PANDEMİK KRİTİK OLARAK DEĞERLENDİRİLİR

Aşı olursam …

Maskeyi takmayı bırakabilir miyim?

Restoranlar, barlar, barlar vb. Yeniden açılabilir mi ve herkes normal çalışabilir mi?

Ben covid’e karşı dirençli miyim?

En azından artık başkalarına bulaşıcı değil miyim?

Bütün çocukları aşıladığımızda, okul normal bir şekilde devam edecek mi?

Aşı olursam sosyal ayrışmayı durdurabilir miyim?

Aşı olursam ellerimi dezenfekte etmeyi bırakabilir miyim?

Aşılar sayesinde sinema salonları, tiyatrolar ve stadyumlar yeniden açılacak mı?

Aşılananlar toplanabilsin [events; parties].

Aşılamanın gerçek faydası nedir?

Beni öldürmeyeceğinden emin misin?

İstatistiksel olarak virüs beni zaten öldürmeyecekse … Neden aşı yaptırmalıyım? “

Yani aşı olursam, başkaları onları enfekte etmeyeceğimden% 100 emin mi?

Author

26 Comments

1. Bu konu : ” Kritik Olarak Değerlendirilen Pandemik ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran edici, saolun , doruk – 1

2. Bolu dan kimler var. Kritik Olarak Değerlendirilen Pandemik . Slm paylaşımın inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , emin – 402

3. Kırklareli dan kimler var. Kritik Olarak Değerlendirilen Pandemik . Merhaba sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 393

4. Selam herkese sayfa ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım

5. Merhaba herkese sayfa cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

6. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım

7. Bu konu : ” Kritik Olarak Değerlendirilen Pandemik ” çok güzel. Slm paylaşımınız inan ki hayran edici, şukuladım , emin – 144

8. Erzincan merkezden ben Emine. Merhaba bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, saolun 03-03-2021 22:34:23

9. Kayseri dan kimler var. Kritik Olarak Değerlendirilen Pandemik . Slm sayfa inan ki çok iyi, sağolun , gaye – 261

10. Şırnak merkezden ben doruk. Mrb siten valla hayran edici, şukuladım 03-03-2021 22:34:29

11. Bu konu : ” Kritik Olarak Değerlendirilen Pandemik ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 19

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Kritik Olarak Değerlendirilen Pandemik ” çok güzel. Merhaba paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 93

13. Merhaba herkese paylaşım inan ki güzel, şukuladım

14. Bu konu : ” Kritik Olarak Değerlendirilen Pandemik ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 376

15. Mardin dan kimler var. Kritik Olarak Değerlendirilen Pandemik . Merhabalar paylaşımın valla güzel, facebookta paylaştım , gaye – 485

16. Tokat dan kimler var. Kritik Olarak Değerlendirilen Pandemik . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , banu – 138

17. selamun aleyküm siteniz inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

18. Bu konu : ” Kritik Olarak Değerlendirilen Pandemik ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 464

19. Karaman merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki mükemmel, teraziye tıkladım 25-03-2021 11:01:23

20. Uşak dan kimler var. Kritik Olarak Değerlendirilen Pandemik . Selam paylaşımın harbiden çok iyi, şukuladım , Hasan – 442

21. Edirne dan kimler var. Kritik Olarak Değerlendirilen Pandemik . Merhaba herkese web siten yeminle hoşuma gitti, sağolun , gaye – 315

22. Manisa merkezden ben Hasan. Merhaba web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 13-04-2021 02:02:38

23. Bu konu : ” Kritik Olarak Değerlendirilen Pandemik ” çok güzel. Slm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, saolun , ahmet – 487

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link