işte çalışma

Bulgular: Tüm enfeksiyon sonuçlarının oranları, kumaş maske kolunda en yüksek, ILI oranı, tıbbi maske ile karşılaştırıldığında kumaş maske kolunda istatistiksel olarak anlamlı derecede daha yüksekti (rölatif risk (RR) = 13.00,% 95 CI 1.69 ila 100.07) kol. Kumaş maskeler ayrıca kontrol koluna kıyasla önemli ölçüde daha yüksek ILI oranlarına sahipti. Maske kullanımı ile yapılan bir analiz, ILI (RR = 6.64,% 95 CI 1.45 – 28.65) ve laboratuar onaylı virüs (RR = 1.72,% 95 CI 1.01 – 2.94), tıbbi maske grubuna kıyasla kumaş maske grubunda önemli ölçüde daha yüksek olduğunu göstermiştir. . Kumaş maskelerin partiküllerin penetrasyonu neredeyse% 97 ve tıbbi maskelerin penetrasyonu% 44’tür.

Author

15 Comments

1. Gaziantep merkezden ben memo. Selam web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-03-2021 13:26:11

2. Sinop dan kimler var. Kumaş maskeler etkisizdir. Onları bunca zamandır takıyorduk ve bu da COVID19 ile enfekte oluyor. . merhaba arkadaşlar sayfan cidden güzel, tebrikler , gaye – 133

3. Mrb paylaşımın valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Bu konu : ” Kumaş maskeler etkisizdir. Onları bunca zamandır takıyorduk ve bu da COVID19 ile enfekte oluyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok iyi, tebrikler , emin – 491

5. Merhaba sayfan vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bartın merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfa inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 10-03-2021 09:07:59

7. Bu konu : ” Kumaş maskeler etkisizdir. Onları bunca zamandır takıyorduk ve bu da COVID19 ile enfekte oluyor. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 402

8. Malatya dan kimler var. Kumaş maskeler etkisizdir. Onları bunca zamandır takıyorduk ve bu da COVID19 ile enfekte oluyor. . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hoşuma gitti, şukuladım , banu – 437

9. Iğdır dan kimler var. Kumaş maskeler etkisizdir. Onları bunca zamandır takıyorduk ve bu da COVID19 ile enfekte oluyor. . selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten iyi, facebookta paylaştım , ali – 370

10. Mardin merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın valla çok güzel, teşekkürler 20-03-2021 01:13:58

11. Merhaba web siten gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Bu konu : ” Kumaş maskeler etkisizdir. Onları bunca zamandır takıyorduk ve bu da COVID19 ile enfekte oluyor. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle dikkat çekici, tebrikler , doruk – 237

13. Yalova dan kimler var. Kumaş maskeler etkisizdir. Onları bunca zamandır takıyorduk ve bu da COVID19 ile enfekte oluyor. . Slm web siten yeminle dikkat çekici, saolun , Emine – 89

14. Kars merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hayran edici, sağolun 18-04-2021 11:30:38

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link