Kategoriler
Genel

Küçük İşletmeler Derneği (SBA) Zimmetine Para Bombası

• Birçok küçük işletme başvurdu ancak haftalar sonra SBA kredisi almadı.

• Kredi miktarları aniden azaldı.

• SBA çalışanı Ekonomik Yaralanma Felaket Kredisi’nin tüm başvuru sahiplerinin otomatik olarak aldığı 10 bin dolarlık hibe ile gölgeli kabuk şirketleri tarafından azaldığını itiraf ediyor (aşağıdaki bağlantıya bakın).

• SBA, kabuk şirketlerine gerçek küçük işletmelere göre öncelik veriyor.

• SBA web sitesi kullanılarak gönderilen tüm başvurular, FOIA taleplerini önlemek ve şeffaflığı azaltmak için bir üçüncü taraf satıcıya dışarıdan tedarik edilir.

• SBA, işletmelerin% 50’sinin katlanmasını bekliyor.

• Kongre daha sonra yardım fonlarını yenilemek için başka bir teşvik faturasını geçmek için uğraşıyor.

• SBA çalışanı, sızan çağrıda Chuck Schumer’in SBA’ya bağlı olduğunu belirtti.

• IRS’ye kayıtlı OLMAYAN Porto Riko kar amacı gütmeyen kuruluşların yine de SBA yardım kredilerine erişimine izin verilmesi gerektiğini savunan Schumer, Cardin, Sanders ve Coons’tan basın açıklaması (aşağıdaki bağlantıya bakın).

Porto Riko kar amacı gütmeyen kuruluş olarak SBA yardım kredileri alabilmek için gizlenmiş sahte kabuk şirketleri için bir “giriş” mi kuruyorlardı?

SBA çalışanından sızdırılmış çağrı.

Basın bülteni.

“Küçük İşletmeler Derneği (SBA) Zimmetine Para Bombası” için 23 yanıt

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siteniz inanki çok iyi, face de paylaştım 16-04-2020 21:11:57

Konya merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten vallaha billaha hayran bıraktı, saolun 20-04-2020 17:02:54

Kırşehir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 22-04-2020 18:42:16

Kırıkkale merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımın inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 23-04-2020 04:53:24

Batman merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, sağolun 25-04-2020 18:22:29

Gaziantep merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten güzel, saolun 27-04-2020 11:49:52

Kırşehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım 05-05-2020 07:03:42

Bitlis merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 12-05-2020 03:21:31

Muğla merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım yeminle hoşuma gitti, saolun 14-05-2020 08:37:09

Sivas merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım 14-05-2020 21:12:05

Batman merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-05-2020 18:45:06

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir