Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar.

Salgın küçük işletmeleri öldürüyor ve isyanlar sadece küçük işletmelere zarar veriyor ve protestolar arasında covid’in nasıl yayıldığına dair hiçbir haberin nasıl olmadığını fark ettiniz mi? Dışarı çıkıp yağmalamaya teşvik ediyorlardı. Bunun sadece düşünülmesi gereken bir şeye inanıyor muyum bilmiyorum

“Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar.” üzerine 28 yorum

1. Bu konu : ” Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 184

2. Karaman dan kimler var. Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Emine – 234

3. Tekirdağ dan kimler var. Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. . Merhaba herkese siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 249

4. Bu konu : ” Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Selamlar web siten gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 183

5. Rize dan kimler var. Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. . Merhaba sayfa cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 229

6. Şırnak dan kimler var. Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. . Merhaba paylaşımın yeminle güzel, şukuladım , ali – 25

7. Sinop merkezden ben mehmet. Slm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 22-12-2020 19:26:53

8. Bu konu : ” Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ali – 405

9. Bu konu : ” Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha mükemmel, teşekkürler , Hasan – 47

10. Bu konu : ” Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 109

11. Adıyaman merkezden ben . selamun aleyküm paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 02-01-2021 03:04:39

12. Bu konu : ” Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 49

13. Erzincan dan kimler var. Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. . Merhabalar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 101

14. Kütahya dan kimler var. Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. . Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 343

15. Bu konu : ” Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Aylin – 267

16. Bu konu : ” Küçük işletmeleri boğmaya çalışıyorlar. ” çok güzel. Selam sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , ziya – 116

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link