Teorim çok basit.

Prens Harry ve Meghan, ABD Bölge Savcısı’na haftalık olarak Prens Andrew’un Ghislaine Maxwell mahkemesi duruşmalarında işbirliği yapması için büyük bir gölge düşürmek için bir medya çılgınlığının mutlak canavarını yaratıyor.

Hem yeni bir yaşamı finanse etmek için yeterli paraya hem de bunu yapacak parası olan insanlarla bağlantılara sahip olduğundan Oprah Röportajına hiç gerek yok. İkisi de röportajda “Kraliçe” ye asla saygısızlık etmek istemediklerini söyleyerek rekor kırdı ama dürüst olalım – Oprah ile iki gün oturmak, bunun başlı başına büyük bir muhalefet olduğu oldukça açık.

Bu sahnelenir ve planlanır, yıl içinde yayına girecek ve Prens Andrew olanlardan kendini sıyıracak.

Belki de yanılıyorum – o zaman bu, tüm uyanan kültür ve mafya gazeteleri ile birlikte kurumda ve kamu hayatından emekli olmaya karar verene kadar Firmaların itibarını yitirmeye başladığı anlamına geliyor.

Author

27 Comments

1. Osmaniye merkezden ben ali. Merhaba web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 10-03-2021 13:33:05

2. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. . Selam sayfan yeminle mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 248

3. Gürbüz Reply

Merhabalar web siten valla dikkat çekici, teşekkürler

4. Kocaeli merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi valla iyi, sağolun 11-03-2021 07:12:20

5. Slm siteniz yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

6. Sinop dan kimler var. Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. . selamun aleyküm sayfanız cidden dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 275

7. Bayburt merkezden ben ali. Mrb siteniz inanki iyi, tebrikler 17-03-2021 21:32:14

8. Bu konu : ” Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanki mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 161

9. Aksaray dan kimler var. Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. . Mrb sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 26

10. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz hayran edici, face de paylaştım

11. Bolu dan kimler var. Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. . Selamlar sayfan cidden hayran bıraktı, sağolun , – 485

12. Denizli dan kimler var. Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. . selamun aleyküm paylaşımın vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 180

13. Erzurum dan kimler var. Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. . Selam herkese web sitesi yeminle iyi, tebrikler , gaye – 357

14. Bu konu : ” Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. ” çok güzel. Selam web siten cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 383

15. Van merkezden ben memo. Merhaba sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, saolun 23-04-2021 01:02:31

16. Karabük dan kimler var. Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. . Selamın aleyküm siteniz harbiden hoşuma gitti, saolun , Hasan – 27

17. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Mrb sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 25-04-2021 00:48:37

18. Yozgat dan kimler var. Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. . Slm siteniz vallaha çok güzel, face de paylaştım , doruk – 317

19. Merhabalar web siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım

20. Merhabalar web sitesi valla çok güzel, teşekkürler

21. Siirt dan kimler var. Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. . Selamlar web siten süper ötesi güzel, sağolun , Hasan – 385

22. elif yılmaz Reply

Bartın dan kimler var. Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. . Merhaba herkese paylaşımın harbiden hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 372

23. Şırnak dan kimler var. Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. . Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 178

24. Diyarbakır dan kimler var. Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. . Selam bu web sitesi vallaha billaha güzel, face de paylaştım , Emine – 469

25. Bu konu : ” Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran edici, sağolun , Emine – 430

26. Muş dan kimler var. Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. . selamun aleyküm paylaşım harbiden dikkat çekici, saolun , ali – 56

27. Bu konu : ” Kraliyet Ailesi tarafından yaratılan sahte gerçeklik, belki de günümüz dehasıdır. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 231

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link