Simba uçurumdan itildiğinde Scar’a bakmıyordu, sonra bulundu.

Ayrıca Simba, Scar’ın çocuğuna benziyor.

Ayrıca komşu Aslan Klanları ve Köyleri için casus olarak kılık değiştirerek boyandı. Et soygunu yapmak üzereydiler.

Ayrıca Mufasa’nın cesedine otopsi yapılmadığı gibi diş kayıtlarında olduğu gibi DNA eşleşmesi de yapılmadı. Yorumlarda tartışın.

Author

16 Comments

1. Bu konu : ” Kral Mufasa aslında kılık değiştirmiş bir Yaraydı ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 115

2. Bu konu : ” Kral Mufasa aslında kılık değiştirmiş bir Yaraydı ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 341

3. Selam web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım

4. Gürbüz Reply

Manisa dan kimler var. Kral Mufasa aslında kılık değiştirmiş bir Yaraydı . Merhabalar sayfan inanılmaz güzel, sağolun , Gürbüz – 244

5. Ağrı dan kimler var. Kral Mufasa aslında kılık değiştirmiş bir Yaraydı . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki iyi, teşekkürler , ali – 364

6. Mersin merkezden ben hatice. Mrb bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 14-07-2021 18:35:20

7. Gümüşhane merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz gerçekten güzel, teraziye tıkladım 14-07-2021 22:33:26

8. Konya dan kimler var. Kral Mufasa aslında kılık değiştirmiş bir Yaraydı . Mrb sayfanız valla çok güzel, face de paylaştım , – 388

9. Bu konu : ” Kral Mufasa aslında kılık değiştirmiş bir Yaraydı ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha mükemmel, şukuladım , banu – 170

10. Bu konu : ” Kral Mufasa aslında kılık değiştirmiş bir Yaraydı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 143

11. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

12. Bu konu : ” Kral Mufasa aslında kılık değiştirmiş bir Yaraydı ” çok güzel. Selam paylaşımınız süper ötesi çok iyi, sağolun , memo – 267

13. Kilis merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan valla güzel, twitter da paylaştım 14-09-2021 04:29:17

Write A Comment