Zaten sunuldu, bu 14 Ocak’ta, burada yayınladığınız propagandadan yaklaşık bir ay sonra yayınlandı.

Buradaki dilekçe haksızdır ve bu Mahkemenin sağlayamayacağı bir tazminat talep etmektedir. Seçimlerin sonucunu bir şekilde değiştiren yaygın seçim sahtekarlığının tuhaf iddiaları temelsizdir ve bu temel suçlamalar eyalet mahkemelerinde hiçbir ilgi görmemiştir. İddiaların ağırlığı eyalet hukukuna dayalı olanlardır. Michigan’ın eyalet yetkilileri Michigan seçim yasasını takip etti ve seçimi onayladı. Kongre de bunu yaptı. Seçim bittiğinden geriye yapılacak bir şey kalmadı. Bu nedenle, dilekçe iki nedenle reddedilmelidir.

İlk olarak, Davacıların itirazı tartışmalıdır. Michigan, seçiminin onaylanması, başkanlık seçmenlerinin seçimi ve onaylanmasıyla ilgili görevlerini çoktan yerine getirdi ve bu seçmenler oy kullandı. Ayrıca Kongre oylarını saydı ve yeni bir başkan ilan etti. Herhangi bir mahkeme, dilekçe sahiplerinin Michigan’ın seçiminin onayını kaldırma veya önceki seçmenlerinin onayını kaldırma ve onların veya Kongre’nin oylarını durdurma taleplerine ilişkin olarak etkili bir muafiyet sağlayamaz.

İkincisi, ihtiyati tedbir talebi tartışmalı olmasa bile, iddialar haksızdır. Bölge mahkemesi, Dilekçe Sahiplerinin talebini reddederek takdir yetkisini kötüye kullanmadı. Dilekçe sahiplerinin, Seçmenler Maddesi ve Seçimler Maddesi iddialarının esası veya oy sulandırma eşit koruma iddiaları, asli yasal süreç iddiaları ve eyalet kanuni talepleri konusunda başarılı olma olasılığı düşüktür. Dahası, dilekçe sahiplerinin telafisi mümkün olmayan zarar iddiaları spekülatiftir, yakın değildir ve talep edilen ihtiyati tedbir, haksız ve emsalsizdir ve Michigan’ın seçmenlerini haklarından mahrum eder.

https://www.supremecourt.gov/search.aspx?filename=/docket/docketfiles/html/public/20-815.html

Author

37 Comments

1. Bu konu : ” Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. ” çok güzel. Selam sayfanız valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 70

2. Yozgat merkezden ben banu. Merhaba web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 10-02-2021 00:40:06

3. Bu konu : ” Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. ” çok güzel. Selamlar siten inanki hayran bıraktı, teşekkürler , – 83

4. Bu konu : ” Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. ” çok güzel. Selam sayfa cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 484

5. Bu konu : ” Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle hayran edici, şukuladım , ahmet – 492

6. Bu konu : ” Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 309

7. Iğdır merkezden ben banu. Slm sayfan vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-02-2021 03:31:51

8. Balıkesir dan kimler var. Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. . Selam herkese siteniz cidden dikkatimi çekti, sağolun , ali – 425

9. Bitlis dan kimler var. Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. . Merhabalar sayfan inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 375

10. Bu konu : ” Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 288

11. Adıyaman merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok iyi, saolun 10-02-2021 13:52:41

12. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 11-02-2021 00:28:28

13. Mersin merkezden ben ahmet. Slm web siten ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 11-02-2021 15:04:52

14. Osmaniye dan kimler var. Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. . Selamlar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 439

15. Yozgat merkezden ben emin. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 23-02-2021 08:28:50

16. Hatay merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 25-02-2021 06:26:04

17. Kütahya dan kimler var. Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. . Slm paylaşımınız ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 345

18. selamun aleyküm sayfanız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Bayburt dan kimler var. Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. . Selam herkese bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 270

20. Balıkesir dan kimler var. Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. . Selam herkese sayfanız gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 20

21. selam arkadaşlar web sitesi valla mükemmel, teraziye tıkladım

22. Selamın aleyküm web sitesi valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

23. Rize dan kimler var. Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. . Merhabalar web siteniz harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 467

24. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 11-03-2021 14:32:28

25. selam arkadaşlar siteniz inanki çok iyi, teşekkürler

26. selam arkadaşlar sayfanız valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

27. merhaba arkadaşlar siten vallaha iyi, teşekkürler

28. elif yılmaz Reply

Ağrı dan kimler var. Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. . Selamlar paylaşımınız vallaha hayran edici, şukuladım , elif yılmaz – 375

29. Bu konu : ” Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi güzel, şukuladım , banu – 475

30. Bu konu : ” Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. ” çok güzel. Slm siten vallaha çok güzel, sağolun , Emine – 195

31. Çankırı merkezden ben memo. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 03-05-2021 19:02:09

32. Bu konu : ” Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 232

33. Osmaniye dan kimler var. Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. . Selam paylaşımınız inanılmaz çok güzel, tebrikler , memo – 342

34. Bu konu : ” Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. ” çok güzel. Selam web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 126

35. Çanakkale merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-05-2021 09:30:09

36. Ağrı merkezden ben Hasan. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım 17-05-2021 21:53:39

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link