken” nedir

İyi bir arkadaşım dün bana birkaç kez “Kraken” e atıfta bulunan bir mesaj gönderdi ve daha fazlasını öğrenmek istersem beni buraya yönlendirdi.

Tekrar sayma / çalmayı durdurma bağlamında biri bunun ne anlama geldiğini veya bu bilgiyi nerede bulabileceğimi açıklayabilir mi?

Teşekkürler!

““Kraken” nedir” üzerine 26 yorum

1. Tekirdağ dan kimler var. “Kraken” nedir . selamun aleyküm paylaşımın inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 55

2. Hatay dan kimler var. “Kraken” nedir . selamun aleyküm sayfanız süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 486

3. Antalya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 18-11-2020 22:30:41

4. Bu konu : ” “Kraken” nedir ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 429

5. Giresun merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz harbiden güzel, face de paylaştım 19-11-2020 00:08:26

6. Siirt merkezden ben ziya. Slm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-12-2020 04:33:02

7. Bu konu : ” “Kraken” nedir ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi valla çok güzel, sağolun , – 486

8. Bu konu : ” “Kraken” nedir ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 423

9. Bu konu : ” “Kraken” nedir ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım , ali – 379

10. Çankırı dan kimler var. “Kraken” nedir . Selam web siten vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 47

11. Adana merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 25-12-2020 22:23:07

12. Bu konu : ” “Kraken” nedir ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla iyi, twitter da paylaştım , – 111

13. Bu konu : ” “Kraken” nedir ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 337

14. Afyon merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa inan ki hayran edici, şukuladım 01-01-2021 15:43:48

15. Sivas dan kimler var. “Kraken” nedir . Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 204

16. Bu konu : ” “Kraken” nedir ” çok güzel. Slm siteniz vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 400

17. Kırklareli dan kimler var. “Kraken” nedir . Mrb web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 253

18. Bu konu : ” “Kraken” nedir ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 246

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link