“Her kayıt tahrip edildi veya tahrif edildi, her kitap yeniden yazıldı, her resim yeniden boyandı, her heykel ve sokak binası yeniden adlandırıldı, her tarih değiştirildi. Ve süreç gün be dakika devam ediyor. Tarih durdu. Partinin her zaman haklı olduğu sonsuz bir hediye dışında hiçbir şey yoktur. ” George Orwell, 1984

Neden bizi zorlamaya çalıştıkları yön bu gibi geliyor?

… pikcoolski tarafından gönderildi
[comments]

Author

35 Comments

1. Muğla merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 16-02-2021 07:39:39

2. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 16-02-2021 08:06:54

3. Afyon merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten inan ki güzel, sağolun 16-02-2021 09:40:22

4. Kırıkkale merkezden ben ali. Slm web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-02-2021 01:23:04

5. Isparta dan kimler var. Kültürü İptal Et . Merhaba siteniz inanki hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 150

6. Gümüşhane dan kimler var. Kültürü İptal Et . selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 450

7. Selam siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Bu konu : ” Kültürü İptal Et ” çok güzel. Selam paylaşımınız gerçekten mükemmel, teşekkürler , Emine – 276

9. Bu konu : ” Kültürü İptal Et ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 334

10. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Kültürü İptal Et ” çok güzel. Mrb web sitesi süper ötesi çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 421

12. Bu konu : ” Kültürü İptal Et ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, saolun , Emine – 127

13. Zonguldak dan kimler var. Kültürü İptal Et . Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 27

14. Elazığ dan kimler var. Kültürü İptal Et . Selamın aleyküm web siten süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 313

15. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle iyi, linkedinde paylaştım

16. Bu konu : ” Kültürü İptal Et ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden dikkat çekici, saolun , hatice – 181

17. Bu konu : ” Kültürü İptal Et ” çok güzel. Selam sayfa inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 180

18. Denizli dan kimler var. Kültürü İptal Et . Selamlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 288

19. Bingöl dan kimler var. Kültürü İptal Et . Mrb siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 244

20. Slm paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

21. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Kültürü İptal Et . Selam herkese paylaşımın valla mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 254

22. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfan inanılmaz güzel, saolun

23. Bu konu : ” Kültürü İptal Et ” çok güzel. Selam siteniz inan ki dikkat çekici, şukuladım , doruk – 100

24. Bu konu : ” Kültürü İptal Et ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , – 377

25. Bu konu : ” Kültürü İptal Et ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , doruk – 58

26. İstanbul dan kimler var. Kültürü İptal Et . Merhaba web siteniz yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 3

27. Kastamonu merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi valla çok iyi, linkedinde paylaştım 11-07-2021 19:58:41

28. Bu konu : ” Kültürü İptal Et ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 150

29. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim iyi, facebookta paylaştım

30. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım

31. Adana dan kimler var. Kültürü İptal Et . selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım , ziya – 364

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link