Salgın küçük işletmeleri öldürüyor ve isyanlar sadece küçük işletmelere zarar veriyor ve protestolar arasında covid’in nasıl yayıldığına dair hiçbir haberin nasıl olmadığını fark ettiniz mi? Dışarı çıkıp yağmalamaya teşvik ediyorlardı. Bunun sadece düşünülmesi gereken bir şeye inanıyor muyum bilmiyorum

Author

38 Comments

1. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

2. Bu konu : ” Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 184

3. Karaman dan kimler var. Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 234

4. Tekirdağ dan kimler var. Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. . Merhaba herkese siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 249

5. Bu konu : ” Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Selamlar web siten gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 183

6. Kastamonu merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi harbiden iyi, şukuladım 06-12-2020 14:04:07

7. elif yılmaz Reply

Rize dan kimler var. Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. . Merhaba sayfa cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 229

8. Şırnak dan kimler var. Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. . Merhaba paylaşımın yeminle güzel, şukuladım , ali – 25

9. Antalya merkezden ben mehmet. Merhaba web siten inanılmaz çok iyi, teşekkürler 15-12-2020 22:39:00

10. Mardin merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım 16-12-2020 06:13:19

11. selamun aleyküm web sitesi valla dikkatimi çekti, saolun

12. Sinop merkezden ben mehmet. Slm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 22-12-2020 19:26:53

13. Bu konu : ” Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 405

14. Bu konu : ” Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha mükemmel, teşekkürler , Hasan – 47

15. Selamın aleyküm web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler

16. Bu konu : ” Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 109

17. Adıyaman merkezden ben . selamun aleyküm paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 02-01-2021 03:04:39

18. Bu konu : ” Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 49

19. Erzincan dan kimler var. Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. . Merhabalar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 101

20. Kütahya dan kimler var. Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 343

21. selam arkadaşlar siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

22. Bu konu : ” Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 267

23. Tokat merkezden ben ziya. Mrb web sitesi vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 01-02-2021 00:46:03

24. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, face de paylaştım

25. Bu konu : ” Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Selam sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 116

26. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, sağolun

27. Ağrı merkezden ben memo. Merhaba web siteniz valla çok iyi, tebrikler 28-02-2021 02:32:23

28. Aydın merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 28-02-2021 05:57:50

29. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

30. Bu konu : ” Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. selamun aleyküm siten yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , ziya – 92

31. Bu konu : ” Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 58

32. Bu konu : ” Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhaba sayfanız gerçekten hayran edici, tebrikler , ali – 494

33. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok güzel, facebookta paylaştım

34. Gaziantep dan kimler var. Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz mükemmel, saolun , ahmet – 405

35. Iğdır dan kimler var. Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. . Slm sayfa inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 429

36. Rize dan kimler var. Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz mükemmel, şukuladım , ali – 278

37. Adıyaman merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım 08-05-2021 12:19:53

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link