Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor.

Zaten sunuldu, bu 14 Ocak’ta, burada yayınladığınız propagandadan yaklaşık bir ay sonra yayınlandı.

Buradaki dilekçe haksızdır ve bu Mahkemenin sağlayamayacağı bir tazminat talep etmektedir. Seçimlerin sonucunu bir şekilde değiştiren yaygın seçim sahtekarlığının tuhaf iddiaları temelsizdir ve bu temel suçlamalar eyalet mahkemelerinde hiçbir ilgi görmemiştir. İddiaların ağırlığı eyalet hukukuna dayalı olanlardır. Michigan’ın eyalet yetkilileri Michigan seçim yasasını takip etti ve seçimi onayladı. Kongre de bunu yaptı. Seçim bittiğinden geriye yapılacak bir şey kalmadı. Bu nedenle, dilekçe iki nedenle reddedilmelidir.

İlk olarak, Davacıların itirazı tartışmalıdır. Michigan, seçiminin onaylanması, başkanlık seçmenlerinin seçimi ve onaylanmasıyla ilgili görevlerini çoktan yerine getirdi ve bu seçmenler oy kullandı. Ayrıca Kongre oylarını saydı ve yeni bir başkan ilan etti. Herhangi bir mahkeme, dilekçe sahiplerinin Michigan’ın seçiminin onayını kaldırma veya önceki seçmenlerinin onayını kaldırma ve onların veya Kongre’nin oylarını durdurma taleplerine ilişkin olarak etkili bir muafiyet sağlayamaz.

İkincisi, ihtiyati tedbir talebi tartışmalı olmasa bile, iddialar haksızdır. Bölge mahkemesi, Dilekçe Sahiplerinin talebini reddederek takdir yetkisini kötüye kullanmadı. Dilekçe sahiplerinin, Seçmenler Maddesi ve Seçimler Maddesi iddialarının esası veya oy sulandırma eşit koruma iddiaları, asli yasal süreç iddiaları ve eyalet kanuni talepleri konusunda başarılı olma olasılığı düşüktür. Dahası, dilekçe sahiplerinin telafisi mümkün olmayan zarar iddiaları spekülatiftir, yakın değildir ve talep edilen ihtiyati tedbir, haksız ve emsalsizdir ve Michigan’ın seçmenlerini haklarından mahrum eder.

https://www.supremecourt.gov/search.aspx?filename=/docket/docketfiles/html/public/20-815.html

“Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor.” üzerine 17 yorum

1. Bu konu : ” Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. ” çok güzel. Selam sayfanız valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 70

2. Bu konu : ” Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. ” çok güzel. Selamlar siten inanki hayran bıraktı, teşekkürler , – 83

3. Bu konu : ” Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. ” çok güzel. Selam sayfa cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 484

4. Bu konu : ” Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. ” çok güzel. Selamlar web siteniz yeminle hayran edici, şukuladım , ahmet – 492

5. Bu konu : ” Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 309

6. Balıkesir dan kimler var. Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. . Selam herkese siteniz cidden dikkatimi çekti, sağolun , ali – 425

7. Bitlis dan kimler var. Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. . Merhabalar sayfan inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 375

8. Bu konu : ” Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 288

9. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Selam herkese web sitesi harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 11-02-2021 00:28:28

10. Osmaniye dan kimler var. Kraken, SCOTUS docket’i vurdu. Yüzbinlerce sahte Biden oyu, Dominion “hataları” ve Trump oylarının kaldırıldığına dair kanıtlar iddia ediyor. . Selamlar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 439

11. Yozgat merkezden ben emin. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 23-02-2021 08:28:50

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link