Kuleler Nereye Gitti? 11 Eylül’de Yönlendirilmiş Enerji Teknolojisinin Kanıtı

Orijinal Konu

Yönlendirilmiş Enerji Silahları herhangi bir sayıda geleneksel olmayan ve egzotik silahlara atıfta bulunun.

Bu silahların tüm yelpazesi gizli bilgilerdir, bu nedenle enerji silahları alanındaki kategoriler arasında ayrım yapmak için hiçbir girişimde bulunulmayacaktır, çünkü bunu yapmak mevcut olan her şey hakkında özel bilgi anlamına gelecektir.

Ek olarak, yönlendirilen enerji silahının uzay, hava veya yer tabanlı bir platformdan çalışıp çalışmadığına veya ses dalgaları, antimadde silahları, skaler silahlar, vb. İçerip içermediğine dair herhangi bir iddiada bulunulmamaktadır. HAARP vb. tesisler

Aşağıdaki kanıtlar, geleneksel patlayıcıların yeteneklerinin çok ötesine geçen enerji silahlarının kullanımıyla tutarlı görünmektedir.

11 Eylül’deki DEW’ler hakkında spekülasyonlar olaydan kısa bir süre sonra başlamış olsa da, DEW hipotezini kamuoyuna açık bir şekilde destekleyen ilgili kimlik bilgilerine sahip ilk bilim adamlarından biri, eski bir makine mühendisliği profesörü olan Dr. Judy Wood’du.

Aşağıdaki materyal büyük ölçüde onun kitabından alınmıştır Kuleler Nereye Gitti?hem ondan eski ve yeni web siteleri.

Kuleler Nereye Gitti?

BEN. 9/11 Bilmeceleri

II. Yeni İsimlendirme

III. Erin Kasırgası ve Hutchison Etkisi

IV. Yıldız Savaşları ve Psyops

“Kuleler Nereye Gitti? 11 Eylül’de Yönlendirilmiş Enerji Teknolojisinin Kanıtı” üzerine 16 yorum

1. Konya merkezden ben banu. Selamlar web siteniz yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım 11-09-2020 07:51:22

2. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım 11-09-2020 11:51:56

3. Denizli merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 11-09-2020 17:07:27

4. Bursa merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 15-09-2020 08:27:49

5. Muğla merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun 02-10-2020 11:19:47

6. Ordu dan kimler var. Kuleler Nereye Gitti? 11 Eylül’de Yönlendirilmiş Enerji Teknolojisinin Kanıtı . Slm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 494

Yorum yapın