Quantum Entanglement üzerine bir videoydu ve muhtemelen ilk defa birinin kavram olarak “ölçüm probleminden” bahsettiğini duydum. Bundan büyülenmiştim ve etrafımdaki dünyayı sorgulamama neden olan ilk ifşalardan biriydi.

IIRC, film müziği ve “Anonim” tarzı video düzenleme özelliği var

59 Comments

1. Bu konu : ” Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , ali – 221

2. Karaman dan kimler var. Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum . Selam herkese paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 496

3. Erzincan merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 11-05-2021 01:55:06

4. Bu konu : ” Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 75

5. Çanakkale dan kimler var. Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum . Merhabalar sayfanız valla dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 272

6. Kars dan kimler var. Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum . Selam web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 467

7. Yalova dan kimler var. Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum . Merhabalar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 61

8. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

9. Kırklareli dan kimler var. Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum . Selam paylaşım cidden hayran edici, sağolun , ziya – 498

10. Bu konu : ” Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 198

11. Kütahya merkezden ben gaye. Merhaba siten inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 11-05-2021 07:26:23

12. Erzincan merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 11-05-2021 09:10:42

13. Iğdır dan kimler var. Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum . Selamın aleyküm web sitesi inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 174

14. Kayseri dan kimler var. Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum . Selamın aleyküm web siten cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 115

15. Bu konu : ” Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , ali – 67

16. Karabük dan kimler var. Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum . Slm paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 383

17. Şanlıurfa dan kimler var. Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum . selamun aleyküm sayfa inanki iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 141

18. Selam paylaşım ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Bu konu : ” Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 132

20. Gürbüz Reply

Çankırı dan kimler var. Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum . Slm web siten inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 166

21. Merhaba web siteniz inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım

22. Kilis merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 11-05-2021 09:57:50

23. Sinop dan kimler var. Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 48

24. Edirne merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 11-05-2021 12:30:09

25. Bu konu : ” Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden dikkat çekici, saolun , doruk – 224

26. Balıkesir merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 11-05-2021 12:38:28

27. elif yılmaz Reply

Kırşehir dan kimler var. Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum . Selamın aleyküm siten süper ötesi iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 87

28. Selam bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

29. Muş merkezden ben doruk. Mrb sayfan inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 12-05-2021 06:37:34

30. Bu konu : ” Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten güzel, twitter da paylaştım , banu – 28

31. Gürbüz Reply

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 16-05-2021 10:57:13

32. Gürbüz Reply

Bingöl dan kimler var. Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum . Selam paylaşım vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 4

33. Ardahan merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 18-05-2021 04:17:52

34. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

35. elif yılmaz Reply

Hatay dan kimler var. Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 213

36. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi çok iyi, şukuladım

37. Giresun dan kimler var. Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum . Mrb web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 32

38. Selamın aleyküm web siteniz yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

39. Bu konu : ” Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 239

40. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, saolun

41. Selam herkese paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

42. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, sağolun

43. Mrb web sitesi inanki dikkatimi çekti, şukuladım

44. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum ” çok güzel. Merhaba web siten harbiden dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 314

45. İzmir dan kimler var. Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum . Selamlar paylaşımınız süper ötesi güzel, face de paylaştım , memo – 236

46. Kırklareli dan kimler var. Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum . selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok iyi, sağolun , ali – 184

47. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfanız inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 28-06-2021 07:01:45

48. Bartın merkezden ben banu. Mrb paylaşım gerçekten hayran bıraktı, sağolun 03-07-2021 23:33:25

49. Isparta dan kimler var. Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum . Selam web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, saolun , hatice – 291

50. Çankırı dan kimler var. Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum . selamun aleyküm paylaşım vallaha iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 214

51. Rize merkezden ben memo. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 17:35:37

52. Selam herkese siteniz valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

53. Bu konu : ” Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum ” çok güzel. Merhaba herkese web siten gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 480

54. selam arkadaşlar siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

55. Bu konu : ” Kuantum Fiziği ile ilgili yaklaşık 10 yıl öncesinden veya daha fazlasından bir video arıyorum ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki dikkatimi çekti, sağolun , emin – 364

56. Ankara merkezden ben ziya. Selam herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 24-07-2021 22:00:11

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link