Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır.

Teorim çok basit.

Prens Harry ve Meghan, ABD Bölge Savcısı’na haftalık olarak Prens Andrew’un Ghislaine Maxwell mahkemesi duruşmalarında işbirliği yapması için büyük bir gölge düşürmek için bir medya çılgınlığının mutlak canavarını yaratıyor.

Hem yeni bir yaşamı finanse etmek için yeterli paraya hem de bunu yapacak parası olan insanlarla bağlantılara sahip olduğundan Oprah Röportajına hiç gerek yok. İkisi de röportajda “Kraliçe” ye asla saygısızlık etmek istemediklerini söyleyerek rekor kırdı ama dürüst olalım – Oprah ile iki gün oturmak, bunun başlı başına büyük bir muhalefet olduğu oldukça açık.

Bu sahnelenir ve planlanır, yıl içinde yayına girecek ve Prens Andrew olanlardan kendini sıyıracak.

Belki de yanılıyorum – o zaman bu, tüm uyanan kültür ve mafya gazeteleri ile birlikte kurumda ve kamu hayatından emekli olmaya karar verene kadar Firmaların itibarını yitirmeye başladığı anlamına geliyor.

This Post Has 12 Comments

1. ali

Osmaniye merkezden ben ali. Merhaba web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 10-03-2021 13:33:05

2. elif yılmaz

İstanbul dan kimler var. Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. . Selam sayfan yeminle mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 248

3. Gürbüz

Merhabalar web siten valla dikkat çekici, teşekkürler

4. gaye

Kocaeli merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi valla iyi, sağolun 11-03-2021 07:12:20

5. ali

Slm siteniz yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

6. ahmet

Sinop dan kimler var. Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. . selamun aleyküm sayfanız cidden dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 275

7. ali

Bayburt merkezden ben ali. Mrb siteniz inanki iyi, tebrikler 17-03-2021 21:32:14

8. doruk

Bu konu : ” Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanki mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 161

9. ali

Aksaray dan kimler var. Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. . Mrb sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 26

10. mehmet

Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran edici, face de paylaştım

11. Anonim

Bolu dan kimler var. Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. . Selamlar sayfan cidden hayran bıraktı, sağolun , – 485

12. ali

Denizli dan kimler var. Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. . selamun aleyküm paylaşımın vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 180

Bir cevap yazın