Kripto para birimleri

Bitcoin şu anda tüm zamanların en yüksek 40k fiyatı ve muhtemelen 50k fiyatına yükseliyor.

Çin hükümeti (?) Tarafından desteklenen ilk yasal kripto olan Yuanpay grubu, bu yıl başlatılan euro veya herhangi bir fiat para birimini yuan ile takas etmenize izin veriyor.

Buradaki komplo: Dolar değersiz mi olacak ve onlar bunu bilmeden önce dijital paraya geçeceklerini biliyorlar mı?

“Kripto para birimleri” üzerine 20 yorum

1. Bu konu : ” Kripto para birimleri ” çok güzel. Slm sayfanız inanki dikkatimi çekti, tebrikler , Gürbüz – 199

2. Bilecik dan kimler var. Kripto para birimleri . Selamlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 246

3. Şırnak merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 08-01-2021 17:25:12

4. Bu konu : ” Kripto para birimleri ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla çok güzel, teşekkürler , Hasan – 245

5. Bu konu : ” Kripto para birimleri ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden güzel, twitter da paylaştım , banu – 225

6. Karaman dan kimler var. Kripto para birimleri . Slm siten gerçekten hayran edici, teşekkürler , emin – 405

7. Şanlıurfa dan kimler var. Kripto para birimleri . Merhaba paylaşımın inan ki iyi, sağolun , emin – 136

8. Bu konu : ” Kripto para birimleri ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 202

9. Ordu dan kimler var. Kripto para birimleri . Selam herkese web siteniz inanki çok güzel, facebookta paylaştım , – 16

10. Bu konu : ” Kripto para birimleri ” çok güzel. Mrb paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 170

11. Bu konu : ” Kripto para birimleri ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, saolun , ali – 324

12. Bu konu : ” Kripto para birimleri ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 94

13. Sivas merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfanız valla mükemmel, sağolun 25-01-2021 07:28:06

14. Bu konu : ” Kripto para birimleri ” çok güzel. Merhaba paylaşım valla hayran bıraktı, saolun , doruk – 133

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link