Kripto para

Bunu komplo teorisi dizisine ekledim, ayrıca bu bazıları için bir kopya ise çok üzgünüm.

Bunun NWO ile savaşma girişimi olduğunu düşünen var mı? Yaratıcının adı yok. Para sistemini merkezden uzaklaştırdı ve zenginlerin kontrolüne karşı savaşır. Ülkeler bunu yasakladı.

BURADA EN İYİ BÖLÜM! 19.03.2020’de (COVID ciddileştiğinde) “2020 Kripto Para Birimi Yasası” adlı bir yasa tasarısı tanıtıldı. Onu tanıtan Gosar’ın bu iki ifadesine bakın.

1. Amerika’nın kripto para biriminde küresel lider olmaya devam etmesi çok önemli, “

2. “Kripto para birimi hakkında çok ihtiyaç duyulan düzenleyici netliği sağlayarak, işletmelerin, kurumların ve günlük Amerikalıların bu büyüyen sektöre katılmasını kolaylaştıracağız. Kanun koyucu, daha fazla belirsizlik, belirsizlik veya kafa karışıklığı yok, ”dedi.

Ne zaman hükümetimiz bir şeyi “daha kolay” yapmak isterse, bayanlar ve baylar için bunun şifresinin ne olduğunu bilirsiniz.

“Kripto para” üzerine 10 yorum

1. Şırnak merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hoşuma gitti, şukuladım 10-10-2020 05:16:14

2. Tekirdağ dan kimler var. Kripto para . Selam herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 479

3. Niğde dan kimler var. Kripto para . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 37

4. Burdur merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden iyi, face de paylaştım 15-10-2020 08:46:46

5. Diyarbakır merkezden ben doruk. Selam herkese siten cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 17-10-2020 17:52:03

6. Bingöl merkezden ben Hasan. Merhaba web siteniz inan ki iyi, facebookta paylaştım 21-10-2020 04:05:25

Yorum yapın