Kudüs’te, Antlaşma Gemisi’ni bulmak için 1909-1911 kazıları yapılmış ve Rothschildler bunu durdurmuştur.

Aşağıda bağlantısı verilen kitapta İncil’de bulunan çözülmüş bir şifre hakkında bilgi edinebiliriz. Şifre, Antlaşma Gemisi’nin nerede olduğunu ve nasıl bulunacağını açıklar. Şifreleme Finlandiyalı doktor Valter Henrik Juvelius tarafından çözüldü ve çözülen şifre Kudüs’te ve daha özel olarak 1909-1911 yılları arasında Ophel dağlarında yapılan kazıların başlamasına neden oldu. bir bağlam getirin. Sizin için en önemli parçaları çevirmek için elimden geleni yapacağım.

Kitabın yazarı, kazılardan da sorumlu mühendis olan Johan Millén’di. Kitapta yazar, Indiana Jones filminde gördüklerimize benzer şekilde Ophel dağındaki su ve gaz tünelleri hakkında tanıklık ediyor. Yazar, çözülen şifre olmadan büyük olasılıkla kayıplar olacağını ve hiçbir ilerleme olmayacağını söylemeye devam ediyor. Şifreleme sayesinde keşif gezisi, neredeyse üç yıllık kazı sırasında (yağmur dönemleri hariç) zarar görmeden ve birçok ilginç keşifte bulunmadan devam edebildi.

İşte kitap hakkında daha fazla bilgi ve en ilginç kısımlardan bazılarını bulduğum çeviriler.

İsveççe kitap başlığı: På rätta vägar. Davids forntida stad upptäckt. İsrail tio stammar återfunna (äro icke judarna)

Yazar: Johan Millén 1917.

Kitap bağlantısı: https://www.dropbox.com/s/aa4j8inftwhno6x/NLS17A057210.pdf?dl=0

Çeviri 1 – sayfa 11’den: İngilizce çeviri: “Yaklaşık 10 yıl önce Finlandiya’dan doktor Valter Henrik Juvelius ile iletişim kurdum. O zamana kadar, son derece garip içeriklerin incisinde bir şifre keşfetmişti. Şifrenin sunumu o kadar doğru, basit ve zorlayıcıydı ki bir an için geçerliliğinden şüphe etmedim. Daha önce kadim insanların yazılarında açıkça görülenden farklı bir içeriği gizleme yeteneğine ve alışkanlığına inanmak için sebeplerim vardı.

Bu şifre, Ahit Sandığı’nın Kudüs’te nerede tutulduğuna ve onu nasıl bulabileceğinize dair garip bir açıklama içeriyor. ”

İsveççe orijinal metni: Valter Henrik Juvelius i Finland “10 yıl önce sedan kom jag i förbindelse med doktor. Han hade då upptäckt en chiffer i Bibeln av ett ytterst märkligt innehåll. Hans framställning därav var så saklig, klar och medryckande, att jag icke för ett ögonblick betvivlade hållbarheten av hans uppgift. Jag hade tidigare haft anledning att tro på de gamla folkens både förmåga och vana att i sina skrifter dölja ett annat innehåll än det uppenbart synliga.

Jerusalem, och huru man kan nå den. ”Daha Fazla Bilgi Edinin

Çeviri 2 – sayfa 11’den: İngilizce çeviri: “Özellikle dikkat çeken şey, İncil’deki şifrenin keşfi için, Talmud’daki Mişna’da Hizekiel’deki cennet savaş arabasının tarif edildiği 1. bölüme bir referans olması.”

İsveççe orijinal metni: “Chibferns upptäckande i Bibeln, Mishna i Talmud’da 1 kapitut uti Hezekiel ve himlavagnen beskrives kadar frikekommer kadar çok dikkat.”

Daha ilginç bilgiler: Yazar ayrıca, İncil’in çevrilmiş herhangi bir versiyonunda hiç bir şifre bulamayacağınızı söylüyor. Finlandiya’dan Valter Henrik Juvelius, İncil’in orijinal Keldani İbranice versiyonunda Şifreyi buldu.

İlginç olan şey, kitabın savaş sırasında 1917’de yazılmış olması ve kitapta planların savaştan sonra kazmaya devam etmek olduğunu belirtmesine rağmen, ŞİMDİYE kadar savaştan sonra devam eden herhangi bir kazı hakkında herhangi bir bilgi bulamadım.

Burası gerçekten ilginç olmaya başlıyor!

Bu kitap https://www.dropbox.com/s/6xadnk9v8jv4ltz/IMG_1054.jpg?dl=0 Henry Kjellson tarafından 1961’de yazıldı ( https://sv.wikipedia.org/wiki/Henry_Kjellson ). Kjellson 20. yüzyılda İsveç’in en ünlü ve saygın inşaat mühendislerinden biriydi. İsveç Hava Kuvvetleri’nde elde edebileceğiniz en yüksek rütbeye sahip ve aynı zamanda inşa ettiği çeşitli İsveç uçaklarının babasıydı.

İsveç Hava Kuvvetleri’ndeki aktif kariyerinden sonra, eski teknoloji ve İncil mitleri olan gerçek tutkusunu takip etmeye devam etti. İlgi alanı onu 1922’ye götürdü. Johan Milléns’in “På rätta vägar” kitabını okudu (Bu konuda yazılan ilk kitap). 1952’den 1961’e kadar Kjellson, eski teknoloji ve İncil mitleri hakkında dört farklı kitap yazdı. Mill52’nin kitabından ve şifresinden bahsettiği 1952’de yazdığı ilk kitabı “Forntidens teknik” (“Eski teknoloji” anlamına gelir) adlı kitabında büyük ilgi gördü ve ilk baskı hızla satıldı. Tüm ilginin bir sonucu olarak Henry Kjellson, kitabın ele aldığı konularla ilgili farklı ipuçları, ipuçları ve diğer bilgileri olan birçok kişi ile temasa geçti.

Kjellson’un çok ilgi çekici bulduğu bir temas ve hikaye, Finli bir mühendisden kazılara ne olduğu hakkında daha fazla bilgi aldığı iddia edilen başka bir ünlü İsveçli yazardan geliyordu. İşte Kjellson bok’ta bunu kapsayan sayfalara bağlantılar ( https://www.dropbox.com/s/ybws84jv4q4jbqc/IMG_1055.jpg?dl=0 https://www.dropbox.com/s/i8tjf5u5oyzyonl/IMG_1056.jpg?dl=0 https://www.dropbox.com/s/vtc3nli5cyi3xco/IMG_1059.jpg?dl=0 )

Fin mühendisi, İsveçli yazara kazılarda uzun bir yol kat ettiklerini ve Tünelin Arkına giden kişi olduğunu düşündükleri tünelde ilerlediklerini söyledikten sonra bir gün Yahudi olduklarını iddia eden bir grup geldi oraya Rothschildler tarafından gönderildi ve kazıları durdurma hakları vardı. En yakın arkadaşı hasta olduğu ve Fransız bir doktor olduğu için kazılardan sorumlu İngiliz, ertesi gün. Doktor İngiliz’i görür görmez haykırdı. “Ah şimdi korkunç bir zehir var, aklını kaybedecek ve birkaç hafta içinde kaybolacak”. Doktor haklıydı ve adam kısa bir süre sonra öldü. Kazılardan sorumlu şirket kısa bir süre sonra çözüldü.

Sonuç: Şüphesiz Johan Millén’in kitabının güvenilir olduğundan ve kazıların 1909-1911 yılları arasında gerçekleştiğinden eminim. Rothschild’lere yönelik iddialar söz konusu olduğunda, sadece birkaç düşüncem ve düşüncem var.

Kitabın yazarı çok saygın ve güvenilir. Kitap, Rothschild’lere karşı komploların popüler bir konu olmadığı, en azından İsveç’te olmadığı bir dönemde yazılmıştır. Yazarın Rothschild’leri kötü adam olarak göstermesi için bir kazanç yoktur. Yazar, Rothschildler hakkında başka sonuçlar çıkarmaya çok dikkat ediyor. Kitap, 2. Dünya Savaşı’ndan kısa bir süre sonra yazılmıştır ve burada belirli Yahudi insanlara yönelik bu tür iddialar itibarınıza zarar verebilir.

Bu hikayelerin ve iddiaların Steven Spielberg’in Covenant Ark hakkında yaptığı Indiana Jones filminden gerçekten farklı olması ilginçtir. Bu iddiaların daha sonra herhangi bir şekilde doğru olduğu anlaşılırsa, filmin gözden geçirilmesi ve Nazilerin yerine Rothschildler yerleştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

“Kudüs’te, Antlaşma Gemisi’ni bulmak için 1909-1911 kazıları yapılmış ve Rothschildler bunu durdurmuştur.” üzerine 25 yorum

1. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfa valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 05-08-2020 22:46:54

2. İzmir merkezden ben banu. Merhaba paylaşım vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 06-08-2020 06:12:27

3. Van merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 07-08-2020 18:43:35

4. Bayburt merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-08-2020 23:47:46

5. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 21-08-2020 18:11:55

6. Antalya merkezden ben gaye. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 26-08-2020 11:28:47

7. Kilis merkezden ben banu. Selam herkese sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 08-09-2020 14:25:42

8. Kilis merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-09-2020 03:13:42

9. Bingöl merkezden ben Emine. Selamlar bu web sitesi cidden çok iyi, face de paylaştım 13-09-2020 19:05:05

10. İzmir merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 18-09-2020 00:19:24

11. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz vallaha güzel, twitter da paylaştım 02-10-2020 10:27:38

12. Bilecik merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:22:52

13. Kahramanmaraş merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-10-2020 22:02:39

14. Hakkari merkezden ben doruk. Selam sayfanız süper ötesi iyi, teşekkürler 09-10-2020 17:45:24

15. Bu konu : ” Kudüs’te, Antlaşma Gemisi’ni bulmak için 1909-1911 kazıları yapılmış ve Rothschildler bunu durdurmuştur. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 446

Yorum yapın